999 rezultate për

prezantuar

Prezantohet modeli i ri Audi Q8 (FOTO LAJM) Q8 është modeli më i ri i prezantuar nga Audi. Sipas shefit të kompanisë, Audi Q8 do të jetë një model vazhdim i linjës
A ekzistojnë në të vërtetë alienët?! (FOTO LAJM) Imazhe të reja shfaqin rrëzimin e UFO-ve në Roswell, sipas teoricienëve konspirative këto janë prova, të cilat sjellin d
Basha prezanton kandidatin në Berat: Rama-Meta burimi i çdo të keqeje Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka qenë ditën e sotme në qytetin e Beratit ku ka prezantuar kandidatin e kësaj p
Ja makinat luksoze të Kardashian (FOTO LAJM) Kim Kardashian duket se përveç pasurisë marramendëse që ka arritur të grumbullojë në kohë krizash ktë herë po shpalosim
Xhemaili prezanton Luanin e vogël (FOTO LAJM) Futbollisti shqiptar i Galatasaray Blerim Xhemali ka prezantuar djalin e tij të parë, i cili erdhi në jetë pak ditë më p
Deputetët e PD prezantojnë versionin e tyre për dekriminalizimin Partia Demokratike ka prezantuar sot versionin e saj për dekriminalizimin e institucioneve publike. Në një deklaratë për
Ja smartfonët më të mirë të 2015-ës (FOTO LAJM) Gjatë Kongresit Mobil Botëror u prezantuar një shumëllojshmëri smartfonësh. Disa nga emrat më të mëdhenj të teknolog
Mbahet në Tiranë “Panairi Shqiptar i Shkencës dhe Inxhinierisë” (FOTO LAJM) Është mbajtur në Tiranë “Panairi Shqiptar i Shkencës dhe Inxhinierisë” ku janë prezantuar 250 projekte shkencore në fush
Makinat me motor më të fuqishëm për 2015-ën (FOTO LAJM) Makinat më të fuqishm të prezantuara në Detroit Show për këtë vit janë të shumta. Risi të ndryshme vumë re se u prezantu
Sneijder-Juve, tjetër "jo" nga Galatasaray Lajme të këqija nga Turqia për Juventusin. Sipas asaj që raporton "LigTv", gjatë orëve të shkuara ka patur një takim mes
Arbana prezanton vëllezërit: Motra më me fat në botë (FOTO) Me anë të një fotografie të postuar në llogarinë e saj në Instagram, prezantuesja e famshme e televizionit Arbana Osmani
Filmi i ri i James Bond me surpriza të reja Paraditen e sotme, filmi i ri i James Bond me titull ‘Spectre’ është prezantuar në studiot e Pinewood nga regjisori Sam
Angela Martini zbulon të dashurin (FOTO LAJM) Angela Martini më në fund ka prezantuar të dashurin. Supermodelja Angela Martini ka vendosur të dalë hapur me të dashuri
Britney prezanton të dashurin me dy djemtë (FOTO LAJM) Sa i takon lidhjeve, këngëtarja Britney Spears është një katastrofë më vete, ndërsa numëron shumë ndarje. Por duket se m
Arrestohen persona të dyshuar si prezantues të rremë si drejtorë ministrish Ministria e Punëve të Brendshme ka vënë në pranga disa persona, nën akuzën e mashtrimit. Mësohet se grupi i të arrest
Ja cili është modeli i ri i prezantuar nga Ferrari (FOTO-LAJM) Ferrari ka prezantuar versionin kabrio për modelin e frikshëm 458 Speciale që do të dalë në shitje me 499 njësi. 458 Spe
Rama në Shangai me sipërmarrësit kinez (FOTO-LAJM) Në vijim të vizitës së tij në Kinë, kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim në Shangai edhe me sipërmarrës kinez. S
Mercedes vjen me një supermakinë (FOTO-LAJM) Në internet që nga dita e djeshme kanë vërshuar lajmet për dy iPhone-t dhe iWatch-in e prezantuar nga Apple, por dje ka
Rihanna promovon parfumin “Rogue Man” me fotot bardh e zi Për të promovuar parfumin e ri, nuk kishte si të ndodhte ndryshe që Rihanna të mos realizonte një set fotosh. Për të
Ja kush është automjeti më i mirë në Evropë (FOTO-LAJM) Përdoruesit e internetit nga Evropa kanë përzgjedhur Mercedes-Benz S-Class Coupe si fituesin i çmimit ‘Internet Auto Awa