999 rezultate për

pretendon

"U largova nga Shqipëria nga frika se do më vrisnin", ndërpritet ëndrra e 30-vjeçarit shqiptar në Britani Një shtetas shqiptar i cili pretendon të jetë viktimë e trafikimit të qenieve njerëzore, është arrestuar nga policia bri
Për të mbajtur Mbappe, PSG-ja do të shiste dhe Neymar Nuk ka qetësi për tifozët e Paris Saint-Germain edhe në një të dielë të nxehtë vere. Klubi po lëshon sinjale të fortë
Terroristi që masakroi 50 myslimanë në Zelandë pretendon pafajësinë Personi që u akuzua për të shtënat me armë në dy xhamitë e Zelandës së Re në muajin mars, ka mohuar se është sulmuesi te
Vajzës së përdhunuar nga Neymar i largohet dhe avokati i dytë Danilo Garcia Andradem avokati i fundit i Najila Trindades, e ka lënë çështjen si pasojë e akuzave të bëra drejt tij nga
Befasuese, Roma jep Dzekon dhe para për Icardin Roma ka kërkuar nga Inter që të përfshijë Mauro Icardin si pjesë e një marrëveshjeje shkëmbimi me Edin Dzekon. Është
Deputeti kosovar kundër bashkimit kombëtar, pretendon se Serbia kënaqet po të bashkohen shqiptarët Deputeti i Alternativës Ilir Deda, ka thënë se Hashim Thaçi po i ndihmon Edi Ramës. Këtë e ndërlidhi edhe me veprimet e
Deputeti kosovar kundër bashkimit kombëtar, pretendon se Serbia kënaqet po të bashkohen shqiptarët Deputeti i Alternativës Ilir Deda, ka thënë se Hashim Thaçi po i ndihmon Edi Ramës. Këtë e ndërlidhi edhe me veprimet e
Shfaqet Xhisela, pretendon për deklarata të habitshme (FOTO LAJM) "A të merr malli për mua". Ky postim në rrjetet sociale e ka rikthyer Xhisiela Malokun, ish- të dashurën e djalit të dep
Vajza 18 vjeçare dërgon në gjyq Samuel Eto, pretendon se e ka baba Ish-lojtari i Interit dhe Barcelonës, Samuel Eto, duhet të rikthehet në Spanjë gjatë këtyre ditëve, por jo për arsye fut
Gruaja pretendon se kishte parë Jezusin në flakët e katedrales së Notre Dame (FOTO LAJM) Një nënë nga Skocia thotë se e ka parë figurën e Jezusit në zjarrin e katedrales së djegur të Notre Dame në Paris. Si
Gazeta serbe pretendon se ka gjetur planin amerikan për korrigjimin e kufirit Çështja e korrigjimit të kufirit Kosovë-Serbi mbetet një temë e nxehtë që po bën rajonin të “vlojë” nga tensionet, ndërs
Shoku i del në mbrojtje policit, pretendon se rasti është i montuar Polici kosovar Vesel Veseli është i dyshuar për përdhunim të vazhdueshëm për më shumë se një vit të një 16 vjeçareje e c
Ky zyrtar multimilioner pretendon se ka vetëm një strehë ku të fusë kokën Rusia njihet si vendi i origjinës së shumë multimilarderëve, por kur bëhet fjalë për mënyrën se si janë siguruar të ardh
Sharlatani që pretendonte se zgjidhte halle përmes seksit shpallet në kërkim Rasti i një “shëruesi”, ose siç njihen ndryshe guru”, që pretendon se zgjidh hallet e qytetarëve u shfaq nga "Stop"-i.
Skandal, sharlatani që pretendon se zgjidh halle përmes seksit tmerron njerëzit (VIDEO) Emisioni “Stop” trajtoi sonte rastin e një “shëruesi”, ose siç njihen ndryshe guru”, që pretendon se zgjidh hallet e qyt
Kosova pritet të anëtarësohet në Interpol, panik në Serbi Gazeta serbe “Novosti” pretendon se SHBA, Britania e Madhe dhe Turqia “po kryejnë presion të madh ndaj disa shteteve afr
Gruevski gjendet ende në Shqipëri, ja ku fshihet Ndërkohë që autoritetet shqiptare konfirmojnë se Nikola Gruevski, ish-kryeministri i Maqedonisë ka dalë nga territori sh
Tronditi botën, djali tregon videon nga viti 2045 pasi udhëtoi në kohë (VIDEO) Ky është njeriu i cili pretendon se ka udhëtuar në kohë. "Udhëtari kohor" ka shkaktuar shumë zhurmë në të gjithë bot
Akuzohet për përdhunim, avokati i Ronaldos: Dokumentet janë manipuluar Ronaldo do të vazhdojë betejën e tij për akuzën e përdhunimit nga modelja amerikane, Katerin Majorga. Futbollisti mo
Pretendon se është si Kim Kardashian, rrjeti vë në lojë modelen serbe Që Kim Kardashian është një nga personazhet më me ndikim në botën e shoëbizit botëror, është prej kohësh një fakt. Am