999 rezultate për

prere

Mevlani i prerë: Kërkoj ndjesë por me Sindin nuk dal më! Mevlani ka surprizuar sot në “PërPuthen”, ku tha se me Sindin ka vendosur të mos dalë më, por i kërkoi kësaj të fundit f
"S'ja kam borxh askujt jetën", Sindi e thotë troç nëse do pranonte një tjetër takim me Mevlanin (FOTO LAJM) Sindi është e prerë në lidhje me raportin me Mevlanin. Sindi dhe Mevlani gjatë puntantës së djeshme të ‘Përputhen’ u
Ministri Spasovski i prerë: Përgjegjshmëri edhe për festa Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski deklaroi sot se MPB-ja ka një plan të veçantë operativ se si të veprojë
I plagosur në kokë e i prerë në fyt! Shtetasi në Himarë dërgohet me urgjencë drejt Tiranës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Himarë ku një shtetas është gjetur i plagosur në kokë, fraktura dhe prer
E rëndë në Himarë: Gjendet me fyt të prerë dhe fraktura në kokë një person Një person është gjendur me fraktura në kokë dhe trup dhe me prerje fyti ditën e sotme në Himarë. Mësohet se personi
A do të dali nga PD nëse nuk e fusin në lista? Përgjigjet prerë Ervin Salianji Ervin Salianji ka treguar nëse do të vazhdojë në PD edhe po mos ta fusim në lista për deputet. "Mirë thashë që këtë e
Guardiola i prerë: Aguero ka 7 muaj për të treguar se meriton kontratë të re Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka folur në lidhje me të ardhmen e Kun Agueros sot në konferencë për shtyp.
Çfarë ndodhi në takimin e shumë pritur Ana-Fation: Ta kam prerë biletën vetëm vajtje (FOTO LAJM) Publiku priti gjithë kërshëri takimin sqarues mes Anës dhe Fatjonit, takim ky që ishte i destinuar të realizohej javën e
Haradinaj i prerë: Nëse s'ka marrëveshje për presidentin, shkojmë në zgjedhje Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka paralajmëruar zgjedhje të reja. Në pyetje është çështja e presidentit, ku Haradina
Sa herë duhet t'i prisni flokët, bazuar tek forma dhe lloji i tuajve? Flokë kaçurela dhe të trashë Për flokët kaçurel këshillohet një prerje një herë në tre muaj. Në fund të kësaj periudh
Osmani e prerë për dialogun me Serbinë: Dëgjoni rrëfimet e familjeve të viktimave Vjosa Osmani nëpërmjet një statusi në rrjetin social “Facebook” ka reaguar për jetët e humbura gjatë luftës së me Serbin
HOROSKOPI/ Koha e duhur për të pajtuar miqësitë që janë ndërprerë për arsye të kota Dashi Në fund të muajit mund të keni disa probleme në dashuri por edhe disa vështirësi në punë. Kështu që përpiquni t
Ishte në pyll duke prerë drurë, 50 vjeçari dërgohet pa shenja jete në spital Një 50 vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në Bulqizë. Policia lokale bën me dije se rreth orës 16-30, është dërguar
Në gjyq me Arjan Konomin? Shqipja reagon ashpër: Janë prerë pjesët (FOTO LAJM) Pas shumë ofendimesh, ngritje zëri, bullizimesh e mimikash shumë të komentuara e të përhapura në rrjet, Shqipe Hysenaj,
A ka frikë Rama nga COVID-19? Përgjigjet prerë kryeministri A ka frikë kryeministri Rama nga COVID-19 dhe nëse do të infektohej, a do të kurohej në Shqipëri? Kryeministri Rama m
U konfliktuan për një fjalë goje, 42 vjeçari goditet me sharrë Shtetasi J.A., 42 vjeç është paraqitur ditën e sotme me plage sharrë në trup në urgjencën e Spitalit të Himarës. Mëso
E rëndë në Tiranë, 32-vjeçari i jep fund jetës duke prerë damarët Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Burimet zyrtare bëjnë me dije se një 32-vjeçar ka humbur
Sërish aleancë me Ilir Metën? Rama i prerë: Nuk ka më kthim pas! Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama ka ashpëruar tonet ndaj Presidentit, Ilir Meta teksa tha se marrëdhëniet me të n
Meta i prerë: Të vendoset menjëherë dialogu mes Qeverisë dhe naftëtarëve Presidenti Ilir Meta ka bërë një postim në rrjetet sociale kur i kërkon Qeverisë të vendosë dialogun me grevistët e Ball
Përleshen me thika 15 vjeçarët në Sarandë, njëri përfundon në spital e tjetri në polici Një sherr me thika ka ndodhur mes të rinjve në Sarandë. Një 15 vjeçar është plagosur me thikë ditën e sotme. Adol