999 rezultate për

prezantuar

Kryemadhi një hap para Bashës, prezanton listën e kandidatëve për deputetë në Tiranë Lëvizja Socialiste për Integrim ka prezantuar ekipin e kandidatëve për deputetë për zgjedhjet e 25 Prillit. Kryetarj
Viti i Ri vjen me një njoftim të rëndësishëm nga Yll Limani (FOTO LAJM) 2020-ta ishte i mbarë për Ylli Limanin, ndërsa 2021-shi duket se po vjen me ndryshime. Në llogarinë e tij në Instagra
Kanë prezantuar bashkë, Xhemi Shehu flet për Enedën: Kam tentuar të jem shoqe (FOTO LAJM) Xhemi Shehu e ka mbyllur përfundimisht kapitullin e televizionit dhe nuk ka më fare kthim mbrapa. Këtë sezon ajo nuk u s
Apple zhgënjen blerësit besnikë, këtë vit nuk ka iPhone 12 Apple ka bërë publike produktet e fundit për këtë vit duke lënë të habitur blerësit e saj të besuar. Këtë vit nuk ka
Pjanic prezantohet te Barcelona, ky është numri që do të mbajë (FOTO LAJM) Barcelona ka prezantuar përforcimin e ri, Miralem Pjanic. Miralem Pjanic është prezantuar si futbollist i ri i Barcel
"Bum" transferimesh te Kukësi, firmos me sulmuesin nigerian Kukësi nuk humb kohë për t’u përforcuar dhe ka gjetur menjëherë zëvendësuesin e Vasil Shkurtajt në sulm, të cilin drejto
E dashura e Ruganit në superformë (FOTO LAJM) Michela Persico, e dashura e Daniele Ruganit shfaqet mjaf aktive në rrjetet sociale, shkruan Albeu.com. Ajo ka një su
Hygertës nuk i del inati, ironizon sërish Alketën pas gafës së bujshme Gjatë prezantimit të saj në Sanremo, Alketa Vejsiu deklaroi se në edicionin e fundit të “Festivali i Këngës”, për herë t
Mori të gjithë vëmendjen, por kjo ishte gafa e Alketës në Sanremo që u përfol në mediat italiane (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ishte në qendër të vëmendjes ditën e djeshme sapo doli në skenën e "Sanremos". Prezantuesja shqiptare u ko
Victoria Beckham i jep përgjigje pyetjes së famshme Xhinsi është vërtet një nga materialet më të preferuara në botë, dhe shpesh kombinimet me të godasin në shenjë. Por n
Çfarë thuhet në shkresën e UEFA-s e prezantuar nga FFK-ja? (FOTO LAJM) Federata e Futbollit të Kosovës gjatë ditës lëshoi një komunikatë zyrtare rreth situatës së fundit të krijuar për mandat
Grabitja më e ëmbël, një djalë vodhi 20 ton çokollata Kjo ndoshta është grabitja më e "ëmbël". Një i ri ka grabitur me kamion një sasi prej 20 ton çokollatash. Ngjarja ka
Nuk e kishte prezantuar kurrë më parë, njihuni me mamin e Arilena Arës (FOTO LAJM) Arilena Ara është një nga këngëtaret më të suksesshme brenda dhe jashtë kufinjve, karriera e së cilës ka nisur që nga ‘G
Kina prezanton robotët që mund të notojnë, fluturojnë dhe kryejnë punë të tjera (FOTO LAJM) World Robot Conference që do të zhvillohet nga 20 deri më 25 gusht në Pekin të Kinës, ka mbledhur më se 200 krijuar nga
Na ishte njëherë një artist! (VIDEO) Në puntatën e Edicionit Veror te ciklit "NA ISHTE NJE HERE MUZIKA", Gjergj Leka ka prezantuar para publikut shqiptar një
Studentja zhvishet në të brendshme duke prezantuar temën e diplomës, zbuloni arsyen Një student është zhveshur deri në të brendshme gjatë kohës sa po e prezantonte temën e saj të diplomimit. E gjitha kjo
Kukulla “Barbie” sot feston 60 vjetorin e daljes në treg Prodhuesit e kësaj lodre, për nderë të këtij përvjetori kanë vendosur të sjellin një koleksion të ri, shkruan Albeu.com
Porsche vjen me versionin e ti, cabriolet (VIDEO) Modelet Carrera S dhe 4S, janë prezantuar më parë se që pritej Pa kaluar as dy muaj, që kur u prezantuan si koncepte
Britanikët prezantojnë tipin e ri të super tankut të përdorur në Kosovë (FOTO LAJM) Është prezantuar dizajni i tankut më modern të ushtrisë britanike, që ka sistem laserik paralajmërues, dhe mund të shkre
Kamza, prezanton drejtorin e ri ekzekutiv Kamza ka prezantuar drejtorin më të ri ekzekutiv. Ai është Italiani Fabio Kordela, i cili më parë ka qëndë drejtues dhe