999 rezultate për

pretekst

Zbulohen mesazhet mes Bonuccit dhe kapo-ultras: Do të përdorim si pretekst për të sulmuar klubin Në verën e vitit 2017-të, Bonucci bëri një lëvizje që i habiti të gjitë. Qendërmbrojtësi u transferua nga Juventus t
Me djalin dhe mbesat në makinë, policia gjobit me pretekstin se transportonte fëmijë kopshti Një tjetër problematikë ka bërë qytetarin nga Paskuqani, Rigels Ymeri t'i drejtohet emisionit "Stop" ku tregon se janë 1
Meta sulmon Ramën: Gjen pretekste për të mbyllur mediat kritike të qeverisë Një ditë më parë, kryeministri Edi Rama mbylli portalin “Jeta osh qejf” për shkak se sipas qeverisë ka përhapur panik në
Balotelli dënohet sërish, ja arsyeja (VIDEO) Mario Balotelli është dënuar nga Federata e Futbollit të Francës. Sulmuesi italian është pezulluar me dy ndeshje mos
Basha kërkon shkak tjetër për bllokimin e Vettingut: U përkthye keq Teksa kanë mbetur vetëm 10 ditë nga opinioni që Komisioni i Venecias pritet të japë për ligjin e Vetting-ut, kreu i PD i
E FUNDIT/ Basha i kërkon Ramës ndryshimin e ligjit për Vettingun Me anë të një deklarate për mediat, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka shënjestruar kryeministrin Rama, ku sip
I moshuari ngacmon seksualisht fëmijën 4 vjeçe Policia e Gostivarit ka arrestuar një 64-vjeçar i cili dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një vajze 4-vjeçare. Mësoh
Sërish mosmarrëveshje midis "Samsung" dhe "Huawei" Kompania koreano-jugore "Samsung" ka njoftuar ditën e sotme ka vendosur të ndërmarrë veprime ligjore, në mënyrë që të m
Ja përgjigjja e Tahirit për përgjimin (FOTO LAJM) Ministri Tahiri ka reaguar në Facebook për pajisjen ilegale përgjuese të policisë. Duke iu përgjigjur akuzave të Par
Thaçi: Marrëveshjet, pretekst për zgjedhje të reja Zëvendëskryeministri i parë, njëherësh ministër i Punëve të Jashtme të Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur në
Rusia nis kamionë me ndihma për Ukrainën (VIDEO) Tonelata me ushqime dhe ilaçe po dërgohen nga Rusia në Ukrainën lindore për banorët e izoluar në zonat ku po luftohet nd
Mbante në shtëpi 15-vjeçaren, arrestohet prishtinaliu Një prishtinali është vënë në prangat e policisë, pasi mbante në mënyrë të kundraligjshme një vajzë 15-vjeçare në shtëpi
Racizmi maqedonas ndaj shqiptarëve Organizata për Bashkëpunim Rajonal dhe Integrime Evropiane, (OBRIE) reagon ndaj dhunës së ushtruar nga policia maqedonas
Ja ç'i bën gazetari nga Kosova Arian Çanit (VIDEO) Moderatori i famshëm i Zonë e Lirë Arian Çani ka rënë pre e lojës së gazetarit të Show Meselation nga Mitrovica Blerim P
Beqiri: Lapidari në Preshevë nuk ëshhtë provokim Ngritja e tensioneve në Kosovën Lindore nuk lidhet kryekëput më lapidarin e ngritur në Preshevë. Kështu është shprehur n