999 rezultate për

pretendime

Inter kërkon Sanchez, por kileni duhet të ulë pretendimet Marotta ka një ide "të çmendur" për të sjellë Alexis Sanchez te Interi dhe i ka propozuar kilenit një rol prej protagoni
Spiropali: Eurodeputetët rrënuan pretendimet e opozitës Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka bërë një deklaratë për shtyp menjëherë pas përfundimit të
Familjarët e terroristit grek s'kanë më pretendime: Na jepni trupin ta varrosim Kunati i Kostandinos Kaçifas, Vangjelis Saqelaraqis, mbrëmjen e së premtes ishte i pari anëtar i familjes që u prononcua
Kina: Pretendimet amerikane për spiunazh, të fabrikuara Ministria e Jashtme e Kinës mohon akuzat se një zyrtar kinez është kapur duke u përpjekur të tregtojë sekrete nga aviaci
Rusia hidhet në kundërsulm: SHBA, laborator armësh biologjike në Gjeorgji Në të njëjtën ditë, kur zyrtarë të Shteteve të Bashkuara iu bashkuan atyre britanikë e holandezë për të akuzuar shërbimi
Kotzias zbulon planin sekret me Ramën: Ndryshim kufijsh me Greqinë Jo vetëm Kosova po kërcënohet nga ndryshime kufijsh, të njëjtat pretendime ka edhe Greqia ndaj Shqipërisë. Ministri
Kremlini hedh poshtë pretendimet e Trumpit për Idlibin në Siri Kremlini ka hedhur poshtë paralajmërimet e presidentit amerikan, Donald Trump për të mos nisur ofensivë në provincën sir
Kurz hesht për pretendimet se do të ketë korigjim të kufirit Kancelari austriak Sebastian Kurz ka thënë se nuk dëshiron t’i komentojë propozimet për zgjidhjen e çështjes së Kosovës
Chelsea mohon pretendimet për shitjen e klubit Ditën e sotme në mediat britanike ka qarkulluar një lajm ku thuhej se presidenti i Chelseas, Abramovich ishte i gatshë
Macron reagon pas pretendimeve se është në lidhje me truprojën e tij Ngjitja e shpejtë e tij drejt pushtetit ka qenë një histori befasuese. Por po kaq interesant është edhe debati i ndezur
60 million euro! AKI shpërndan "fake news" në media për mësuesit e rrëmbyer Pas operacionit të rrëmbimit të mësuesve turq nga shërbimet sekrete turke në bashkëpunim me segmente të AKI-së, kjo e fu
Shkarkimi i Klement Zgurit, KQZ hedh poshtë pretendimet e PS Ditën e djeshme Partia Socialiste dorëzoi kërkesën për shkarkimin e Klement Zgurit e cila ditën e sotme është hedhur po
Thaçi: Demarkacioni është i saktë, pretendimet tjera po e dëmtojnë Kosovën Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi vazhdon të këmbëngulë se versioni aktual i Demarkacionit është i saktë. Kreu i ven
Vendimi gjyqësor i vitit 2005 për Moisi Habilajn rrëzon pretendimet e Tahirit Në vitin 2015, ish-ministri Saimir Tahiri deklaroi se nuk kishte të dhëna që Habilajt kishin precedentë në momentin që u
FBI hedh poshtë pretendimet e ISIS për autorsinë e sulmit në Las Vegasit FBI ka njoftuar se sulmuesi që vrau mbi 58 persona mbrëmë në festivalin e muzikës në Las Vegas “nuk ka të bëjë me ISIS-
SHBA-të mohojnë pretendimet e Koresë Veriore për shpallje lufte Shtëpia e Bardhë ka hedhur poshtë pretendimet e Koresë së Veriut për shpallje lufte. Sekretarja e Shtypit e Shtëpisë së
UP-ja naive, hedh poshtë pretendimet e Inspektoriatit Zyrtarë të Rektoratit të universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina” e kanë mohuar se rektori Marjan Dema dhe sekretar
Ministria e Shëndetësisë hedh poshtë pretendimet se uji në Kosovë është kancerogjen Gazeta italiane ‘Il fatto quotidiano’ gjatë ditës së djeshme ka botuar një tekst në të cilin ajo shkruan se uji i pijshë
SHBA, skeptike rreth pretendimeve për vrasjen e udhëheqësit të ISIS Zyrtarë amerikanë të shërbimeve të zbulimit janë shumë skeptikë mbi njoftimet se kreu i “Shtetit Islamik”, Abu Bakr al-
SHBA-të dhe Franca hedhin poshtë pretendimet e Assadit (FOTO LAJM) Departamenti i Shtetit i ka hedhur poshtë pretendimet e presidentit të Sirisë, Bashar al-Assad, se akuzat për sulm me ar