999 rezultate për

prezanton

Mbi tvolinë me të brendshme, Morena Taraku prezanton projektin e ri (FOTO LAJM) Modelja Morena Taraku prej kohësh i është përkushtuar seriozisht edhe muzkiës. Kësaj herë Morena ka vendosur që t'i k
Rama prezanton një kanal emergjence, këtu mund të flisni me kryeministrin apo ministrat Kryeministri Edi Rama ka publikuar një tjetër status në rrjetet sociale ku bën me dije një kanal që do u vijë në ndihmë
Njëra më e mirë se tjetra, Kiara Tito prezanton për herë të parë të ëmën (FOTO LAJM) Më shumë sesa mamaja, mund të mendonim se ishte motra ajo që Kiara Tito na tregoi në rrjetet sociale. Por mesazhi i mode
Nicki Minaj prezanton motrën e vogël, ngjashmëria e tyre i befason të gjithë (VIDEO) Reperja e njohur, Nicki Minaj ka zgjedhur qe t’i mbajë larg vëmendjes së mediave familjarët e saj. Deri më sot ajo nuk k
ZYRTARE/ Barcelona prezanton zëvendësuesin e Dembeles Barcelona ka paguar klauzolën e Martin Braithwaire pasi u lejua nga Federata Spanjolle që të nënshkruaj me një lojtar pa
Barcelona prezanton fanellën e Rey Manaj para ndeshjes me Getafen (VIDEO) Barcelona dhe Getafe do të përballen kundër njëra tjetrës nga ora 16:00 në kuadër të Ligës spanjolle. E për këtë ndes
Eriksen prezanton veten nga numri i këmbës, premton fitore në "derbi" Blerja më e re e Interit, Christian Eriksen ka dhënë një intervistë me pyetje të shkurtra vetëm dy ditë para derbit ku k
Mos e humbisni: Po prezanton Sanremon, Georgina tërbohet kur i nxjerrin fanellën e Lukakut (VIDEO) Georgina Rodriguez është këtë vit një nga prezantueset e festivalit të Sanremos, ku shoqëron në skenë prezantuesin e njo
Rama prezanton prioritetet e Shqipërisë nën drejtimin e OSBE-së Kryeministri Rama prezantoi prioritetet e Shqipërisë nën drejtimin e OSBE-së në Këshillin e Sigurimit. Në fjalën e ti
Osmani prezanton axhendën: Çdo të hënë mbledhje të Kryesisë, çdo të enjte seancë plenare Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani pas mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit tha se tashmë do të jenë 14 komision
ZYRTARE/ Shkëndija prezanton super blerjen Shkëndija ka konfirmuar marrëveshjen me sulmuesin e ri francez, Aboubaker Es Sahhal. 19-të vjeçari vjen nga skuadra
3 muaj ushtri me detyrim, Albin Kurti prezanton programin e ri Gjatë fjalës së tij në seancën plenare të Kuvendit të Kosovës, për miratimin e qeverisë së re, Albin Kurti shpalosi prog
ZYRTARE/ Dortmund prezanton Can, gjermani mesazh prekës për Juven Emre Can është zyrtarisht lojtari i Dortmundit. Gjermani ka kaluar te verdhezinjtë në huazim deri në fund të sezonit
80 mln euro, Manchester United prezanton blerjen rekord të janarit Manchester United ka prezantuar blerjen më të rëndësishme dhe atë rekord për merkaton e dimrit. Bëhet fjalë për Brun
Të gjithë menduan se u ndanë, Çiljeta prezanton publikisht kunatën (VIDEO) Çiljeta dhe Albani janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar në media, të cilët janë përfolur shpesh për një ndarje
Hertha e Klismann prezanton Piatek Krzysztof Piatek është edhe zyrtarisht një futbollist i Hertës së Berlinit. Sulmuesi polak i ka dhënë lamtumirën Mila
Vetëm dyjavëshe, Cana prezanton vajzën e tij (FOTO LAJM) Vetëm dy javë më parë, ish-kpiteni i Kombëtares, Lorik Cana u bë baba për herë të dytë me një vajzë. Cana vendos ta p
Cana na prezanton me vajzën: Sot mbush 2 javë Dy javë më parë futbollisti i njohur Lorik Cana, u bë baba për herë të dytë, kësaj radhe me vajzë. Teksa deri më tani
ZYRTARE/ Manchester United prezanton super blerjen Pas bisedimeve të tej zgjatura, tashmë gjithçka është zyrtare. Bruno Fernandez është futbollist i Manchester United.
Ardi Veliu mbërrin në Elbasan, prezanton shefin e ri të qarkullimit Mbrwmjen e sotme, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka mbërritur në orët e vona të mbrëmjes së s