999 rezultate për

presidentit

Publikohet fotoja e rrallë e Presidentit Rugova Një fotografi e rrallë është publikuar në prag të 15 vjetorit të vdekjes së Presidenti Ibrahim Rugova, raporton Express.
Ndahet nga i dashuri pas 6 muajsh, mbesa e ish-presidentit i kthehet pozave provokuese (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe Beniada Nishani, mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani, është ndarë nga i dashuri italian, vetëm 6-mua
FBI në alarm, zbulon planet e rrezikshme në prag të inaugurimit të presidentit Biden FBI në alarm, zbulon planet e rrezikshme në prag të inaugurimit FBI-ja paralajmëron se ekzistojnë plane për protesta të
Dy ministrat e rinj betohen para presidentit Meta Pasi morën miratimin nga parlamenti i Shqipërisë, dy anëtarët më të rinj të kabinetit qeveritar, Ministrja për Evropën d
Përparim Kalo betohet sot përpara Presidentit, Kushtetuesja gati Përparim Kalo, anëtari i gjashtë i emëruar i Gjykatës Kushtetuese, do të betohet sot përpara Presidentit të Republikës.
Ramush Haradinaj do vetëm postin e presidentit Ministrja e Jashtme në detyrë, Meliza Haradinaj Stublla, ka thënë se kryetari i subjektit që ajo i takon nuk ka hequr do
Hoti: Janari është vonë për zgjedhjen e presidentit Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, u bëri thirrje partive politike që të dakordohen sa më shpejt për çështjen e pres
Mori të njëjtën kurë si vetë Trumpi, avokati i presidentit mposht koronavirusin Avokati personal i presidentit amerikan Donald Trump, Rudy Giuliani ka arritur të mposhtë koronavirusin dhe po bëhet gat
Siç nuk e keni parë ndonjëherë, vajza e ish-presidentit Nishani pushton rrjetin (FOTO LAJM) Vajza e ish-presidentit Bujar Nishani tashmë është rritur dhe është bëtë një zonjushë e vërtetë. E ftuar sot në meisioni
Zgjedhja e presidentit, mision i pamundur për "Qeverinë Hoti" Vështirë e arritshme po konsiderohet një marrëveshje politike për zgjedhjen e presidentit të Kosovës. Njohësit politikë
Koeman nuk ia përton presidentit të Barçës: Deklaratat tuaja për Messin nuk na ndihmojnë Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman ka kritikuar një deklaratë të fundit të bërë nga presidenti aktual i klubit, Carles
Pati përplasje me Trump, Fauci pranon t'i shërbejë presidentit Biden Sipas medieve të huaja, presidenti i ri i Amerikës Joe Biden gjatë një interviste për CNN të enjten tha se i kërkoi Fauc
Zgjedhja e Presidentit, Kosova drejt krizës kushtetuese Nëse presidenti i ri i Kosovës nuk zgjidhet deri më 5 prill të vitit të ardhshëm, Kosova rrezikon të hyjë në një krizë k
Ish-presidentit që solli Maradonën te Napoli bën deklaratën emocionuese Dhimbjes për humbjen e Diego Armando Maradonës iu bashkua edhe ish-presidenti i Napolit në vitet ’80, Corrado Ferlaino,
​Mustafa kundër zgjedhjeve, paralajmëron takim për postin e presidentit Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka paralajmëruar se javën e ardhshme do të takojë partitë politik
Isa Mustafa: Kam biseduar me Thaçin dhe Veselin për zgjidhjen e presidentit të ri Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa kërkon nga subjektet politike bashkëpunim për gjetjen e një zgjidhje për postin president
Ivanka Trump "tradhton" të atin, mediat zbulojnë planin e vajzës së presidentit Bija e Donald Trump mund të nisë një karrierë të veçuar politike në SHBA pas dështimit të presidentit për t'u rizgjedhur
Haradinaj: Une jam i duhuri për postin e presidentit Kandidati i AAK’së për president Ramush Haradinaj thotë se u ka bërë një ofertë Vetëvendosjes dhe PDK’në në këmbim të vo
Trump nuk heq dorë nga posti i Presidentit të SHBA: Fitorja është e imja! "Do e bëjmë Amerikën të mirë sërish! Ne do të fitojmë..." Presidenti Donald Trump është i bindur se do të marrë fitor
Këshilltar i presidentit të Lyonit: Po, Depay mund të shkojë në janar te Barça Gérard Houllier, këshilltar i presidentit të Lyonit, Jean-Michel Aulas, foli me "Téléfoot" këtë të hënë për të ardhmen e