999 rezultate për

prill

Në listat e PS-së për zgjedhjet e 25 prillit, Luljeta Bozo tregon arsyen pse pranoi Luljeta Bozo pranoi vetëm pak ditë më parë propozimin e Kryeministrit Edi Rama që të jetë një nga kandidatet për deputet
Përplasjet e forta brenda PS, Arben Malaj tregon vendimin për zgedhjet e 25 prillit Ish-ministri socialist i Financave Arben Malaj ka bërë një postim të gjatë në rrjetin social Facebook ku ka deklaruar se
Rama apo Basha? Astrologia me famë botërore parashikon fituesin e zgjedhjeve në Shqipëri Astrologia më e njohur në botë, Susan Miller ka parashikuar zgjedhjet e 25 Prillit në Shqipëri. Në një intervistë për "V
Arjan Çani bën deklaratën e fortë: E "ha" Meta, Rama e Basha bashkë në qeveri Arjani Çani, moderatori i “Zonë e Lirë” zyrtarizoi thashethemet se PS dhe PD kanë bërë marrëveshje para zgjedhjeve të 25
Po afrojnë zgjedhjet, Rama nuk vonon të "llustrojë" kryeministrinë (FOTO LAJM) Gazetari i njohur Artan Hoxha ka publikuar në Facebook disa foto ku shihen punonjës duke rikonstruktuar dhe lyer muret e
Pas "puçit" ndaj Bamir Topit, FRD zgjedh kryetarin e ri ‘Fryma e re demokratike’ ka zgjedhur ditën e sotme kreun e ri pas dorëheqjes së Bamir Topit. Ai që do të udhëheqë par
E mori në parti, Rama-Bozos: Na e shkul veshin me kujdes, mos na e këpusësh! Ditën e sotme inxhinierja Luljeta Bozo i është bashkuar Partisë Socialiste me ftesë të kryeministrit Edi Rama për të qen
Rama përdor "kartën" e rindërtimit për të kërkuar mandatin e tretë: Tërmeti na theu në mes Kryeministri Rama po mban LIVE një konferencë bashkë me Ministrin Ahmetaj, Profesoren e Inxhinierisë Luljeta Bozo si kry
Demonstrohet në Kukës pajisja e Identifikimit Elektronik për zgjedhjet e 25 prillit Kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi, ka njoftuar ditën e sotme se pajisja e identifikimit elektro
Nga Berisha te Jul Deda, zbardhen emrat e kandidatëve të Bashës në zgjedhjet e 25 Prillit Janë bërë publike emrat e parë në listën e Partisë Demokratike. Burimet bëjnë me dije se në Tiranë do të kandidojë Lulzi
Rama apo Basha? Blendi Fevziu flet për zgjedhjet e 25 Prillit Për gazetarin Blendi Fevziu, zgjedhjet e 25 Prillit janë zgjedhjet më të balancuara që pas atyre të vitit 2009. Ai sh
Basha reagon për raportin e DASH: Pas 25 prillit do arrestojmë të korruptuarit Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar lidhur me raportin e DASH duke thënë se ka ardhur si pasojë e qeverisë së korruptuar.
Këshilltari i Metës me tone "kërcënuese'' ndaj Ramës: Mos guxo të votosh koncensionin e aeroportit Zëdhënësi i Presidentit Meta ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama në aktivitetin “Drejtësia që duam” në
Thirrja e Ballës: I them publikisht Metës se më 26 prill do të japë dorëheqjen! Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, iu përgjigj me po të njëjtën gjuhë të ashpër deklaratës
Vajza e biznesmenit e dhëndri i Aqif Rakipit, zbardhen kandidatët e Ramës për 25 Prillin Edi Rama do të bëjë një rifreskim të grupit parlamentar, duke lënë jashtë disa emra që nuk kanë pasur protagonizëm polit
Zgjedhjet, 25 prill: Topalli nxjerr listën e kandidatëve për qarkun e Lezhës dhe Dibrës Kryetarja e ‘Lëvizja për ndryshim’, Jozefina Topalli ditën e sotme ka prezantuar listën e kandidatëve të partisë së saj
Foto e ditës! Basha e Kryemadhi pozojnë me grushte dhe paralajmërojnë Ramën Kryetari i opozitës Lulzim Basha dhe kryetarja e LSI Monika Kryemadhi sot zyrtarizuar koalicionin parazgjedhor për të la
Zgjedhjet e 25 Prillit, kërcënon Meta: Mos e prekni votën! Presidenti Ilir Meta zhvilloi sot një takim me Shoqatën “Durrësi Autokton”, ku u shpreh se me referendumin e 25 prillit
Meta: Më shumë kandidatë me integritet, më shumë mundësi në referendumin e 25 prillit Presidenti Ilir Meta ka vënë theksin te kandidatët me integritet, pas thirrjes së Komisionerit Shtetëror të Zgjedhjeve,
Me lista të ndara, PD dhe LSI firmosin sot marrëveshjen për koalicion Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim firmosin sot marrëveshjen e koalicionit për zgjedhjet e 25 prilli