999 rezultate për

prezervativi

Nga ari tek linoja, historia 2 000 vjeçare e kondomit (FOTO LAJM) Prezervativi është një nga mjetet seksuale më të njohura dhe të përdorura në botë. Pjesa më e madhe e individëve arrijnë
Zbulohet mjeti që pritet të ul numrin e përdhunimeve në Afrikë Numri i madh i përdhunimeve në Afrikë ka detyruar shoqatat e ndryshme të gjejnë zgjidhje ekstreme për të parandaluar kët