999 rezultate për

prezantuar

Google kujton Frannc Kafkën me një doodle Me rastin e 130 vjetorit të shkrimtarit Fran Kafka ( 3 korrik 1883), motori kërkues më i madh në botë Gogle ka prezantua
Tevez te Milan, Robinho duhet të ikë Kësaj here është e vërtetë. Carls Tevez në harkun e pak ditëve mund të bëhet një lojtar i Milanit dhe të vijë tek skuadr
BMW prezanton Pininfarina Gran Lusso Coupe (FOTO-LAJM) Në ekspozitën e “Concorso d’Eleganza 2013”, që u mbajt në “Villa d’Este” Itali, është prezantuar koncepti BMW Pininfarin
Neymar prezanton në Rio këpucët e reja (FOTO LAJM) Blerja më e re e Barcelonës, ylli brazilian Neymar ka prezantuar në Rio De Janeiro këpucët e tij të reja me të cilat do
Drogba dhe Sneijder prezantojnë uniformat e reja (FOTO LAJM) Kampionët e Turqisë, Galatasaray, kanë prezantuar uniformat e reja për sezonin e ardhshëm 2013-2014. Skuadra e Fatih Ter
Hong Yi sjell artin në pjatë (FOTO-LAJM) Artist dhe arkitekt malejzian, me emrin e koduar Red, ka përdorur ushqime të ndryshme për të prezantuar në pjata të bard
Aurela Gaçe vjen me një klip sensual Ylli i muzikës shqiptare, Aurela Gaçe pritet të prezantojë shumë shpejt, klipin e saj më të ri "Shpirti i shpirtit tim"…
Harley-Davidson, prezanton dy motorrë të rinj (FOTO-LAJM) Harley Davidson ka lancuar dy risi të reja për vitin 2013. Breakout dhe Street Bob janë dy motorrët e ri të prezantuar n
Italia prezanton uniformat e reja (FOTO LAJM) Në qëndrën sportive të Covercianos, është prezantuar uniforma e re e Kombëtares italiane, e cila do të përdoret për Conf
Humbjet e prezantuara nga KEK, të rritura artificialisht Zyra e Rregullatorit të Energjisë ka kontestuar humbjet prej afro 50 për qind të energjisë së prodhuar për muajin dhjeto
"Monstra", vrasësit janë prezantuar si policë "Ndal, policia. Kthehuni mbrapa ose do t’ju vras". Me këto fjalë mësohet se u është drejtuar një person i panjohur, i ci
Jonida Vokshi, sensuale në kalendarin e 2013-s (FOTO-LAJM) Imazhi shumëvjeçar i platformës Digitalb Jonida Vokshi ka realizuar disa foto të cilat janë bërë pjesë e kalendarit të
Ja modelet e reja nga Panairi i Makinave në Australi (FOTO LAJM) Ka hapur dyert në Sydney të Australisë Panairi Ndërkombëtar i Makinave 2012 që mbahet çdo vit në Australi. Kompanitë
Raporti, mafia shqiptare e përhapur në të gjithë Italinë Drejtoria e Antimafias italiane ka prezantuar pak ditë më parë raportin për aktivitetin kriminal në këtë shtet për 6-muj
53 makinat e prezantuara në "Geneva International Motor Show" (FOTO LAJM) Në panairin "Geneva International Motor Show" që është organizuar për të 82-tën herë, janë prezantuar makinat më të fund
Hyundai Santa Fe 2013 (FOTO LAJM) “Hyundai” gjeneratën e re të modelit Santa Fe, zyrtarisht e ka prezantuar në prill të këtij viti në panairin e Nju-Jorku
Në të ardhmen, TV-të të tejdukshme Teknologjia e quajtur TOLED tashmë ekziston, por prodhimi i paneleve për pajisjet TV momentalisht nuk është i mundur. Te
Vajza me emrin "@" (Et) Kjo vajzë e vogël kineze ka një nga emrat më të çuditshme në botë. Prindërit e saj vendosën ta thërrasin vajzën e sap
Tatuazhi me shenjën New York (FOTO LAJM) Aktores Scarlett Johansson i është vënë re një byrzylyk fallco në dorën e djathtë, ku shkruhej: Unë e dua New York-un”(
Pacolli do ndërtojë central 500-megavatesh në Nigeri Ueb-faqja zyrtare e Qeverisë së shtetit IMO të Nigerisë ka cituar guvernatorin Okorocha të ketë arritur marrëveshje me Q