999 rezultate për

presim

Flamur Noka me kërcënime nga Kamza: Do ua presim gishtat! Ish-deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka, i cili është i deleguari i PD-së në Kamëz ka kërcënuar se do t’ua presë
A do forcohen masat anti-Covid, Rama: Presim vendimin e ekspertëve Gjatë daljes së sotme në media, kryeministri Edi Rama është pyetur edhe përsa i përket masave të reja kundër koronavirus
"Jam lypësi më i gjatë në planet", Rama: Presim 360 mijë doza nga AstraZeneca Ditën e sotme Kryeministri Edi Rama ka mbajtur një konferencë të përjavshme bashkë me Ministren e Ekonomisë Anila Denaj.
Melisa shfaqet joshëse, Andi: Mezi po presim (FOTO LAJM) Melisa mori vendimin për tu larguar nga "Përputhe" pasi rrjei u mbush me lajmin se ajo dhe Andi janë në një marrëdhënie
Rama del në Rinas për vaksinat: 360 mijë doza i presim nga një vend mik! Kryeminstri Rama po pret ardhjen e dytë të vaksinës Pfizer në aeroportin e Rinasit. Rama gjithashtu ka deklaruar se
Haradinaj nuk beson tek Exit Pollet: Të presim rezultatet Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për mediat pas mbylljes së votimeve dhe fillimit të
Rama nuk pyet për BE-në: S'do presim ata, kemi tregun arab dhe turk si alternativë Gjatë bashkëbisedimit me qytetarët në Korçë, kryeministri Edi Rama tha se proceset e shtetbërjes ende sot duan kohën e t
6 mësimet e fituara në kohë të vështira Periudhat e vështira janë gjithmonë një mundësi për të mësuar, njohuri për veten, për të zbuluar modele jofunksionale dh
Kuptimi i 2021-shit sipas numerologjisë: Çfarë presim këtë vit? Merrni 2021-shin, mblidhni shifrat e tij (2+0+2+1) dhe do të merrni 5 që në numerologji do të thotë ‘liri’. 2020-a ishte
Sinoptikania flet për motin në Shqipëri: 90% e territorit do përfshihet nga reshje dëbore! Sinoptikania Adiola Bani ka folur për reshjet e dendura të shiut që prej ditësh kanë prekur vendin tonë duke thënë se ng
Valbon Krasniqi pesimist: Mund të kemi rritje të rasteve me COVID-19 Ushtruesi i detyrës së drejtorit të Shërbimit Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës (ShSKUK), Valbon Krasniqi tha se
Kryemadhi reagon pas thirrjes së ambasadores Kim: Presim ndryshim të madh Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar pas thirrjes së amabadores amerikane Yuri Kim për pjesëmarrje në votimet
Vaksina COVID-19 në Shqipëri, Manastirliu: Presim të vaksinohet 20 përqind e popullatës Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu , lidhur me fushatën e vaksinimit në vendin tonë, ka bërë të ditur se filli
Kur do të vijë dimri i vërtetë? Sinoptikanët tregojnë kur ulen temperaturat Ditët e fundit të dhjetorit pritet të kenë vlera tipike të muajit në të cilin ndodhemi. Sinoptikania Adiola Bani tha se
Ndeshja me Barcelonën, Marquinhos: Presim betejë të madhe Qendërmbrojtësi i PSG-së, Marquinhos e ka vlerësuar si sfidë tejet të rëndësishme, përballjen ndaj Barcelonës. Dy sku
Manastirliu për vaksinën: Presim të vijë sa më shpejt Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një vizitë në Durrës u shpreh sot se pret që vaksina anti-covid të vijë s
Pioli e bën të qartë: Ndaj Spartës ata që kanë luajtur më pak, Ibrën e presim në fundjavë Me kualifikimin të siguruar, trajneri Stefano Pioli pritet të lërë pushim thuajse të gjithë titullarët e Milanit, në nde
Nëntori i zi maqedonas! Çdo 50 minuta u shënua një viktimë nga COVID-19 Muaji nëntor shënoi muajin me numrin më të lartë të viktimave nga koronavirusi në Maqedoni, që prej fillimit të pandemis
Kohë pandemie! Gruaja nxjerr njoftimin: Nuk presim mysafire e as nuk ju vijmë (FOTO LAJM) Duke qënë se gjendemi në kohë pandemie ku cdo ditë në botë vdesim mijëra njerëz, qytetarët nuk duhet të shkojnë tek fami
OBSH-ekspertëve të virusit: Shkoni në Kinë sa më shpejt Ekspertë ndërkombëtarë të virologjisë pritet të shkojnë së shpejti në Kinë për të hetuar në lidhje me origjinën e korona