999 rezultate për

princ

"Princit i Ndraghetës" me biznes në Tiranë, i dhuroi shqiptarit 50% të aksioneve Personi që njihej brenda klanit mafioz “Ndragheta” me nofkën “Princi”, rezulton të ketë hapur biznes në Shqipëri qysh pr
Harrojnë hatërmbetjet, Harry dhe Megan Markle i dërgojnë dhurata për ditëlindje Kate Middleton Marrëdhënia e tyre, sipas raporteve dhe disa fakteve, mund të mos shkojë në ditët më të mira, por Princi Harry dhe Megan
Kanye në krizë financiare, princi saudit i ofron 10 milion dollarë për një natë me Kimin (FOTO LAJM) Reperi i famshëm Kanye West ka deklaruar se ka hyrë në një krizë të madhe ekonomike dhe ka kërkuar ndihmë. Ai ka treg
Darka luksoze në Dubai, Rama rreshton justifikimet: E pagoi Princi, nuk ishin për qejf Kryeministri Edi Rama është pyetur mbrëmjen e djeshme në studio televizive në lidhje me darkën virale në Dubai, një dark
3 trendet e vitit 2021 që princeshë Diana i veshi e para (FOTO LAJM) Princeshë Diana, rebelja e mbretërisë që theu sa e sa rregulla, një ikonë mode, ishte gjithmonë një hap përpara botës. S
Ditëlindje dukeshash? Kate Middleton e festoi 39-vjetorin ndryshe nga ç'mendoni Pak ditë më parë Kate Middleton festoi 39-vjetorin e lindjes. Dukesha e Kembrixh këtë vit ka festuar ndryshe nga çdo her
Dashuria e vjetër e Dianës thyen heshtjen, tregon si gazetari i BBC-së manipuloi princeshën (FOTO LAJM) Dashuria e dikurshme e Princeshës Diana, Hasnat Khan, po flet kundër BBC-së, duke pretenduar se princesha ishte "manipul
Marrin fund hatërmbetjet, Kate dhe William për vizitë tek Meghan dhe Harry Prej kohësh është përfolur marrëdhënia e tensionuar mes dy çifteve Princit William & Kate dhe Princit Harry & Meghan. Mi
Edhe princeshat gabojnë! Rastet kur Eugenie dhe Beatrice lanë nam (FOTO LAJM) Kate Middleton dhe Meghan Markle na duken perfekte sa herë shfaqen në publik, por nuk ndodh kështu me princeshat Eugenie
A ka gjasa që marrëdhënia e Princ Harry dhe William të rregullohet? (FOTO LAJM) Princ Harry dhe vëllai i tij William, kanë pasur pafund vështirësi gjatë këtyre muajve të fundit, por gjërat duket se po
Sekretet e sjelljes që do t'ju bëjnë të dukeni si një princeshë e vërtetë (FOTO LAJM) Ka shumë raste kur pyesim veten pse i bëjmë gjërat në një farë mënyre, dhe zakonisht, ka një arsye shumë racionale pas s
Konkurrentja e re e "Përputhen" publikon mesazhet nga Saimiri, reagon "Princi" (FOTO LAJM) Ledjana Prenga, konkurrentja më e re në "Përputhen", ka pretenduar se i ka shkruar Saimiri i "Love Story" në rrjete soci
Me të bijën në krah, Elia Zaharia dhe princ Leka urojnë kështu Vitin e Ri (FOTO LAJM) Elia Zaharia ka uruar vitin e ri 2021 me një foto krah princ Lekës dhe vajzës së tyre, Geraldina. Krah fotos ajo uron që
Princ Philip së shpejti 100 vjeç, ja tradita së cilës nuk i shmanget dot The Princ Philip feston në 10 qershorin e vitit të ardhshëm 100-vjetorin e tij. Burime brenda pallatit mbretëror kanë tr
Vaksinohet kundër Covid-19 princi arab (VIDEO) Raportohet se princi i Arabisë Saudite, Mohammed bin Salman, ka marrë dozën e tij të parë të vaksinës kundër koronavirus
"Mbreti me Princin", komenti i Georginës për Ronaldon tërheq vëmendjen (VIDEO) Cristiano Ronaldo fluturoi për në Dubai për të marrë pjesë në “Globe Soccer Awards” (27 dhjetor), ceremoni e përvitshme
Një "mrekulli" e vogël! Dalin për herë të parë fotot, njihuni me princeshën Geraldinë (FOTO LAJM) "Ky vit na solli dhuratën më të bukur në jetë. Urojmë që secili prej jush, paçkah këtyre kohërave kaq sfiduese, të reali
Shtrati gjithmonë plot, sekretet e Lady Dianës para se të bëhej Princeshë (FOTO LAJM) Nga puna e saj si filantrope e deri tek stili i saj i veshjes, Princeshë Diana ka frymëzuar modën edhe në ditët e sotme.
"Messi do të duhej ta nderonte Maradonën në Napoli" Sulmuesi i Monza, Kevin-Prince Boateng, ka dhënë mendimin e tij për transferimin e Lionel Messit. Boateng sygjeroi në
4 veshje të Princeshës Diana, që i shohim sot te fashionistet e Instagramit (FOTO LAJM) Që prej premierës së sezonit të katërt të The Crown, pa dyshim që magjepsja e botës me stilin e Princeshës Diana është r