999 rezultate për

presidencial

Lamtumira e legjendës Maradona, del raporti i autopsisë Trupi i Diego Maradonës mbërriti në pallatin presidencial në Argjentinë, teksa vendi po përgatitet për t’i dhënë atij la
Twitter i dorëzon profilin zyrtar presidencial Joe Biden në 20 janar 2021 Twitter do t’i dorëzojë profilin zyrtar presidencial Presidentit të zgjedhur të SHBA Joe Biden ditën kur ai të betohet p
Media amerikane nxjerr listën: 25 të vdekurit që votuan në zgjedhjet presidenciale (FOTO LAJM) Gazetari Tucker Carlson i Fox New zbuloi një listë të emrave që ai pretendon se janë ndër njerëzit e vdekur që votuan në
Zgjedhjet presidenciale në SHBA, republikanët fitojnë 50 vende në Senat Senatori republikan Dan Sullivan i Alaskës ka fituar rizgjedhjen, sipas parashikimeve të së mërkurës nga “Edison Researc
Zgjedhjet presidenciale në SHBA, Frederik Ndoci zbulon kë votoi Zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është çështja e ditës në mbarë botë. Kush do të jetë presiden
Zgjedhjet presidenciale, protestuesit përleshen para Shtëpisë së Bardhë Në mbyllje të procesit të votimit dhe nisjes së numërimit protestuesit zbritën në rrugë në Washington, ku u panë skena t
Mediat amerikane: Këto janë shtetet që do mbajnë peng zgjedhjet presidenciale në SHBA Beteja mes Donald Trump dhe Joe Biden për të marrë Shtëpinë e Bardhë luhet në shtetet që kanë qenë të pasigurta që nga f
"Unë votova", Jennifer Lopes tregon se për kë shkoi vota e saj në zgjedhjet presidenciale (FOTO LAJM) Jennifer Lopez ka treguar hapur në Instagramin e saj se vota shkoi për Biden, teksa inkurajoi fansat e saj që të dilnin
Pesë çështjet kryesore që dominojnë zgjedhjet presidenciale në SHBA Nga COVID tek aborti/ Pesë çështjet kryesore që Amerikanët votojnë për presidentin. A do të zgjedhin ata Donald Trumpin
Trump pret "rrëmujë kaotike" gjatë zgjedhjeve presidenciale, mësoni arsyen Presidenti Trump tha se zgjedhjet presidenciale në SHBA mund të shoqërohen me rrëmujë dhe kushte kaotike dhe se numërimi
Kush do t'i fitojë zgjedhjet presidenciale në SHBA? Ndërsa kanë mbetur pak ditë nga zgjedhjet presidenciale të 3 nëntorit, kandidati demokrat për Shtëpinë e Bardhë Joe Bide
Joe dhe Jill Biden hedhin votën e tyre për zgjedhjet presidenciale Kandidati demokrat për president i SHBA-ve Joe Biden dhe gruaja e tij Jill votuan sot në zgjedhjet, duke iu bashkuar 74
A do të marrë pjesë Trump në debatin e dytë presidencial? Presidenti amerikan Donald Trump, i cili ka konfirmuar se do të marrë pjesë në debatin e ardhshëm presidencial me Joe Bi
Çfarë ndodh në zgjedhjet presidenciale nëse një nga kandidatët vdes? Shtëpia e Bardhë njofton se Presidenti Trump ka shfaqur simptoma të lehta pas diagnostikimit me koronavirus. Por diagnoz
Si e futi Trump debatin e parë presidencial në kaos Në duelin e parë televiziv mes presidentit Trump e kandidatit demokrat, Joe Biden nuk pati shkëmbim replikash, sepse Tru
Puthi xhaxhain e saj në buzë, mbesa e Biden pas debatit: Do e godisja Trumpin në fytyrë Mbesa e Joe Biden, Naomi, ka shpërthyer pas debatit të parë presidencial të xhaxhait të saj, me Donald Trump. Ajo ka
Rrëmbeu 48% të votave, Joe Biden fiton debatin e parë presidencial në SHBA Sot u zhvillua debati i parë presidencial në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku sipas sondazheve të zhvilluara nga CBS
Gara presidenciale, çfarë tregojnë sondazhet për Trump Një sondazh i ri i Reuters / Ipsos e vendos ish-zëvendëspresidentin amerikan Biden në krye të garës presidenciale, me 4
Me pamjet ku Melania refuzon Trump, Rihanna ironizon rëndë çiftin presidencial (VIDEO) Për të disatën herë, Melania Trump sërish iu është shmangur Donald Trump. Zonja e Parë e Amerikës është parë teksa in
Mposhti kancerin, COVID-19 i merr jetën ish-kandidatit për president të Amerikës Ish-kandidati presidencial republikan Herman Cain ka ndërruar jetë nga COVID-19. Mediat vendase shkruajnë se ai ishte