999 rezultate për

prin

14 fustanet me lule më të bukur për këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Padyshim që lulet janë një nga tendencat që vazhdojnë të mbajnë fronin sepse me sa duket nuk na mërziten kurrë. Dhe pava
Sa vjeç është fëmija...? Policia i heq patentën prindërve (VIDEO) Policia Rrugore nuk po i kursen gjobat ndaj prindërve që ulin fëmijët të pasiguruar në makina. 20 personave u është pezu
Prindërit e dinin në shkollë, 13 vjeçari po luante me biçikletë në momentin kur u përplas (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë mbrëmjes së të mërkurës ku një adoleshent ndëroi jetë si pasoje e përplasjes nga nj
Po e rrihnin prindërit, 8-vjeçari bie nga dritarja e katit të 9-të e ndërron jetë (FOTO LAJM) Një djalë 8-vjeçar në Ukrainë ka rënë nga kati i nëntë i një ndërtese për të ‘shpëtuar’ nga prindërit që e dhunonin prej
"Shpërthen" 'Parc des Princes', PSG shënon golin e dytë (VIDEO) Edhe pse mungesat janë të shumta, kjo nuk po ndjehet të vendasit e PSG që kanë arritur të shënojnë edhe golin e dytë për
"Më mungoni", është ndarë nga Stresi, por marrëdhënia e Keisit me prindërit e tij do ju habisë (FOTO LAJM) Ditën e sotme prindërit e Stresit festojnë 43-vjetorin e martesës. Në këtë ditë të veçantë reperi i ka uruar nëpërmje
"43 vite bashkë", Stresi iu dedikon prindërve fjalët më të ëmbla për përvjetor (FOTO LAJM) Reperi i njohur Stresi është një ndër më të komentuarit në Shqipëri. Ai është po ashtu dhe shumë aktiv në rrjete sociale
Prindër për herë të dytë, Loriku dhe bashkëshortja e kanë gati emrin e bebushit (FOTO LAJM) Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, shumë shpejt do të bëhet baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij,
Neymar le pas vërshëllimat e tifozëve, argëtohet në ritmet e muzikës (VIDEO) Është tip që e shijon jetën, dhe do të vazhdojë ta bëjë pa marrë parasysh se çfarë ndodh. Pak ditë pas vërshëllimeve
Rama i prin lajmit të keq për negociatat përmes një interviste Kryeministri Edi Rama ka folur në lidhje me hapjen ose jot ë negociatave me BE-në duke thënë se lajmin nëse Shqipëria e
Vajza i vjedh para prindërve, paguan shokun që t'u marrë jetën Një 17-vjeçare nga Jumatile, është arrestuar pasi dyshohet se ka tentuar t’i vrasë prindërit e saj në Florida. Alice
Me fustan princeshash, kërcimi i Jonidës dhe Besnikut nuk duhet humbur (VIDEO) Pas ceremonisë së martesës që u mbajt buzë detit, në prani të miqve dhe familjarëve, Jonida Vokshi dhe Besnik Kraja viju
Kevin-Prince Boateng: Vëllait tim i sygjerova Juventusin Kevin-Prince Boateng ka zbuluar se ai këshilloi vëllanë dhe mbrojtësin e Bayern Munich, Jerome Boateng, të bashkohej me
6 orë në sallë, mjekët bëjnë mrekullinë në Librazhd dhe gëzojnë prindërit e trenjakeve Në maternitetin e Librazhdit një nënë ka lindur trinjake. 32-vjeçarja ka kryer dy operacione të vështira të cilat zgjatë
Ju prezantojmë me thonjtë më të veçantë dhe më trend të vjeshtës! (FOTO LAJM) Çfarë dizajni do t’i shkonte më tepër thonjve të vjeshtës? Ndërkohë që ju mendoheni, po ju tregojmë trendin më të fundit
Si nënë e 6 fëmijëve, Angelina Jolie jep këshillat më të mira për prindërimin (FOTO LAJM) Aktorja shumë e famshme dhe e dashur për publikun, Angelina Jolie, është nënë e 6 fëmijëve, të cilët i ka së bashku me i
Masakra në Librazhd, vajza merr pjesë në varrimin e prindërve, djali në spital Qyteti i Librazhd u trondit nga një ngjarje e rëndë, mbrëmjen e 6 shtatorit. 53-vjeçari Daut Gjokola i mori jetën gruas
TRAGJIKE/ Vajza gjen të vdekur në park të dy prindërit Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në periferi të Markgrafenheide, në Gjermani ku një grua ka zbuluar në n
Shkencëtarët pretendojnë se fëmija më i madh është më i mençuri Fëmijët e parë zakonisht në çdo familje, zakonisht janë më inteligjent dhe me shumë talente. Shkencëtarët pretendojnë
Prindër të dy fëmijëve: Kush është çifti që vdiq në Librazhd, burri vrau gruan dhe më pas veten Qyteti i Librazhdit është tronditur mbrëmjen e djeshme nga një krim makabër në familje, ku një 53-vjeçar ka masakruar me