999 rezultate për

prezervativin

Ky peshkatar e përdor për diçka krejt tjetër prezervativin (VIDEO) Kondomët janë zgjidhja ideale deri më tani për një seks të sigurt, por duket se ka prej atyre që i përdorin për të qenë
Nga ari tek linoja, historia 2 000 vjeçare e kondomit (FOTO LAJM) Prezervativi është një nga mjetet seksuale më të njohura dhe të përdorura në botë. Pjesa më e madhe e individëve arrijnë