999 rezultate për

prezantuesja

Prezantuesja e njohur kapet "mat" me të dashurin 27 vite më të ri (FOTO LAJM) Melanie Sykes, prezantuesja e njohur britanike, është fotografuar në Venecia me një djalosh të ri, duke shkëmbyer puthje
Prezantuesja e njohur habit me deklaratën: Shpërtheva në lot para Ardit Gjebreas Moderatorja e mirënjohur Aulona Musta, ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’ në TV ORA, ku rrëfeu shumë
Prezantuesja shqiptare i befason të gjithë: Ja pse nuk mund të flirtoj me djem gjatë verës Alesia Bami është shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj sentimentale dhe mundohet ta mbajë larg vëmendjes së me
"Si mund të dal kështu te moti?", Alba Hoxha tregon gjendjen para moderimit (FOTO LAJM) Balerina e njohur dhe njëkohësisht prezantuesja e motit në Tv Klan, Alba Hoxha është shumë aktive në rrjete sociale. Së
Prezantuesja sportive përjeton tmerrin, i grabisin bizhuteritë në apartamentin në Milano Në pritje të rifillimit të kampionati italian, prezantuesja e njohur sportive e DAZN, Diletta Leotta është përballur me
"Prezantuesja më kot", Alesia Bami i përgjigjet Xhensila Peres Xhensila Pere teksa u pyet për “prezantuesen më kot” në Shqipëri, pyetje të cilës fillimisht iu përgjigj me “më tepër se
Xhensila Pere nuk kursehet për Alesia Bamin: Prezantuesja më kot (VIDEO) Xhensila Pere ka qenë e ftuar ditën e sotme tek emisioni “Mes Yjesh” dhe si gjithmonë ka folur pa dorashka. Ajo është
Tifozja dhe prezantuesja e klubit anglez tërbon fansat me të pasmet "bombastike" (VIDEO) Emma Jones është një tifozë e zjarrtë e Leeds United, gjithashtu një nga prezantueset më të suksesshme të televizionin t
Ra viktimë e faqeve pornografike, prezantuesja e njohur italiane denoncon aplikacionin (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur italiane, Dileta Leota, është një prej viktimave të fenomenit “Revenge Porn” në aplikacionin “Tele
E hoqën nga puna pas 30 viteve në ekran, reagon ashpër prezantuesja shqiptare (VIDEO) E ftuar mëngjesin e sotëm në "Rreze dielli" ishte prezantuesja e njohur shqiptare, Ketrin Gjoça. Në një rrëfim për karri
Tronditet bota e medias, prezantuesja e njohur gjendet e vdekur (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur e “Love Island”, Caroline Flack ka ndërruar jetë në moshën 40-vjeçare. Lajmin e ka konfirmuar për
"Kërkoi thikën", moderatorja shqiptare tregon si reagoi babi për tatuazhin (VIDEO) Prezantuesja e njohur, Liesa Haxhiasllani është bërë tashmë vlogere dhe ka publikuar videon e saj të parë në Youtube ku
Prezantuesja italiane bën gafën madhe me Samir Handanovic, reagimi i portierit të Interit është epik (VIDEO) Për herë të tretë në karrierë e tij, Samir Handanovic (2011 – 2013) fitoi çmimin si portieri më i mirë në Serie-A. Preza
Prezantuesja e njohur parkon "Mercedes-in", në vend parkimin për personat e aftësi të kufizuara (FOTO LAJM) Prezantuesja televizive Holly Willoughby u detyrua të parkojë xhipin e saj tip “Mercedes”, në një vend parkimi dedikuar
Publikohet video: Prezantuesja shqiptare rrëzohet në mes të spektaklit (VIDEO) Prezantuesen e njohur, Stela Kotrin po e shohim këtë sezon si pjesë të "Dance with me" duke kërcyer krah Valer Kolnikajt
Prezantuesja e motit bëhet virale prej pantallonave të ngushta Vajza e motit në “Televisa Guadalajara” është bërë e famshme pasi i ndodhi një problem me veshjen gjatë një transmetimi
Aksidentohet prezantuesja e dashur për publikun, del në Instagram me qafore (VIDEO) Një incident që i ka shkaktuar jo pak lëndime, megjithatë, e ka çdramatizuar situatën duke lajmëruar se fansat do ta sho
Ndërron jetë prezantuesja e dashur e shqiptarëve (FOTO LAJM) Nadia Toffa ka ndërruar jetë në moshën 40 vjeçare pas një lufte të gjatë me kancerin. Ajo është një fytyrë e njohur e ek
Gazetarja me famë botërore del "bllof", kapet "mat" me boksierin në jaht (FOTO LAJM) Gazetraja italiane Dileta Leota, ditë më parë ishte shprehur së ishte beqare, pasi i dha fund lidhjes së saj të gjatë me
Humb jetën në aksident prezantuesja e njohur (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur Emily Hartridge ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ndodhi në jug të Londrës. Ajo beso