999 rezultate për

prezenca

Mbetet i lartë numri i infeksioneve të reja në vend (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit ka konfirmuar 71 raste të reja me COVID-19. 24 ne Tirane, 8 ne elbasan, 6 ne Durres, 5 ne Kr
Adrola Dushi flet për herë të parë për lidhjen me Ylli Limanin! Pak kohë më parë media shkruante se, para se të prezantonte Këngën Magjike, burime për median në fjalë u shprehën për nj
Callejon 300 prezenca me Napolin, i dhuron fanellën tifozëve por befasohet nga veprimi i tyre (VIDEO) Napoli fitoi 2-0 në transfertë ndaj Frosinone, falë golave të Mertens dhe Younus, teksa belgu kapi shifrën e 81 realizim
Ujqërit e Dëborës: Ndaj Partizanit do të tregojmë se kush jemi Këtë të hënë do të luhet takimi kryesor i kësaj jave në kampionatin shqiptar. Tifozët e skuadrës së Skënderbeut, “Ujqëri
Edvin Murati: Nuk mendoj se prezencat vendosin se kush është kapiten Legjenda e futbollit shqiptarë, Edvin Murati, foli për një temë të nxehtë, për çështjen e shiritit të kapitenit në ekip.
Spanja nuk merr pjesë në samitin e BE-së,shkak prezenca e Thaçit Spanja nuk e ka njohur ende pavarësinë e Kosovës dhe refuzon fuqishëm ta njohë. Prania e kryeministrit spanjoll, Mariano
Godet Klaudia: Mosprezenca nuk quhet tradhëti (FOTO LAJM) Klaudia Kalia është një nga modelet më të njohura shqiptare, e cila kohëve të fundit është përfolur mjaft për jetën e sa
Lazio faleminderon Canën: Prezenca jote nder për ne Lajmi për lamumirën e kapitenit historik Lorik Cana nga futbolli i luajtur ka kapërcyer kufijtë, sikundër edhe jehona e
Mosprezenca e PAN në Kuvend, Muhaxhiri: Është një lloj frike e tyre Analisti politik, Artan Muhaxhiri, ka thënë se mosprezenca e koalicionit PAN në seancën konstituive tregon një lloj frik
Ivanka Trump zë vendin e babait në takimin e G20 (FOTO LAJM) Ivanka Trump ka bërë një veprim jo të zakonshëm duke zënë vendin e babait të saj Donald Trump, në samitin e liderëve bot
OSBE përshëndet marrëveshjen: Urime qeverisë dhe opozitës Marrëveshja për zgjidhjen e krizës politike në vend mes Ramës dhe Bashës ka gëzuar shumë shqiptarë dhe të huaj të cilët
Prezenca e OSBE mbyll trajnimet në shërbim të aktorëve të drejtësisë Prezenca e OSBE përmbylli një varg seminaresh trajnimi në shërbim të aktorëve të drejtësisë administrative sot, më datë
Prezenca e OSBE-së mbështet reformën zgjedhore në Shqipëri Një ekspert i lartë për zgjedhjet, filloi një vizitë tri-ditore në Shqipëri, më 7 nëntor 2016, si pjesë e ndihmës që Pre
Buffon sot futet në histori, ja yjet me më shumë prezenca në Serinë A (FOTO) Gigi Buffon vijon të thyejë rekorde në Serinë A. Portieri i Juventusit pas më shumë se dy orësh mund të hyjë në histori
Prezenca e OSBE-së bën thirrje për reformë zgjedhore në Shqipëri Kryetari në Detyrë i Prezencës së OSBE-së në Shqipëri, Robert Wilton, bëri sot, pas përfundimit të afatit për ankime, de
Statistikat e frikshme, Lukaku shënon më shumë se Ronaldo (FOTO) Të thuash që Romelu Lukaku është një sulmues më i mirë se Ronaldo tingëllon e pabesueshme por ja që shifrat flasin në fa
Salihi "kërcënon" De Biasin: E meritoj një vend në "Euro 2016" Hamdi Salihi nuk po grumbullohet në Kombëtare. Lojtari që ka shënuar 11 gola në 50 prezenca kuqezi, rrezikon të mos jetë
Zajmina sfidon serbët: Mos u ruani nga unë, por ... (FOTO LAJM) Gazeta serbe “Kurir” i kishte kushtuar asaj një shkrim, ku e konsideronte atë si kërcënim për kombëtaren e Serbisë në nd
Armando Duka: Ballist Morina nuk donte të ishte në stadium Kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit ka reaguar pas një letre të dërguar nga ana e grupimit të "Tifozëve Kuq e Zi".
Thohir kërcënon: Nuk ka pushime nëse... Humbja me Sampdorian thuajse i ka mbyllur dyert e Europës për Interin dhe kjo gjë nuk i ka pëlqyer presidentit Erick Tho