999 rezultate për

prifti

Prifti theret me thikë gjatë meshës në katedralen e Meksikës Një ngjarje e rëndë ka tronditur Meksikën pasi një prift është therur gjatë një meshe në katedralen e Meksiko Siti të hë
Prifti maqedonas mori pjesë në sulmin ndaj Zijadin Selës (VIDEO) Rrjetet soiale kanë shkruar sot se në sulmin në Kuvend dhe sidomos për sulmin ndaj Zijadin Selës, ka marrë pjesë edhe nj
Dritan Prifti është sëmurë rëndë: Lutuni për mua, kam një vit që luftoj Shumëkush priti që të shihte emrin e Dritan Priftit në listat e zgjedhjeve të qershorit 2017, por ai e ka një arsye të f
Stefi Prifti dedikim prekës për bashkëshorten e ndjerë (VIDEO) Këngëtari i njohur korçar Stefi Prifti ka shpërndarë ditën e djeshme një dedikim prekës për gruan e tij të ndjerë. Ba
Koha kur Berisha trokiste gotat me Leskajn, Daden dhe Priftin (FOTO LAJM) “Ditëlindja e PD, thyhet akulli politik, Berisha shtrohet në bisedë me të PS”, ky artikull nga GSH është rikthyer sërish
Pasi e fali, Andi Lila "i puth" dorën priftit të Janinës (FOTO) Pas videos, Andi Lilës nuk i mjaftoi as ndjesa e kërkuar në rrjetet sociale dhe me të mbërritur në Greqi, takoi peshkopi
Lila falet nga prifti i Janinës pasi e talli në video-skandalin Andi Lila më në fund ka zgjidhur problemet me klubin e tij në Greqi pas video-skandalit. Klubi grek e la të ardhmen e me
Pasi i talli, fati i Andi Lilës është në dorë të priftit të Janinës Andi Lila nga dita e djeshme është rikthyer në skuadrën greke të Pas Janinës, por fati i tij mesa duket nuk është në dor
SKANDAL/ 39-vjeçari nga Shtipi tenton të përdhunojë priftin Një shtetas 39 vjeçar nga Shtipi, ka tentuar të përdhunojë një prift. Ngjarja ka ndodhur kur prifti kishte trokitur në d
Rama i jep legalizimin priftit në Selenicë: Thuaji Zotit që qeveria e bëri punën e vet (VIDEO) Objektet e kultit në vend do të trajtohen me tarifa të energjisë elektrike si abonentët familjarë dhe jo me tarifa bizne
Prifti katolikë i zhgënjyer nga Lila: Nuk e prisja nga ty! Prifti katolik i Dioqezës së Rrëshenit, Dom Agustin Bardhi ka mbetur i befasuar nga talljet e mbrojtësit të kombëtares A
Prifti "donzhuan" i "Don Boskos" vazhdon të jetë nën hetime (FOTO LAJM) Kanë kaluar 14 ditë që nga skandali në shkollën "Don Bosko", ku u publikuan disa foto të drejtorit të kësaj shkollë shum
Prifti bekon protestat anti-shqiptare në Shkup (VIDEO) “Shpëtoi Zot njerëzit e tu dhe bekoje trashëgiminë tonë. Besoj popullit tonë ortodoks, mposhte armikun. Dhe ruaje kryqin
Njihuni me "princeshën" e Dritan Priftit, shikoni sa bukur vishet (FOTO LAJM) Ajo është një vogëlushe shumë e këndshme. Sytë i ka të kaltër, flokët e verdhë dhe e veshur me shumë stil. Ajo është
Prifti bind besimtarët se mund të shpëtojnë edhe po të pinë helm miu, 5 prej tyre ndërrojnë jetë Prifti Lite Moneki nga Afrika e Jugut, është munduar të bindë besimtarët se ata kanë aftësi mbinjerëzore dhe se mund ta
SKANDALI / Flet prifti: Ja domethënia e fotove pranë vajzave (VIDEO & FOTO LAJM) Pas skandalit të një dite më parë për drejtorin e Qendrës Social-Edukative "Don Bosko" në Prishtinë, Don Izidor Llukiq,
SKANDALI / Aventurier dhe "donzhuan", ja jeta e luksit e priftit që puthte vajzat e Kosovës (FOTO LAJM) Një ditë më parë, mediet e Kosovës publikuan disa foto të një prifti, njëherësh drejtori i qendrës Social-Edukative "Don
Stefi Prifti mërzitet me këtë pyetje të Rudinës, ja si ia ndërpret intervistën (VIDEO) Rudina Magjistari ditën e djeshme kishte të ftuar në programin e saj të pasdites, këngëtarin e njohur dhe mjaft të dashu
Prifti katolik në SHBA nxit protestuesit kundër Trumpit që të vrasin veten Një prift katolik në SHBA u ka sugjeruar atyre që nuk pajtohen me politikat Presidentin amerikan Donald Trump që të vras
Reagon Dritan Prifti për mbylljen e dosjeve: Fitova, çdo akuzë ishte politike Pas publikimit të fakteve që Prokuroria e Tiranës ka mbyllur dosjen duke e konsideruar të pafajshëm ish-ministrin dhe is