999 rezultate për

primera

Ja kalendari që i pret Barçën, Realin dhe Atleticon (FOTO LAJM) La Liga për momentin është kampionati që ofron më shumë dilema sa i përket titullit kampion gjatë këtij sezoi. Askus
Celta-Real, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Kualifikimi mes katër skuadrave më të mira të Champions League riktheu vetvetiu qetësinë në kampin e Realit, që tashmë d
Pepe: Titujt synimi ynë Pepe, duke parë ecurinë e skuadrave kundërshtare beson se këtë herë skuadra e Real Madritit do të ketë sukses. Në një me
Sociedad-Barça, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Primera Division riniset me duelin në distancë mes Realit dhe Barcelonës. "El Clasico" do të luhet në muajin Mars por dy
Suarez vendos të largohet nga Liverpool Luis Suarez pritet të braktisë Liverpoolin. Sipas “Sunday Times” vitin e kaluar ka ndodhur një episod i pakëndshëm mes S
Juan Mata te Barça për 50 milionë euro? Mund të nisë me Juan Matan kursi i ri i Barcelonës së Luis Enriques. Sipas asaj që shkruan britanikja "Sunday Express",
AS: Ja formacioni i vitit (FOTO LAJM) Më në fund edhe "AS", gazeta e përditshme spanjolle, shumë pranë Real Madrid, ka zgjedhur 11-shen më të mirëpër vitin 20
Primera Division fitohet këtë sezon nga skuadra e Real Madrid Primera Division do të fitohet këtë sezon nga skuadra e Real Madrid. Kështu shprehen disa prej analistëve të Goal.com ku
Cesc: Me Malagan, ndeshja e sezonit Cesc Fabregas, e konsideron çerekfinalen e kthimit të Kupës së Mbretit ndaj Malagas, si ndeshjen më të rëndësishme të se
Barcelona vazhdon me fitore (VIDEO) Futbollistët e Barcelonës kanë shënuar fitoren e nëntë në Primera. Në kuadër të xhiros X, të Kampionatit spanjoll të fut
Primera Division "ndez" motorët Si gjithmonë në fund fiton futbolli. Primera Division do të nisë ashtu siç ishte në program: këtë fundjavë dhe pa ndrysh
Mourinho pranë rekordit të Guardiolës Trajneri i Real Madrid Jose Mourinho është shumë pranë kalimit të rekordit të trajnerit të Barcelonës Pep Guardiola.Sipa
Vit martesash në Primera Division Cristiano dhe Irina do të shkojnë në altar në 12 korrik pas një lidhjeje dy vjeçare. Ylli portugez ka zgjedhur të vendos
Albeu: Top 5 portierët e vitit (FOTO LAJM) Pjese e rendesishme e nje ekipi futbolli pa dyshim jane edhe portieret. Redaksia e Sportit prane Albeu.com ju sjell 5 po
Cristiano Ronaldo i “dashuruar” me Primera Division I ndodhur në Emiratet e Bashkuara Arabe për të marrë pjesë në “Dubai International Sports Conference”, Cristiano Ronaldo
Primera Division, Levante me sytë nga Europa (VIDEO) Pas 3 humbjeve radhazi, Levante rikthehet te suksesi. Skuadra që u cilësua surprizë në La Liga për shkak të startit impr
Emocionet e së shtunës futbollistike Rikthehen emocionet e futbollit europian. Fundjavë e ngjeshur me ndeshje nga takimet më të forta në Europë. Fillohet me
Iniesta rikthehet ndaj Santanderin Mesfushor i Barcelonës, Andres Injesta ka marrë dritën e jeshile për t'u rikthyer, pas dëmtimit muskulor që pati në ndes
Iniesta, afër rikthimit tek Barça Mesfushor i Barcelonës, Andres Iniesta ka marrë dritën e gjelbër për t'u rikthyer, pas lëndimit muskulor që pati në ndes
Barcelona thyen rekordin e Real Madridit (VIDEO) Gjenerata e futbollistëve të Real Madridit të sezonit 1960/61, të udhëhequr nga legjendari Alfredo di Stefano, ka mbajtu