999 rezultate për

pret

Pret afatin kalimtar të janarit, Arsenali gati ta rikthejë në Londër Eriksen Aventura e Christian Eriksen me fanellēn e Interit është drejt fundit dhe kjo ështē konfirmuar jo vetëm nga ma
Rriten të ardhurat nga sponsorët e fanellave, Interi pret largimin e "Pirelli"-t Në një situatë krize ekonomike, ku kanë rënë thuajse të gjithë zërat e të ardhurave të klubeve të futbollit, sponsorët e
"Milan mund të pretendojë më tepër se thjesht vendi në Champions, luftojnë çdo top" Trajneri i kombëtares, Edi Reja, pasi ka mbyllur impenjimet më së miri me kuqezinjtë, është ndalur të komentojë ëdhe nde
"Do kemi rritje të rasteve dhe vdekje", Alimehmeti tregon çfarë na pret javët në vazhdim Vend ynë po shënon një rritje të ndjeshme të rasteve të reja me koronavirus si dhe të humbjeve të jetëve. Kjo rritje,
HOROSKOPI/ Kjo shenjë të bëhet gati, sonte e pret një mbrëmje romantike Dashi Mund të ndiheni shumë të dashuruar. Nëse jeni në një lidhje, bëhuni gati për një mbrëmje intime tepër romantike
HOROSKOPI/ Polemika pafund, çfarë i pret shenjat nesër Dashi Keni hyrë në ditët më të rëndësishme të javës tuaj. Në anën tuaj janë Jupiteri dhe Dielli. Dashuria dhe ndjenja
Aktori i njohur i Fierit humb betejën me COVID-19 Aktori i madh i teatrit dhe estradës së Fierit, Fatmir Xhelili ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me Covid-19. M
E kolme dhe me shami, modelja që po thyen tabu (FOTO LAJM) Po thyen barrierat në industrinë e modës modelja muslimane, me ngjyrë dhe “plus-size” pasi u zgjodh nga marka PrettyLitt
Filipçe: Na pret periudhë kritike, në dispozicion do të jenë edhe kapacitetet e të gjitha spitaleve dhe klinikave private Kjo periudhë është me të vërtetë kritike. Po presim periudhë në të cilën numri i sapodiagnostikuarve nga Kovid-19 do
Shumë ekipe në garë për Traoren, Wolves nuk e lëshon pa 40 milion euro Adama Traore është një nga lojtarët më të ndjekur në futbollin europian dhe javët e fundit ai ka qëndruar në stol te Wol
ZYRTARE/ Mayweather rikthehet në ring në vitin 2021, diçka e madhe na pret Boksieri Floyd Mayweather do rikthehet në ring për luftë me 28 shkurt 2021 në Tokyo Dome. Boksieri i pensionuar me re
Dinamo e madhe, blutë tashmë janë një realitet mes pretendentëve pas një dekade vujatjesh Dinamo e madhe rikthehet në Ballsh, shokon Bylisin në “Adush Muça”. Festa te Dinamo ka nisur që nga moment i golit t
Zaev pret Maqedoninë: Kështu fitohet kur bëhen bashkë maqedonas, shqiptarë e turq Kombëtarja e Maqedonisë së Veriut, për herë të parë në historinë e saj arriti kualifikimin në kampionatin Evropian, pasi
Me të brendshme super joshëse, s'ju a merr mendja çfarë pret Morena Taraku (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, është emër që komentohet shumë për paraqitjet që bën në rrjetet sociale. Ajo ësht
Çfarë pret Greqia nga Joe Biden? Fitorja e Joe Biden është pritur pozitivisht nga Athina zyrtare dhe ka ngjallur tek qarqet politike shpresen për një qën
Pogba pret krahë hapur zëvendësimin e Solskjaerit me Pochettinon Mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Pogba do ishte i lumtur me largimin e Ole Gunnar Solskjaer dhe ardhjen e Mauricio
Pas Shtëpisë së Bardhë, Donald Trump mund të "humbasë" edhe gruan Presidenti në detyrë i SHBA, Donald Trump, humbi zgjedhjet presidenciale, por tashmë mund të humbë edhe bashkëshorten.
Çfarë po ndodh me Ramën e Bashën? Pretendojnë marrëdhënie të mira me Biden, por nuk reagojn Në Amerikë tashmë është zyrtare që Presidenti i ri është Joe Biden. Në Shqipëri, fitorja e Biden ende nuk është komentua
Tacchinardi: Juven e pret një provë e vështirë. Conte? Vetëm ai e shikon një gjë të tillë Ish-lojtari i Juventus-it, Alessio Tacchinardi, ka folur për TMW radio në lidhje me Lazio-Juventus dhe Atalanta-Inter. S
Bugatti shfaq makinën më ekstreme dhe më të shpejtë deri tani (FOTO LAJM) E kanë quajtur Bolide dhe është makina më e lehtë deri më tani në krahasim me shpejtësinë e saj. Makina peshon vetëm