999 rezultate për

prese

Van Djik mbush me shpresë Liverpoolin (VIDEO) Van Dijk mbush me shpresa Liverpoolin për rikthimin e tij. Në ndeshjen e 10 tetorit të këtij viti mes Liverpool dhe E
Komuna më e vjetër në Itali do të presë më në fund një fëmijë, s’ndodhte prej 23 vjetësh Quhet Fascia, provinca e Genova-s dhe, nga vetë emri, nuk është një vend ekzotik që ju fton të udhëtoni. Gjatë pandem
Lajm i hidhur, MMA do të ndërpresë kontratën me 60 luftëtarë Presidenti i Mixed Martial Arts, Dana White, ka kumtuar një lajm të hidhur, pasi që tregoi se do t’ju ndërpriten kontrat
KALENDARI/ Mesjava rikthen Superioren në fushë Kategoria Superiore do të rikthehet përsëri në mesjavë, ku të mërkurën të gjitha skuadrat do të zbresin në fushë për të
Përfundon ndërtimi i stadiumit të katërt të Botërorit, do të presë 7 ndeshje (FOTO LAJM) Kur jemi ende edhe dy vite larg Kupës së Botës "Katar 2022", vendi organizator ka përfunduar ndërtimin edhe të stadiumit
Vjosa Osmani telegram Ilir Metës: 28 Nëntori, ditë krenarie e shprese për çdo shqiptar Ushtruesja e detyrës së presidentes, njëherësh kryetare e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, nëpërmjet një telegrami e k
DW: Kabineti i Joe Bidenit, një sinjal shprese Kabineti që prezantoi Joe Bideni karakterizohet nga ekspertë dhe eksperte të njohur. Me diversitetin e tij ai pasqyron s
Nga djalosh i thjeshtë në shpresë për botën, kush është krijuesi i vaksinës së Covid-19 Ugur Sahin emigroi me familjen e tij, nga Turqia në Gjermani, kur ishte vetëm 4 vjeç, spas mediave turke. Tashmë ai ësh
PDIU për deklaratën e Vuçiç: Kambanë alarmi! Qeveria të ndërpresë çdo marrëveshje me Serbinë PDIU ka dënuar deklaratat e Presidentit serb, Aleksandër Vuçiç i cili paralajmëronte një konflikt si ai mes Azerbajxhani
Artan Fuga mposht me sukses COVID-19: Rikthehem me shpresë Akademiku, Artan Fuga, përmes një postimi në facebook, ka bërë me dije për ndjekësit se mungesa e komunikimit këto 17 di
Shpresë për 15 vjeçarin nga Lushnja, niset për kurim në Xhenova Latifi, adoleshenti 15 vjeçar nga Lushnja është nisur drejt spitalit Bambini Jesu në Xhenova të Italisë. E ëma e tij
Lajm i mirë! Borell zhvillon videokonferencë me Ramën dhe jep mesazhin plot shpresë për Shqipërinë Ministri i BE për punët e jashtme, Josef Borell zhvilloi një videokonferencë me kryeministrin Edi Rama ditën e sotme.
Uzuni mposht koronavirusin, ka shpresë për takimin me Juventusin Lajme të mira vijnë nga Hungaria. Sulmuesi Ferencvaros, Myrto Uzuni ka fituar betejën me Covid-19. Lajmi u dha nga ve
Zëdhënësja e KE mesazh të qartë: Maxhoranca të presë “Venecian” për Kodin Zgjedhor Zëdhënësja e KE-së, Ana Pisonero-Hernandez është shprehur se beson se Komisioni i Venecias do t’i japë palëve politike n
Bartomeu nuk jep dorëheqjen, do presë rezultatin e referendumit Përkundër pritshmërive, Joseph Bartomeu ka vendosur të mos japë dorëheqjen nga presidenca e Barcelonës dhe të qëndrojë a
Eurodeputeti i del në krah Metës: Rama të presë Komisionin e Venecias Eurodeputeti David Lega ka mbështetur idenë e paraqitur ditën e sotme nga Oliver Varhelyi me anë të një postimi në Twitt
Paratë u mblodhën brenda javës, shpresë për Esrën 2 muajshe (VIDEO) Sot ka arsye që prindërit e Esrës vetëm 2 muajshe të gëzojnë sepse falë ndihmës së shqiptarëve për ndërhyrjen e saj në k
Hoqi maskën publikisht, mjeku i Trump: Presidenti mund të ndërpresë karantinën “Presidenti i SHBA-së Donald Trump, nuk mund të konsiderohet më si një rrezik i transmetimit të koronavirusit tek të tje
OBSH jep lajmin e madh: Vaksina kundër koronavirusit mund të jetë gati në fund të vitit Një vaksinë kundër COVID-19 mund të jetë gati deri në fund të vitit. Këtë lajm shpresëdhënës e tha të martën kreu i O
Nuk ka më shpresë për Barcelonën dhe Arsenalin, Lyon vendos ti mbajë dy yjet e saj Arsenal dhe Barcelona mund të heqin vëmendjen nga lojtarët e Olympique Lyon. Houssem Aouar dhe Memphis Depay ishin në