999 rezultate për

priftin

Kolegu i mjekut të arrestuar zbulon prapaskenat: Kjo përplasje çoi pas hekurave Priftin! Sekuestrimi i pasurisë dhe arrestimi i mjekut Edvin Prifti është komentuar nga kolegu i tij, kardiologu Petrit Vargu.
Gazetari publikon videon e Metës me Priftin: 10 vjet nga skandali, Tirja klonim i kryekusarëve Gazetari Artan Hoxha ka publikuar video-skandalin e Ilir Metës me Dritan Priftin, duke kujtuar se sot bëhen 10 vite nga
Murgu denoncon priftin: Vjedh lekët e kishës, duan të më vrasin! Mbrëmjen e së hënës u denoncuar një skandal që ndodh brenda një shtëpie të Zotit. Prifti i Kishës në Manastirin e Zvërne
Ishte murgeshë por dashuria me priftin ndryshoi diçka (FOTO LAJM) Dikur ishte një murgeshë dhe kaloi plot 8 vite në një manastir, mirëpo tashmë është kthyer në një pornostare. Kjo ësh
Një vit nga vdekja, kështu e kujtojnë fëmijët Dritan Priftin (FOTO LAJM) Është bërë një vit nga vdekja e ish-ministrit Dritan Prifti, ndërsa vajza dhe djali i tij e përkujtojnë babain e tyre me
Dorëzohet Erdogan, prifti amerikan drejt lirimit pas ultimatumit të Trumpit Avokati i priftit evangjelisht Andrew Brunson të arrestuar dy vite më parë në Turqi ka apeluar vendimin e gjykatës duke
Vuçiç sulmon priftin, thotë se u kthye në kosovar Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç ka vizituar sot Patriarkun e Kishës Ortodokse të Serbisë Irinej. Ai ka thënë se at
Trump dhe Pence kërcënojnë Erdoganin: Liro priftin ose do kesh pasoja (FOTO LAJM) Pjesë e "Gjuetisë së Shtrigave" në Turqi ka rënë edhe një prift protestant amerikan i cili ndodhet për afërsisht dy vite
Lirohet nga burgu ish-bashkëshortja e Mirit të Xhikes Ditën e djeshme u bë me dije se policia ka vënë në pranga Manjola Priftin, bashkëshorten e Fatmir Ramës, i njohur ndrysh
Burg për priftin gjerman pasi kishte abuzuar seksualisht me fëmijët Një ish prift katolik gjerman, i cili fitoi besimin e kongregacionit të tij si “Atë Thomai” është dënuar me tetë vjet e
LSI-ja e bën "hasha" edhe të vdekur Dritan Priftin Pak orë më parë u zhvillua cerëmonia mortore e ish-ministrit Dritan Prifti në ambientët e Muzeut Kombëtar, ku krahas kuj
Tom Doshi shoqëron Dritan Priftin deri në banesën e fundit (FOTO LAJM) Është përcjellë për në banesën e fundit trupi i ish-ministrit Dritan Prifti. Prifti u nda dje nga jeta pas një betej
"Priftin e vrau Meta me Berishën, rrezikohet Tom Doshi", ish-badigardi i Berishës habit me konspiracionin e tij Ish-badigardi i Berishës Izet Haxhija ka gjetur vend për teori konspiracioni pas lajmit se Dritan Prifti ndërroi jetë pa
Goditi priftin me kaçavidë, 6 vite burg për shqiptarin në Itali Shqiptari Ardit Jakimi është dënuar me 6 vite burg në Itali. 25 vjeçari akuzohet se lidhi dhe grabiti Antonio Pisani
Koha kur Berisha trokiste gotat me Leskajn, Daden dhe Priftin (FOTO LAJM) “Ditëlindja e PD, thyhet akulli politik, Berisha shtrohet në bisedë me të PS”, ky artikull nga GSH është rikthyer sërish
SKANDAL/ 39-vjeçari nga Shtipi tenton të përdhunojë priftin Një shtetas 39 vjeçar nga Shtipi, ka tentuar të përdhunojë një prift. Ngjarja ka ndodhur kur prifti kishte trokitur në d
Veliaj bën “priftin”, Princ Leka dhe Elia Zaharia shkëmbejnë unazat dhe puthje (VIDEO) Përfaqësuesit e lartë të të gjitha komuniteteve fetare kanë bekuar çiftin dhe pas celebrimit të bërë nga Erion Veliaj, E
Rihapet kisha ku ISIS vrau priftin Kisha në Normandy të Francës, ku ekstremistët e ISIS-it vranë një prift, do të rihapet sot për famullistët për herë të p
Kosova ekstradoi në Britani priftin që akuzohet për pedofili Ish-prifti katolik i cili akuzohet për krime seksuale, është ekstraduar nga Kosova në Britani. Lorenc Soper, 72 vjeç,
Myslimanë e katolikë përkujtojnë priftin e vrarë në kishë nga terroristët Rreth 2.000 besimtarë katolikë të shoqëruar nga të paktën 100 myslimanë, sot nxitonin për të marrë pjesë në katedralen e