999 rezultate për

prezantuar

Pa hyrë në Kosovë filloi me ankesat Dokumenti për formimin e Asociacionit të komunave serbe që ka prezantuar Prishtina nuk është asgjë deri te pretendimet e
E pabesueshme, 20 vjeçari shqiptar akuzohet se ka përdhunuar një 70-vjeçare Një 20-vjeçar është akuzuar këto ditë nga Prokuroria Themelore e Prishtinës për përdhunimin e një 70-vjeçareje. Ngjar
Iranianët me identitet izrealiti tentojnë të udhëtojnë nga Prishtina Dy shtetas të Iranit janë arrestuar në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës, pasi ata kanë tentuar të udhëtojnë drejt G
Prezantohet furgoni pa shofer (VIDEO) Një inovacion është prezantuar në tregun automobilistik. Bëhet fjalë për një furgon pa shofer, që është prezantuar nga g
Partizani prezanton mesfushorin serb Partizanit nuk ka të ndalur në këtë merkato. Së fundmi të kuqt kanë prezantuar afrimin më të fundit, Milan Kulum. Mil
Duka inaguron "shtëpinë e futbollit", FSHF zbulon projektin e ardhshëm (FOTO LAJM) Vijojnë me intensitet investimet në futbollin shqiptar. Pas dy impianteve në Elbasan e Shkodër, dhe stadiumit kombët
Të dashurën e re të Florit e heqin nga puna Moderatorja Liberta Spahiu, figura e të cilës lidhet ngushtë me emisionin të cilin ajo prezanton prej 8 vitesh "Prive",
Bamieh: Në EULEX janë 11 prokurorë të pakualifikuar Maria Bamieh, një ish-prokurore, e cila akuzoi Bashkimin Evropian për Sundim të Ligjit në Kosovë, EULEX, për përfundim t
Evi Reçi tregon arsyen pse braktisi Shqipërinë për Firencen (VIDEO) Këngëtarja shqiptare Evi Reçi, e cila prej kohësh jeton në Firence të Italisë ka folur në emisionin "COVER", në Vizion P
Zyrtare: FIFA prezanton topin që do të jetë në "Rusi 2018" (FOTO LAJM) Sot është prezantuar edhe topi që do të jetë në kupën e botës "Rusi 2018" Në fakt, prej disa javësh, në rrjetet socia
Pacolli heq dorë nga “njohjet” që kurrë nuk kishin ardhur Ministria e Punëve të Jashtme ka publikuar të përditësuar listën e plotë me 114 njohjet. Prej aty janë larguar dy njo
Enver Sekiraqa do të arratisej Megjithëse pritej një vendim lidhur me masën e paraburgimit për Enver Sekiraqën, një gjë e tillë nuk ka ndodhur. Shka
Ganiu, derë më derë për të takuar banorët e Çairit të vjetër Kandidati i Bashkimit Demokratik për Integrim, Dega e Çairit, Visar Ganiu, bashkë me përfaqësueset e Forumin të Gruas t
Sot zyrtarisht fillon fushata për zgjedhjet lokale ne Maqedoni Sonte në Pallatin e Kulturës në Tetovë, Teuta Arifi do të prezantojë fushatën e saj zgjedhore. Poashtu edhe mbrëmë, Lëvi
Brenda panairit më të madh të armëve (FOTO LAJM) Në Londër, është hapur panairi më i madh i armëve qofshin ato të rënda apo të kalibrit të lehtë. Afro 1,600 armë të n
Prezantohet iPhone X, telefoni më i avancuar i Apple (FOTO LAJM) Kompania “Apple” ka prezantuar zyrtarisht modelin e ri të shumëpritur dhe të shumëpërfolur të iPhone, “iPhone X”. iPh
Nga Apple Watch te iPhone X, këto janë produktet e prezantuara sot nga Apple (FOTO LAJM) Kompania Apple ka prezantuar mbrëmjen e sotme në tetarin “Steve Jobs” produktet e saj më të reja; “Apple Watch”, Apple
Policia kontrollon 15 vende për kapjen e Grujevskit dhe Boshkovskit Policia ka kërkuar në mbi 15 vende deri më tani për të gjetur Goran Grujevskin dhe Nikolla Boshkovskin, të cilët nuk po
Arrestohet në Aeroportin e Prishtinës pasi i'u gjet pasaporte false Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari”, i cili ka prezantuar një pasaportë
Ja pse Instagrami reshti së funksionuari për pak kohë Nëse nuk kishit mundësi të përdornit llogarinë tuaj në Instagram pasditen e së hënës, nuk ishit vetëm. Rrjeti social