999 rezultate për

prezantohen

Brenda panairit të super makinave, prezantohen "bishat" e reja (FOTO LAJM) Salloni i Automobilëve në Tokio do të çelet të enjten, në atë që do të jetë edicioni i tij i 46. Deri në datën 12 nën
Prezantohen uniformat e reja të Kombëtares (FOTO LAJM) Federata Shqiptare e Futbollit, ka prezantuar ditën e sotme, uniformat e reja me të cilat ekipi kuqezi do të luajë edici
Prezantohen 19 përmbarues të rinj, Zv/ministri Gogu: Interesi publik mbi atë personal Në një ceremoni të zhvilluar sot në ambientet e Ministrisë së Drejtësisë u bë prezantimi i 19 përmbaruesve të rinj shtet
Shëngjergji pret “Domate Fest”, prezantohen produktet dhe ushqimi tradicional i zonës Një fundjavë ndryshe, jashtë qytetit, por jo larg Tiranës! Shëngjergji priti të shtunën festën tradicionale të domates,
Projekti "Pjesë të Identitetit", 5 shfaqje që do të prezantohen në muajin maj "Pjesë të Identitetit" është një projekt që përfaqëson një spektakël të plotë danci që çdo pjesëtar i tij përshkon në me
Prezantohen fanellat e Kombëtareve për në "Russi 2018", mahnitese (FOTO LAJM) "Russi 2018" do të pritet me shumë emocione dhe nga ana tjetër do të hijeshohet nga ngjyrat e fanellave më me emër.
Prezantohen zyrtarisht Samsung Galaxy S9 dhe S9 plus (FOTO LAJM) Gjiganti i teknologjisë, Samsung, sapo ka prezantuar në Barcelonë dyshen e shumëpritur Galaxy S9 dhe S9+. Smartfonët
Beckham paralajmëron PSG-në: Do prezantoheni me një Real që pret të tregojë veten Më 14 shkurt Realii Madridit do të presë PSG-në në Ligën e Kampionëve. Për Beckhamin, kjo ndeshje do të jetë e vështirë
Nis ndeshja, prezantohen formacionet zyrtare të skuadrave Jemi në minutat e para të ndeshjes dhe skuadrat kan prezantuar formacionet zyrtare. Vihet re se Pannuci ka bërë disa
Prezantohen të gjeturat e hulumtimit “Gratë në mediat e shkruara” Agjencia për Barazi Gjinore do të prezantojë të gjeturat e hulumtimit “Gratë në mediat e shkruara”. Ky hulumtim është
Prezantohen makinat elektrike Smart (FOTO & VIDEO) Koncepti smartvision EQ fortëo nuk përfshin timon ose pedale, dhe ka për qëllim që përdoruesit e makinave t'a kenë më të
Prezantohen 73 masat e para për planin “3-6-9” 100 njerëz të organizuar në 10 grupe pune do të përcjellin realizimin e Planit “3-6-9”, në kuadër të Sistemit të sapo-kr
Prezantohen si policë, arrestohen dy persona në Fushë Kosovë Janë arrestuar dy persona të dyshuar në Fushë Kosovë pasi kanë shqetësuar dhe frikësuar qytetarët duke u prezantuar si p
Coentrao zyrtarisht prezantohen tek Sporting Lisbona Mbrojtësi i majtë i Reali të Madridit ditën e sotme është zyrtarizuar si blerja e re e Sportingut. Sportin ka marrë l
Prezantohen dy ish-bomberat e kombëtares në detyrat e reja Alban Bushi dhe Erjon Bogdani janë rpezantuar si trajnerët e rinj të ekipeve kombëtare U-21 dhe U-19. Bushi ka zëvendësu
Rasti “Kumanova”, prezantohen biseda të transkriptuara realizuar para aksionit të policisë Ka vazhduar gjatë ditës së sotme seanca gjyqësore për rastin “Lagja e Trimave” me dyer të mbyllura. Prokuroria ka pre
I prezantohen policisë si punonjës të SHISH, pranga dy personave në Berat Policia e Beratit ka vënë në ranga dy persona të cilët janë prezantuar para uniformave blu si punonjës të SHISH. Sipas p
Nesër prezantohen uniformat e Kombëtares për "Euro 2016" Gjithçka është vendosur për fanellat e Kombëtares për në Europian. Uniformat e reja do të prezantohen për herë të parë p
iPhone 6S dhe 6S Plus prezantohen sot Apple gjatë ditës së pritet që të prezantojë iPhone 6S dhe 6S Plus, gjithashtu në krah të këtyre pajisjeve pritet që të
Të akuzuarit e "Kumanovës" refuzojnë marrjen në pyetje nga prokuroria Procesi dëgjimor për të arrestuarit nga aksioni policor në Kumanovë u bllokua që në fillim për shkak se të dyshuarit nuk