999 rezultate për

prillit

Kreshnik Spahiu: Zgjedhjet e 25 prillit janë shitur, kjo parti do t'i fitojë! Nga Kreshnik Spahiu Zgjedhjet e 25 Prill nuk do ndryshojnë asgjë. Ky është basti im publik. Populli e ka shumë të vë
Në Tiranë dhe Lezhë, kush janë dy kandidaturat e LVV për zgjedhjet e 25 prillit Lëvizja Vetëvendosje me qendër në Shqipëri ka zyrtarizuar sot dy kandidaturat për zgjedhjet e 25 prillit. Mësohet se
Zgjedhjet e 25 prillit, Meta: Shqipëria pret një përmbysje të madhe! Më 25 prill, presidenti Meta nuk pret vetëm një fitore por një përmbysje të madhe. Këtë e ka bërë të ditur me anë të
Balla vë bast në studio: PS merr të paktën 74 mandate në zgjedhjet e 25 prillit! Në mandatin e dytë PS qeverisi e vetme dhe mori 74 mandate, por iu bashkuan edhe disa deputetë të PDIU që u larguan nga
Kryemadhi: Dalim vetëm si parti në zgjedhjet e 25 prillit Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi tha se LSI do të ketë kandidatët e vet në të gjitha qarqe
Kush i fiton zgjedhjet e 25 prillit? Astrologu shqiptar "lexon yjet" dhe bën parashikimin Jofiel Koço është një astrolog shqiptar i cili ka përfunduar studimet në Universitetin e Këlnit në degën e Shkencave Oku
Zgjedhjet 25 Prillit, 189 mijë qytetarëve u bëhet i pavlefshëm dokumenti i identifikimit Drejtoria e Përgjithshme e Gjendjes Civile i është përgjigjur kërkesës së Komisionerit Shtetëror Ilirjan Celibashi lidhu
A do të jetë Opozita e bashkuar në zgjedhjet e 25 prillit?, Basha flet për herë të parë Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nëpërmjet një interviste në emicioni “Çim Peka Live’’ ka theksuar se opozit
Zbulohet se kush do të jetë drejtuesi politik i qarkut të Shkodrës për zgjedhjet e 25 Prillit "Ne ofrojmë modelin e qytetarisë. Shkodra ka zgjuarsinë për të bërë dallimin..." Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazme
Kryemadhi zbulon prapaskenat në PS: Veliaj do të bëhet kryetar i PS pas 25 prillit Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka deklaruar në “Zonë e Lirë” se me PD do të dalin në fushatë zgjedhore. "Pas 25 p
PD dhe LSI me një listë të përbashkët për zgjedhjet e 25 prillit? Agron Duka zbulon prapaskenat Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, tha në emisionin "Real Story", se Partia Demokratike dhe Lëvizja Social
Kryemadhi: Transparenca e zgjedhjeve në LSI të jetë edhe në ato të 25 prillit Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, gjatë një bashkëbisedimi të mbajtur sot me gazetarët ka deklaruar se uron që transp
Jozefina Topalli "përvesh mëngët" për zgjedhjet e prillit, gjykata i regjistron partinë Gjykata e Tiranës ka regjistruar sot partinë e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, “Lëvizja për Ndryshim”. Ky ve
Oferta marramendëse: Sa do i kushtojë Shqipërisë identifikimi biometrik në zgjedhjet e 25 Prillit? 25 Prilli i vitit që vjen përkon me datën e zgjedhjeve në vendin tonë. Ashtu sikundër është raportuar, në këto zgjedhje
Paralajmërimi i fortë i Metës për zgjedhjet e 25 prillit: Do rrëzojmë këtë sistem! Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë në mediat sociale sërish një deklaratë të tij gjatë konferencës për shtyp ditën e sot
A do të shtyhen zgjedhjet e 25 prillit për shkak të koronavirusit? Përgjigjet Spiropali Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, e ftuar në "Zonë e Lirë", ka deklaruar se nuk do t
Zgjedhjet e 25 prillit, si mund ta verifikoni emrin për të votuar Ministria e Brendshme ka publikuar sot ekstraktin e dytë të listave zgjedhore për zgjedhjet në 25 prill. Në njoftim,
Presidenca i përgjigjet Ballës: Boll e morët peng të ardhmen e Shqipërisë! Kryeministria dhe Presidenca vazhdojnë "luftën" e ftohtë me akuza e kundërakuza mes tyre. Presidenca i përgjigjur së
"Njerëzit po shuhen në mjerim", demokrati dënon rëndë vdekjen e 53 vjeçarit Lutfi Çekirit, 53-vjeç humbi jetën pas përplasjes në dyert e spitalit COVID pa gjetur ndihmë. Për këtë ngjarje ka reagua
Zgjedhjet e 25 prillit, Rama takim me drejtuesit e PS-së Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka mbledhur këtë të martë drejtuesit politikë të PS në qarqe në takimet e përjavshme