999 rezultate për

presin

Kryeprokurori Çela jep paralajmërimin e parë: Njerëzit presin drejtësi Kryeprokurori i ri i sapozgjedhur Olsian Çela ka mbajtur fjalën e tij në Prokurori, ku ka thënë se vendi është duke kal
DETAJE/ Sa ditë do të presë Milani për 'PO-në' e Ibrahimovicit? Zlatan Ibrahimovic ka konfirmuar rikthimin në Itali. Në media po përflitet rikthimi i bujshëm i suedezit tek Milani,
Në rradhë për bukë e ujë, fotot nga Durrësi që të prekin shpirtin (FOTO LAJM) Shqipëria është në zi pas tërmetit të 26 nëntorit që shënon 50 të vdekur, qindra të plagosur, njerëz pa shtëpi. Të pr
Kanë shpresa, motër e vëlla presin të nxirret e gjallë mamaja e 30 vjeçares që humbi jetën bashkë me vajzën Ditën e djeshme, 30 vjeçarja Diena Meçaj humbi jetën në spital, pasi u nxorr e gjallë nga rrënojat e pallatit 6 katësh n
Kosovarët dalin t'i presin familjet e para nga Shqipëria (VIDEO) "Familjet e para nga Shqipëria të prekura nga tërmeti kanë arritur në Pejë. Numër i madh i kosovarëve kanë shprehur gati
Dosjet palë, 110 të tilla po presin Kushtetuesen Teksa Kushtetuesja është në pritje të emërimit të anëtarëve, dosjet për tu shqyrtuar në gjykatë janë bërë palë. Sekre
Përse meshkujt i ndërpresin marrëdhëniet me vajzat e bukura? Meshkujt jo rrallë ndërpresin lidhjet, madje edhe kur e dinë që vajzën që e kanë pranë i ka të gjitha atributet e femrës
Pas skandalit me çiftin zviceran, Loredana tregon si e presin në Zvicër (FOTO LAJM) Pak muaj më parë bëri bujë në mediat shqiptare e zvicerane lajmi se Loredana akuzohej për mashtrim të një çifti zviceran
Protestuesit tërheqin zvarrë kryebashkiaken, i presin flokët dhe e lyejnë me bojë të kuqe (FOTO LAJM) Kryebashkiakja e një qyteti në Bolivi, Patricia Arce, është sulmuar nga protestues të cilët e kanë tërhequr zvarrë nëpër
Valverde në rrezik, 2 holandezë dhe një argjentinas presin radhën Humbja ndaj Levantes në fundjavë në La Liga dhe barazimi në mesjavë në Champions League ndaj Slavias së Pragës kanë vend
Ditë të vështira për Liverpoolin, e presin 10 ndeshje në 30 ditë (FOTO LAJM) Liverpooli po vazhdon pa humbje në Premierligë dhe është në garë për pesë kupa (EFL, FA Cup, Premierliga, Liga e Kampion
Doni të kaloni një fundjavë ndryshe? Qytetet që ju presin me krahë hapur (FOTO LAJM) Sa herë që mendojmë të përzgjedhim një destinacion për një fundjavë ndryshe nuk dimë nga t’ia nisim me kërkimet tona.
E rrallë, infermieret motra binjake presin në jetë dy binjake identike në spitalin ku lindën vetë Dy motra binjake identike të cilat punojnë si infermiere kanë pritur në jetë dy vajza binjake identike. Motrat inferm
Del një pjesë e trajlerit për filmin e ri të Ermal Mamaqit (VIDEO) Ditën e sotme, moderatori ka publikuar një ‘teaser’ të filmit ‘I love Tropoja’, në të cilin shfaqen disa nga skenat më k
Blindohet Unaza, dhjetra policie e furgona të FNSH-së presin nisjen e protestës Mbrëmjen e kaluar Policia e Shtetit arrestoi disa persona pas protestës së zhvilluar në Astir për mbrojtjen e banesave t
U bënë me vajzë, si i presin në shtëpi bashëshorten dhe vogëlushen e Granit Xhakës (FOTO LAJM) Vetëm katër ditë më parë, futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, u bë baba për herë të parë. Bashkëshortja e ti
BE: Qeverinë e re të Kosovës e presin detyra të rëndësishme Zëdhënësja e Bashkimit Evropian, Maja Kocijançiq tha se 6 tetori ishte një ditë e mirë për demokracinë në Kosovë. Në
Ariana Fejzullahu do e pres fëmijën e katërt ndryshe, si duket me look-un e ri (FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahut, është në pritje të ëmbël të fëmijës së katërt të çiftit. Më
Kaos në aeroportin e Rinasit, qytetarët presin me orë të tëra Gra, fëmijë dhe të moshuar kanë orë të tëra që presin në aeroportin e Rinasit për shkak të vonesave. Mësohet se qytet
"Çmenden" tifozët e Galatasaray, shikoni si e presin Radamel Falcaon (VIDEO) Radamel Falcao ka mbërritur në Turqi, aty ku u prit nga përfaqësuesit e klubit të Galatasaray. Sulmuesi kolumbian do