999 rezultate për

priftin

Prisnim Dritan Priftin, shfaqet Erion Veliaj (FOTO) Mund të cilësohet një cudi e rradhës e ngjarjeve politike në Shqipëri. Sot gjithë ditën u fol për intervistën që do t
Prokuroria pyet Brahon, Doshin dhe Priftin Prokuroria ka urdhëruar të pyetet Spartak Braho, Tom Doshi dhe Dritan Prifti, të përmendur në letrën e kryetarit të Komi
Çela padit për shpifje Priftin Deputeti i LSI, Agron Çela, ka paditur për shpifje Dritan Priftin pas akuzave të këtij të fundit lidhur me transfertat
Zbulohet vajza që postoi fotot me Dritan Priftin (FOTO LAJM) Pak pasi kanë qarkulluar në internet fotot ku tregon Dritan Priftin me një vajzë, është hedhur dritë edhe mbi emrin e va
Berisha rrëfen për herë të parë përse mbrojti Metën pas videos me Priftin Në intervistën që dha për AbcNews ish-kryeministri Sali Berisha ka rrëfyer për herë të parë se pse doli në krah të kreut
Flet Mark Frroku: Çfarë di për atentatin ndaj Tom Doshit, Mhill Fufit dhe Dritan Priftit Deputeti Mark Frroku, i përfolur shumë për “çështjen Doshi” po mban të njëjtin version të dhënë para prokurorisë edhe gj
Gjinushi konfirmon afrimin me Priftin dhe flet për një pol të tretë në 21 qershor Takimi publik i kreut të PSD-së Skënder Gjinushi me Dritan Priftin në një lokal në “Bllok” shtoi zërat për një rikthimin
Dënohen 4 shqiptarët që vranë priftin italian Një gjykatë italiane ka dënuar me 43.8 vite burg në total katër shqiptarët të cilët u shpallën fajtor për vrasjen e prif
Rrëmbyen priftin, burg 2 oficerëve Një gjykatë në Kili ka shpallur fajtorë 2 oficerë të marinës për rrëmbimin e priftit Michael Woodward. Ai u zhduk menjëh
Itali, arrestohen 3 shqiptarët që vranë priftin italian Policia italiane ka prangosur tre shqiptarë për vrasjen e një prifti në dhjetorin e vitit të shkuar. Gasmend Hoxhallari,
Video mbi Priftin, Rama: Para ligjit të gjithë të barabartë Një ditë pas transmetimit të një video ku dyshohet se është i implikuar në një aferë korruptive ish-ministri i ekonomisë
Publikohet video që akuzon Priftin për korrupsion (VIDEO) Një videopërgjim i bërë nga vet Dritan Prifti është publikuar sonte gjatë emisionit Opinion të Blendi Fevziut në Tv Klan
Vëllai hedh në pishinë nusen dhe priftin (VIDEO) Dita e dasmës për çdo person është një ditë e paharrueshme, sidomos nëse ndodh që nusja dhe prifti bien në pishinë nga n
Itali, 15 vjet burg për priftin pedofil Një prift italian nga periferia e Romës u dënua me 15 vjet e 4 muaj burg nga Gjykatë e Romës me akuzën për abuzim seks
ALBtelecom përgënjeshtron Dritan Priftin Kompania ALBtelecom dhe Grupi Çalik, i cili ushtron aktivitetin në Shqipëri, përmes një deklarate zyrtare, kanë hedhur p
Meta: Priftin, Rama po e përdor si dëshmitar Kryetari i LSI, Ilir Meta gjatë fjalës së mbajtur në Kuvendin e Shqipërisë në seancën e sotme, tha se montazhi i video-r
E vërteta e bisedës me Priftin, pasi e shkarkoi LSI Kryeministri Sali Berisha e cilësoi sot përsëri si një montazh videon e bërë publike në media në të cilën u pretendua s
PS: Meta padrino, mashtroi Priftin me vendimin e gjykatës Partia Socialiste kërkoi sot që Prokuroria të marrë sa më shpejt në hetim ish-zv.kryeministrin Ilir Meta për abuzimet e
Skandali: Meta urdhëron Priftin për aferat me tenderat (VIDEO) Top Channel publikoi sonte një video e cila pritet të hapë debate të reja lidhur luftën kundër korrupsionit në Shqipëri.
Meta: S'kam kohë të merrem me Priftin Kryetari i LSI-së Ilir Meta refuzoi sot të komentojë akuzat e fundit të bëra në adresë të tij nga Dritan Prifti, në dekl