999 rezultate për

prezantohet

Ford Mustang Mach 1 i vitit 2021 prezantohet zyrtarisht (FOTO LAJM) Ford Mustang Mach 1 është prezantuar zyrtarisht. Mundësitë për ta porositur janë të hapura dhe Mach 1 do të kushtojë
Vedat Muriqi prezantohet si lojtar i Lazios: Jam në klubin më të mirë në kryeqytet edat Muriqi është prezantuar në konferencë për shtyp për herë të parë si lojtar i Lazios. Sulmuesi nga Kosova finaliz
Morata prezantohet te Juventusi, fjalët e tij të para për Pirlon dhe Ronaldon Alvaro Morata është prezantuar si lojtar i Juventusit. Sulmuesi spanjoll është i lumtur që është rikthyer te Juventusi,
Pjanic prezantohet te Barcelona, ky është numri që do të mbajë (FOTO LAJM) Barcelona ka prezantuar përforcimin e ri, Miralem Pjanic. Miralem Pjanic është prezantuar si futbollist i ri i Barcel
ZYRTARE/ Ardian Ismajli prezantohet në klubin e Serisë A Pritja merr fund, edhe Ardian Ismajli i shtohet kolonisë së madhe të shqiptarëve në Serinë A, ku tashmë është sistemuar
"Të luaj me Ronaldon, plotësimi i një ëndrre", Arthur Melo prezantohet te Juventusi Arthur Melo është prezantuar si lojtar i Juventusit. Mesfushori brazilian ka deklaruar se është bindur nga projekti a
Silva prezantohet te Real Sociedad, tregon pse e "tradhtoi" Igli Taren (VIDEO) David Silva u prezantua sot si lojtari i ri i Real Sociedad. David Silva i kishte premtuar edhe Igli Tares se do të b
Silva prezantohet te Real Sociedad, tregon pse e "tradhtoi" Igli Taren (VIDEO) David Silva u prezantua sot si lojtari i ri i Real Sociedad. David Silva i kishte premtuar edhe Igli Tares se do të b
ZYRTARE/ Koeman prezantohet te Barcelona Ronald Koeman do të jetë trajneri i ri i Barcelonës që do të zëvendësoj Setienin i cili u shkarkua pas rezultateve të do
Sot prezantohet nga qeveria Hoti platforma mbi dialogun me Serbinë Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, do të prezentojë sot platformën e tij për dialogun. Kjo do të bëhet në Akadem
Kukësi publikon njoftimin e rëndësishëm: Sot prezantohet trajneri i ri Kukësi vendosi të shkarkojë trajnerin Duro një pas përfundimit të ndeshjes me Teutën ku u ndal në barazim. Në një njo
ZYRTARE/ Pritja merr fund, sulmuesi i kombëtares prezantohet te Juventusi Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Giacomo Vrioni ka konkretizuar në firmë bisedimet me Juventusin. 21-vjeçari ka pozua
"Klub po kaq i madh sa Barcelona", Perez prezantohet te Roma Roma ka prezatuar ditën e sotme blerjen më të re nga Barcelona, sulmuesin Carles Perez për 11 milion euro. Me futbol
ZYRTARE/ Lazaro prezantohet te Newcastle Klubi anglez, Newcastle United sapo e ka zyrtarizuar transferimin e Valentino Lazaros. Lazaro do të jetë në formë të
Rey Manaj kalon vizitat mjekësore, nesër prezantohet te Barcelona Pritjes për të parë përfundimisht Rey Manaj si lojtar i Barcelonës po i vjen fundi. Këtë të hënë, sulmuesi i Kombëtar
ZYRTARE/ Buzëqesh Mourinho, mesfushori brazilan prezantohet te "spurs" Gjithccka është zyrtare tani. Jose Mourinho do të ketë nën urdhra afrimin e parë në ekip dhe bëhet fjalë për një mesfush
Quique Setien prezantohet te Barcelona, këto janë fjalët e tij Strategu i ri i gjigantit katalan, Quique Setien është paraqitur për herë të parë para mediave i shoqëruar nga president
Grezda prezantohet te skuadra kroate, ka dy fjalë edhe për Rangers (VIDEO) Eros Grezda do të rikthehet në Kroaci dhe do të jetë pjesë e Osijek. Sulmuesi anësori i kombëtares largohet pa lënë gjur
Në Spanjë e bëjnë të kryer, Rey Manaj prezantohet te Barcelona Po përflitet prej ditësh, por tashmë duket se ka marrë edhe rrugë zyrtare. Rey Manaj do të jetë sulmuesi më i ri i Ba
Prezantohet makina e parë fluturuese në botë (FOTO LAJM) Makina e parë në botë që fluturon bëri debutimin e saj në SHBA. Automjeti i quajtur Pioneer Personal Air Landing, ose