999 rezultate për

prezent

Icardi dhe Wanda prezentë në Stadium Maura Icardi dhe bashkëshortja e tij Wanda Nara kanë ndjekur skadrën nga shkallët e stadiumit “Giuseppe Meazza”, shkrun
Fiorentina mposht Torinon (FOTO LAJM) Fiorentina ka mposhtur Torinon si mysafire me rezultat 2-0 ne perballjen e vlefshme per kampionatin italian. Dy golat
Tifozja e Inter që po lë në hije Wanda Narën, do të jetë prezente në "San Siro" (FOTO LAJM) Modelja e famshme, Lucia Javorcekova është mjaft e apasionuar pas Interit. Në një intervistë ajo tha se jeton në Milano
Arbana Osmani nuk ishte në dasmën e Ledionit dhe Sarës, por tani zbuloi gjithçka Në dasmën e shumë përfolur të Ledion Liços dhe Sara Hoxhës, nuk kishte si të mos vihej re mungesa e Arbana Osmanit. Ndr
Mënyra për të pasur më shumë fat në jetën tuaj A jeni ndjerë ndonjëherë që fati nuk është në anën e juaj? Kjo nuk është e vërtetë. Ju mund ta bëni fatin të kthehet në
Fillon finalja e Champions, flamuri më i bukur në botë është prezent (FOTO LAJM) Finalja e Champions Leagues ka filluar, dhe ajo që ra direkt në sy është flamuri shqiptar që nuk kishte se si të mungont
Denoncimi: Blendi Klosin e përzënë nga takimi me qytetarët Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka shkruar se ministri i Mjedisit është përzënë nga një
Çfarë po ndodh me motin? Tirana mbytet nga retë e kuqe të pluhurit saharian Pamja me të cilën është zgjuar këto ditë kryeqyteti njihet ndryshe si “pluhuri saharian”. Një fenomen, me të cilin j
Lista Serbe hidhëron Haradinajn Në seancën e jashtëzakonshme të Kuvendit të Kosovës ku tashmë ka filluar diskutimi për ratifikimin e marrëveshjes për de
E Djathta prezente në veri, Lëvizja 5 yjet në Jug, e Majta vetëm në Firence Në zgjedhjet e italisë lëvizaj 5 Yjet rezulton të jetë forcë e parë politike në jug të vendit, Napoli, Bari dhe Palermo.
Haradinaj do të jetë prezent në Kuvend për demarkacionin Kushtet e vështira atmosferike ja pamundësuan kryeministrit Ramush Haradinaj dhe ekipit të tij që dje pasdite të aterojn
Kurti: Kemi prezent regjim të dhunshëm dhe despotizmin tradhëtar Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka kujtuar në aktivistin Astrit Dehari me rastin e ditëlindjes së tij.
Bujar Osmani sot prezenton statusin e implementimit të Planit 3-6-9 Zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Bujar Osmani sot do të mbajë konferencë për shtyp ku do të preznetojë status
Rashica kryen stërvitjen e parë me Werderin (VIDEO) Milot Rashica ka kaluar nga Vitesse e Holandës në njërin prej kampionateve më të mëdha në botë siç është Bundesliga. Ai
Mblidhet kryesia e VV, të dorëhequrit nuk janë prezent Kryesia e Lëvizjes Vetëvendosje është mbledhur për herë të dytë në selinë e saj, për të diskutuar rreth zhvillimeve të f
Neymar ironizon Coutinhon pas prezentimin tek Barcelona (FOTO LAJM) Neymar Junior e uroi shokun e tij të skuadrës në Kombëtaren e Brazilit, Philippe Coutinho, për transferimin te Barcelona
Shqipëria zgjohet me reshje shiu, ky është moti për ditën e sotme Pjesa e parë e ditës, mbetet e vranët me shira të intensitetit mesatar thuajse në të gjithë territorin. Edhe orët e
Gjëndja shëndetësore e mundësit Frrokaj Mundësi i ekipit Kombëtar 17-vjeçari Leonardo Frrokaj pësoi një dëmtim të rëndë në Kampionatin Ballkanik të të rinjve. F
Drejtori teknik i Barcelonës ishte prezent dje në Wembley për të parë Countinhon Drejtori teknik i Barcelonës ishte dje në Wembley për të parë nga afër brazilianin, Philippe Coutinho, sipas gazetës kat
Haradinaj nuk do të jetë prezent në Samitin 100 në Shkup Nesër në Shkup do të mbahet Samiti 100, ku pritet të marrin pjesë, përveç mbi 150 udhëheqësve të bizneseve nga Evropa Ju