999 rezultate për

prezantimit

Almeda Abazi i hyn prezantimit, sjell klipin që tërboi rrjetin (VIDEO) Një muaj më parë, aktorja shumë e dashur për publikun, Almeda Abazi, nëpërmjet postimeve në profilin e saj në Instagram
Higuain gjatë prezantimit: Ja arsyeja përse zgjodha Milanin! Gonzalo Higuain ka treguar arsyet përse zgjodhi të transferohet tek Milani. Sulmuesi argjentinas pas zyrtarizimit te
Programi i ditës së prezantimit të Cristiano Ronaldos tek Juventusi (FOTO LAJM) Ditën e hënë Cristiano Ronaldo do të prezantohet si futbollist i ri i Juventusit. Të hënën pritet të mbërrijë në Tori
Lopetegui përlotet gjatë prezantimit si trajner i Real Madridit Julen Lopetegui është prezantuar sot si trajner i Real Madridit, diçka që ishte planifikuar të ndodhë pas Kupës së Botës
Antoine Griezmann tek Barcelona ? (VIDEO) Duket se ardhmja e Antuan Griezman është larg ekipit të Atletiko Madridit. Skuadra që ka shfaqur më shumë interes pë
Zbulohet video e prezantimit, Diego Costa në Itali (VIDEO) Carlo Ancelotti është duke tentuar të sjellë yje në skuadrën e tij të re Napoli. Carlo së fundmi është parë në Londër
Ledioni rrëfen gafën e madhe gjatë prezantimit: Aty thashë se ishte fundi im Ledioni ka pranuar se në fakt ka bërë gafa në jetën e tij në media. I pyetur për gafën më të madhe që ka bërë, në 20-
Ja çfarë tha Gjici dhe trajneri i ri i Kukësit gjatë prezantimit Kukësi prezantoi zyrtarisht Peter Pacult për stolin. Austriaku, me një të kaluar te Munchen 1860, Dynamo Dresden, Rapid
Flori i futet prezantimit, e dashura moderatore largohet nga TV papritur Pas 8 vitesh moderatore në emisionin “Prive”, Liberta Spahiu do të largohet duke ia lënë vendin një tjetër personazhi të
Ardit Gjebrea shfaqet me skuadrën e prezantimit së “Këngës Magjike” Pak para nisjes së spektaklit Ardit Gjebrea ka pozuar me ata që do ta shoqërojnë në këto tre net të ‘Këngës Magjike’ për
Bulliqi: Qeveria le të veprojë pas prezantimit të fakteve për demarkacionin Komisioni Shtetëror për shënjimin dhe mirëmbajtjen e kufirit shtetëror të hënën do të prezantojë para Qeverisë së Kosovë
Prezantuesi nuk përmbahet, lëshon gazra gjatë prezantimit (VIDEO) Një situatë e pazakontë në media ka ndodhur në Alabama e Shteteve të Bashkuara. Gazetari Chris Dunn teksa po prezanto
Dembele dështon gjatë prezantimit. Lëvizjet e tij me topin bëhen hit në rrjet! (VIDEO) Kushtoi plot 150 milionë euro, dhe mendohet të jetë zëvendësuesi idela i neymarit që u largu nga Barcelona për t’iu bash
Dembele tregon ndryshimin midis tij dhe Neymarit Tami Dembele do të jetë i gatshëm për të luajur me Barcelonën. Sot francezi mbylli me sukses prezantimin e tij brenda në
Dembele gjatë prezantimit: Jam në ekipin më të mirë në botë me lojtarët më të mirë (FOTO) Barcelona përfundoi nënshkrimin e Ousmane Dembele nga Borussia Dortmund të premten dhe tashmë lojtari është në qytetin k
Neymar gjatë prezantimit para turmës jep premtime të mëdha Paris Saint-Germain ka filluar sot sezonin e ri të Ligue 1 në shtëpi ndaj Amiens. Shfaqja para ndeshjes ishte e gjith
Fjalë për fjalë, çfarë Neymar tha gjatë prezantimit tek PSG Neymar ditën e sotme u prezantua si futbollisti më i ri i PSG dhe si bleja më e shtrenjtë në histori. Pothujse një dyfi
El Mundo Deportove tregon ditën e prezantimit të Neymar tek PSG E pabesueshme por e vërtetë, PSG ka ofruar thyerjen e klauzolës prej 222 milionë eurosh për Neymar, duke e bërë këtë tra
Cabello flet gjatë prezantimit tek Reali Madird Dani Cabellos ka kaluar dhe vizitat mjeksore tek Real Madird. Ai zyrtarisht sapo është zyrtarizuar si lojtari më i ri
Shikoni foton e prezantimit të fanellës nga Torino, çfarë vërejnë milanistët? Disa muaj kontakte, biseda, përkjekje dhe zhgënjime duket se do të marrin fund në ditët në vazhdim. Torino ditët e dj