999 rezultate për

prezantuar

Meda i këndon bixhozit, bum klikimesh në YouTube (VIDEO) Si asnjëherë tjetër, këngëtari Meda vjen shumë ndryshe nga sa e kemi parë. Ai ka prezantuar projektin e tij më të ri
Milan-Barça, sfidë për Ashley Cole Milani tenton një tjetër goditje me parametra zero. Pasi siguroi shërbimet e Agazzi, Alex dhe Menez, tani kuqezinjtë jan
Skandal diplomatik, Maqedonia heq Kosovën nga harta Një skandal diplomatik ka ndodhur mes Kosovës dhe Maqedonisë në Shqipëri. Gjatë një konference rajonale të mbajtur në
Hoeness nis "jetën" e re në burg Uli Hoeness fillon numërimin mbrapsht. Ish presidenti i Bayern-it të Mynihut hyri në burgun e Landsbergut, 70 kilometra
Shfaqen imazhe të reja të LG G3 (FOTO-LAJM) Shfaqen imazhe të reja të LG G3. Smartphone pritet të dalë në treg në tre ngjyra të ndryshme - të bardhë, ari, dhe gri.
Ja uniformat e disa klubeve europiane për sezonin e ardhshëm (FOTO-LAJM) Disa nga skuadrat italiane kanë prezantuar gjatë ditëve të fundit uniformat e reja me të cilët ato do të prezantohen gja
Panair libri në Universitetin e Tetovës Në ambjentet e Universitetit të Tetovës po mbahet një panair libri. Panairi është organizuar nga ana e Lidhjes së Bot
Range Roveri i prezantuar në sallonin e Pekinit (FOTO-LAJM) Land Rover prezantoi në fund të vitit të kaluar modelet e saj hibride Range Rover Hybrid dhe Range Rover Sport Hybrid. P
"Pak Shqipëri" në Panairin e Librit në Shkup Në Panairin e 26-të Ndërkombëtar të Librit në Shkup janë prezantuar plot 400 tituj të ndryshëm librash. Në këtë panai
Avioni që udhëton me energji diellore (FOTO-LAJM) Raphael Domjan, ideatori i Solar Stratos dhe grupi i tij i studiuesve kanë prezantuar projektin e një monoplani dyvendës
Serbët në veri mblidhen pa kolegët e tyre shqiptarë Kryetarët dhe këshilltarët komunalë serb nga Mitrovica veriore, Zveçani, Zubin Potoku e Leposaviqi janë mbledhur në një
Dhjetë supermakinat me të cilat mburret Bugatti (FOTO-LAJM) Nga viti 2005, Bugatti ka nxjerrë disa supemakina Veyron mes të cilave edhe disa sportive. Është e vështirë që ti kujtos
Ja si do të jetë Samsung Galaxy S5 (FOTO-LAJM) Disa javë para prezantimit zyrtar që do të bëhet me 24 shkurt zbulohen fotot dhe disa karakteristika të reja lidhur me G
Më shumë fuoristrada dhe 4x4 në 2014 (FOTO-LAJM) Viti 2014 do të sjellë në tregun e automjeteve shumë Fuoristrada dhe automjete 4x4. Sipas ekspertëve deri në vitin 2016
Ahmeti: Ligji nuk e ndalon flamurin kombëtar Kryetari i ri i Prishtinës Shpend Ahmeti deklaroi se flamuri dhe simbolet shtetërore do të jenë në të gjitha vendet dhe
Raporti tronditës: 30 mijë pengjet e panjohura Mendohet se nga viti 2007 janë rrëmbyer rreth 30 mijë persona dhe janë dërguar në Sinai, në shkretëtirë në Egjipt, ku j
Stoli kontrabandë në Maqedoni, arrestohet bullgarja Autoritetet doganore të Maqedonisë kanë zbuluar dhe sekuestruar 1.500 stoli ari “Svarovski”, të cilët do të hynin në ven
Rihanna prezanton koleksionin e ri vjeshtë-dimër (FOTO LAJM) Jo më vetëm një këngëtare por edhe një femër që meret me modë. Këngëtarja Rihanna ka prezantuar koleksionin e saj të ri
Prezantohet Higuain, Napoli në festë (FOTO LAJM) Mes dhjetëra mijëra tifozëve që kishin mbushur shkallët e stadiumit "San Paolo" Napoli prezantoi dje blerjen e tij më të
PSG, 63 milionë euro për Cavanin Edinson Cavani është shumë pranë kalimit tek skuadra e Paris Saint Germain. Klubi francez është i gatshëm të ofrojë rret