999 rezultate për

prezantueset

E njihni dot? Kjo bukuroshe është një ndër prezantueset më të dashura në Shqipëri Rudina Magjistari është një prej moderatoreve më të njohura të ekranit, e cila gjatë këtij sezoni na ka shoqëruar çdo di
E gjeni dot fëmijën në foto? Sot është një nga prezantueset më të dashura shqiptare (FOTO LAJM) Me sa duket ka diçka që nuk ka ndryshuar aspak tek ajo! Nga fëmijëria, por edhe sot që është një nga figurat publike m
Zjarr Tv çudit dynjanë: Pasi zhveshi vajzat, nxjerr lakuriq dhe meshkujt Kanë bërë shumë bujë prezantueset që janë shfaqur pa reçipeta në televizionin "Zjarr tv", duke tërhequr shumë vëmendjen
Arbana Osmani zbulon krahët në mes të borës (FOTO LAJM) Arbana Osmani është një nga prezantueset më të famshme të ‘Top Channel’ e cila tashmë drejton disa emisione. Së fu
"Donzhuani" Balaj, ja prezantueset më të cilat ka pasur lidhje (FOTO) Sulmuesi i Kombëtares, Bekim Balaj njihet si "donzhuani" i futbollit, pasi ai në këto vite ka pasur lidhje me disa nga v
Prezantueset e motit s’duhet të vishen si sfondi Jessica Carr, prezantuasja e motit në këtë televizion, si zakonisht ishte paraqitur para kamerave për të dhënë motin dhe