999 rezultate për

prifti

Sulm terrorist në Francë, theret me thikë prifti kur po mbyllte derën e kishës (VIDEO) Një sulm terrorist ka ndodhur përsëri në Lyon të Francës, ku një prift ortodoks është qëlluar me thikë teksa ishte duke
EMRI/ COVID-19 i merr jetën priftit në Shqipëri Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë shënuar 7 viktima nga COVID-19. Virusi mësohet se i ka marrë jetën edhe një prif
Shqiptarët i kundërpërgjigjen priftit, shkelin me këmbë flamurin serb Disa ditë më parë një prift serb e ka larguar flamurin kombëtar që ndodhet në kullën e vrojtimit në Koshare, që nga viti
Arrestohet 44-vjeçari me 4 emra, pjesë e grupit të rrezikshëm në Itali Një 44-vjeçar është arrestuar nga policia e Fierit me qëllim ekstradimi, i shpallur në kërkim ndërkombëtar. Sipas polic
Prifti tërbon grekët: Do të më urreni, por Kacifas nuk është hero! Prifti grek, Elefterios Balakos ka dhënë disa detaje për ditën kur u ekzekutua Kostandin Kacifas pas përplasjes me armë
Krimin e dyfishtë në Malësi të Madhe e zbuloi prifti, bindi babain e autorit të tregojë kufomat Prifti i fshatit, i cili ka marrë pjesë në operacionet e kërkimit të Vilson Cutajt dhe Klement Pepajt, i ka kërkuar Rrok
Ndërron jetë në moshë të re anëtarja e Këshillit Mbikëqyrës të Bankës së Shqipërisë BSH njofton se ka ndërruar jetë parakohe anëtarja e Këshillit Mbikëqyrës dhe anëtarja e Komitetit të Auditit, Denada Pri
Zbulohet emri i partisë së re që do të kandidojë në zgjedhjet parlamentare (VIDEO) "Nisma' mësohet se do të jetë emri i partisë së re që do t'i bashkohe zgjedhjeve parlamentare të vitit që vjen. "Thur
I grabitën nën kërcënimin e sëpatës, të moshuarit: Do i blinim dru për dimër Mbrëmja e kaluar në Fier ka qenë një tmerr i vërtetë për dy të moshuar të cilët u grabitën me dhunë nën kërcënimin e sëp
FBI nis hetimet: Zyrtarja e partisë së Erdoganit kërkoi vrasjen e priftit amerikan FBI ka nisur hetimet në lidhje me akuzat se ndaj një prifti amerikan me banim në Izmir ishte përgatitur një atentat, ngj
"3 muaj pa punë, çfarë kam bërë", Stefi Prifti shpërthen ndaj masave të qeverisë Këngëtari i mirënjohur dhe shumë i dashur për publikun, Stefi Prifti ka reaguar me anë të një statusi në rrjetet sociale
"Tmerri" i belgëve dhe biznesmenëve, kush është grabitësi i karburanteve që mori letrën e OFL Aleks Prifti wshtw personazhi i radhws i cili ka rwnw nw "rrjetwn" e OFL dhe duhet tw deklarojw pasurinw brenda 48 orwve
Prifti bëhet viral, bekon njerëzit me pistoletë me ujë në kohë pandemie (FOTO LAJM) Një prift mjaft krijues në Detroit, Miçigan, gjeti një mënyrë tepër origjinale, por edhe të efektshme, për të kryer shër
Prifti ndahet nga jeta, dhuron respiratorin e tij për të riun e prekur nga koronavirusi Prifti italian Giuseppe Berardelli hoqi dorë nga respiratori i tij për të shpëtuar një djalë të ri dhe për këtë arsye r
Vëllai i priftit të njohur, i infektuar me koronavirus Që nga dita e djeshme janë shënuar disa raste me koronavirus në Kosovë. Indeksonline mëson se personi i infektuar me
Dënohet me burg djali i ish-ministres së diktaturës 9 muaj burg për djalin e ish-ministres së dikturës Themie Thomai. Gjykata e Tiranës ka dënuar 48-vjeçarin Ilir Prift
Prifti rrihet keq nga një grua pasi i tha që s'do shkonte në parajsë pasi ishte e shëndoshë (VIDEO) Një deklaratë e beftë e një prifti në Sao Paolo të Brazilit është bërë shkas që ajo që ndodhi pas saj të bëjë xhiron e r
Prifti shtyhet nga skena, pasi tha: "Gratë e shëndosha s’shkojnë në parajsë!" (VIDEO) Një prift brazilian që po jepte predikimet e tij në vend përgjatë një feste u shty nga skena derisa i fliste masës. Ngja
Prifti që tërheq avionë dhe mban mbi shpinë 22 femra (FOTO LAJM) Një super prift në Kanada do t’ju habisë! Ai është aq i fuqishëm sa mund të tërheqë avionë, zjarrfikëse, shtëpi madje mb
Shpërthen Aleksandër Gjoka në ditëlindjen e Endri Priftit: Të shk*rdhefsha nonën (VIDEO) Këngëtari Aleksandër Gjoka teksa ka qenë duke kënduar me miqtë e tij në ditëlindjen e Endri Priftit, i cili dje mbushi 5