999 rezultate për

preza

Evi Reçi tregon arsyen pse braktisi Shqipërinë për Firencen (VIDEO) Këngëtarja shqiptare Evi Reçi, e cila prej kohësh jeton në Firence të Italisë ka folur në emisionin "COVER", në Vizion P
Robert Alia prezanton djalin, kopje e të atit (FOTO LAJM) Robert Alia duket sikur është kundër gjithë botës dhe gjithnjë ka dicka negative për të thënë. Por përtej këtij profi
Emiratet prezantojnë aeroplanin e ri super luksoz (VIDEO) Luksi në Emiratet e Bashkuara Arabe nuk njeh kufi. Së fundi një kopani ajrore nga Dubai prezantoi aeroplanin Boing 777 s
"Që i vogël me 30 vet"! Noizy prezanton grupin tjetër para OTR (FOTO LAJM) Noizy, një nga reperat më të suksesshëm te momentit, prej kohësh ka krijuar grupin e tij, OTR. Pjesë e tij janë disa
Marina Vjollca na prezanton me shoqen e saj (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Marina Vjollca e bukur, e ëmbël dhe e dashur me të gjithë, vajza e cila ka fituar zemrën e të gjith
Bashkia e Tiranës nis prezantimin dhe konsultimin e projektbuxhetit 2018 Bashkia e Tiranës nisi prezantimin dhe konsultimin e projektbuxhetit 2018 me banorët e Njësisë 7, duke vijuar traditën e
Messi prezanton topin e Botërorit (FOTO LAJM) Rikrijim i modelit klasik, ndërthurur me dizajnin e një marke të re dhe zhvillimet më të fundit të teknologjisë. Adi
Zyrtare: FIFA prezanton topin që do të jetë në "Rusi 2018" (FOTO LAJM) Sot është prezantuar edhe topi që do të jetë në kupën e botës "Rusi 2018" Në fakt, prej disa javësh, në rrjetet socia
Ish-miss Albania prezanton vajzën, një mrekulli e vogël (VIDEO) Ajo konsiderohet si një nga misset më të bukura që ka përfaqësuar Shqipërinë dhe që asnjëherë se ka tepruar me pamjen ap
Asnjë datë konkrete për prezantimin e të gjeturave për demarkacionin Kryetari i Komisionit Shtetëror për Shënjimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit Shtetëror, Shpejtim Bulliqi ka folur lidhur me
Teuta Arifi prezanton skuadrën fituese në Tetovë Kryetarja e komunës së Tetovës, Teuta Arifi në faqen e saj zyrtare në Facebook ka prezantuar ekipin e saj me të cilin u
West Ham prezanton një emër të famshëm si trajner të ri për tu "shpëtuar jetën" Pas eksperiencave me Evertonin, Manchester United dhe Sunderland për David Moyes nis një aventurë e re. Skocezi u prezan
Tetë kombëtare prezantojnë fanellën për në Kupën e Botës "Rusi 2018" (FOTO LAJM) Tetë skuadra kombëtare kanë prezantuar fanellat zyrtare që do të mbajnë veshur në verën e ardhshme në Kupën e Botës “Rus
"Bac u Kry"/ Lladrovci prezanton tokën ku do të ndërtohet stadiumi Kryetari Lladrovci prezanton zonën ekonomike për ndërtimin e Stadiumit Kombëtar të Kosovës. Duket se më nuk është ops
Universiteti Amerikan i Bullgarisë prezantohet para studentëve në Tiranë Universiteti Amerikan i Bullgarisë (AUBG) ka organizuar mbrëmjen e djeshme në Hotel Rogner një takim me nxënës të shkoll
Marina Vjollca prezanton të gjitha detajet e emisionit të saj (VIDEO) Emisioni i parë i Marina Vjollcës në Tv Klan fillon transmetimin këtë të dielë. "C’est la vie" do të sjellë në një ga
Kanabisi në Shqipëri, nis konferenca për prezantimin e raportit italian Ka nisur konferenca për prezantimin e raportit të Guardia di Finanza për kultivimin e kanabisit. Në konferencë gjend
Pacolli heq dorë nga “njohjet” që kurrë nuk kishin ardhur Ministria e Punëve të Jashtme ka publikuar të përditësuar listën e plotë me 114 njohjet. Prej aty janë larguar dy njo
E FUNDIT/ Rama prezanton live 12 prefektët e rinj (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri Edi Rama firmosi për shkarkimin prefektëve në të gjitha qarqet e vendit. Ky vendim i papri
Olsi prezanton të dashurën e re, një yll i vërtetë (FOTO LAJM) Pas disa ndarjeve rresht, Olsi i BB9 mesa duket e ka gjetur sërish dashurinë në krahët e një vajze tjetër. Ish-banori