999 rezultate për

prifti

Endri Prifti në "kurthin" e lojërave të fatit, këngëtari tregon si humbi shtëpinë (VIDEO) Pasditen e sotme i ftuar në “Ftesë n 5” me Bieta Sulon ishte Endri Prifti. Ai jo vetëm që sqaroi të vërtetën e statu
Endri Prifti mesazh Ramës pasi humbi 50 milionë lekë për dy ditë në baste (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Endri Prifti ka denoncuar në profilin e tij në “Instagram” zhvillimin e veprimtarisë së paligjshme të
Endri Prifti: Për dy ditë më morën 50 milionë lekë në baste, Rama dhe Meta kanë vite që meren me mua (FOTO LAJM) Këngëtari korçar Endri Prifti, shkruan se për dy ditë ka humbur 50 milionë lekë nëpër baste. Sipas tij, për këtë faji
Stefi Prifti flet për herë të parë për sherrin me Aurela Gaçen (VIDEO) Dikur, Aurela Gaçe, Stefi Prifti dhe një partner i tretë zotëronin në bashkëpronësi një lokal nate në Tiranë. Siç tha në
Stefi Prifti marton sot vajzën dhe zbulon identitetin e dhëndrit artist (FOTO LAJM) Katër vite më parë, kantautori i njohur Stefi Prifti humbi pas një sëmundjeje bashkëshorten, Marinën. Vajza e madhe e ar
Prifti torturon foshnjen duke e pagëzuar, nënës nuk i durohet më (VIDEO) Prifti Vasily Neceporenko, i njohur në qarqet e kishave dhe si Photios, u pezullua për një vit pas një riti shqetësues p
E pabesueshme, prifti rreh foshnjën gjatë pagëzimit (VIDEO) Një prift ortodoks rus shkaktoi zemërim në mediat sociale gjatë momentit të pagëzimit ku trajton brutalisht një foshnje.
Nuk ndodh shpesh, ky është fieraku që la Londrën për Libofshën Kur ngjitesh për në Manastirin e Ardenicës, aty ku të duhet të ndash mendjen per tek perëndia Artemisë apo tek Myzeqeja
Mediat austriake i referohen videos Meta-Prifti pas skandalit me rusen Publikimi i një video-skandali në Austri ndryshoi të gjithë rrjedhën e politikës. Ishte fillimisht zv.kancelari, Hein
Zbulohet varri 2500 vjeçar Një varr që daton 2,500 vjet është zbuluar në Egjipt, që përmban një statujë gëlqerore të një prej familjeve të pronarëv
Gjest heroik i priftit, futet mes flakëve dhe shpëton gjërat më të çmuara në "Notre Dame" (FOTO LAJM) "U dogj një pjesë e historisë tonë" deklaroi Presindenti francez, Emmanuele Macron pas zjarrit që përfshiu katedralen "
Orgji me 13 murgesha, prifti bukurosh rikthehet në kishë pas rehabilitimit (FOTO LAJM) Ai mori pjesë në një orgji me 13 murgesha të famullisë dhe ishte prifti tek i cili vajzat e një reality show rrëfenin tr
Prifti ortodoks ka hall tjetër, nëse bëhet shkëmbimi humbet populli serb në Kosovë Igumeni i Manastirit të Deçanit, Sava Janjiq, ka tërhequr vërejtjen se për shkak të disa zgjidhjeve politike që përmende
Mbante mijëra foto pornografike me fëmijë, dënohet me burg prifti Një prift i Kishës Katolike ëstë dënuar me 25 vite burg pasi në celularin dhe kompjuterin e tij mbante mbi 2000 material
Prifti maqedonas dëshmon për dhunën në Kuvend Për ngjarjet e dhunshme në Kuvendin e Maqedonisë më 27 prill të vitit të kaluar, sot në Gjykatën Penale të Shkupit dëshm
Shfaqet prifti: Mitrovica po ndahet dhe më pas bashkimi me Shqipërinë Igumeni i manastirit të Deçanit, Sava Janjiq, deklaroi se ka informata relativisht kredibile nga burime vendëse e ndërko
Prifti pedofil kërkoi shkurtim dënimi për një arsye krejtësisht të çuditshme Një prift pedofil në Australi, i cili ka abuzuar seksualisht me 27 djem të mitur, ka kërkuar që t’i shkurtohet dënimi se
Ishte murgeshë por dashuria me priftin ndryshoi diçka (FOTO LAJM) Dikur ishte një murgeshë dhe kaloi plot 8 vite në një manastir, mirëpo tashmë është kthyer në një pornostare. Kjo ësh
Prifti zgjohet nga koma dhe bëhet mysliman Një prift 87 vjeçar nga Spanja jeton dhe predikon në ishullin Java më shumë se 43 vite. Flet rrjedhshëm në gjuhën Javane
Një vit nga vdekja, kështu e kujtojnë fëmijët Dritan Priftin (FOTO LAJM) Është bërë një vit nga vdekja e ish-ministrit Dritan Prifti, ndërsa vajza dhe djali i tij e përkujtojnë babain e tyre me