999 rezultate për

prera

Shenja të prerash në qafë, detaje nga vdekja e 47 vjeçares në Malësi të Madhe Detaje të reja dalin në dritë nga vdekja e 47 vjeçares në fshatin Bajzë të Malësisë së Madhe. Bëhet fjalë për Violeta
Trotuar i prishur dhe pemë të prera, Ferdinand Xhaferraj publikon fotografitë nga Durrësi Kreu i degës së Partisë Demokratike në Durrës, Ferdinand Xhaferraj ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku akuz
Shqiptari kalon në kufirin grek me mushka për të bërë dru Një tjetër shqiptar kaloi kufirin në mënyrë të paligjshme dhe arriti në një zonë malore të Kastoria, me qëllim që të pri
Ndërroi jetë nga Covid-19, 71 vjeçari i kishte këmbët e prera nga diabeti Mbrëmjen e djeshme një 71 vjeçar ndërroi jetë nga Covid-19 në Infektiv. Viktima i kishte këmbët e prera, si pasojë e
"Sa persona testohen në ditë", Basha kërkesa të prera qeverisë Numri një i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka patur një komunikim LIVE me qytetarët nga Facebook-u. Ai ka deklaru
Polici filmohet duke i marrë lekët shoferit: Me 20 mijë lekë shpëtoi patentën (VIDEO) Fenomeni për të korrptuar efektivët e policisë me lek nën dorë, vijon që të jetë i lartë në vendin tonë. Por veç guximit
Reshjet e pandërprera, përmbytet Vlora (VIDEO) Rreshjet e pandërpreara të shiut orët e fundit në qytetin e Vlorës kanë krijuar probleme në disa akse rrugore. Disa pre
30 plagë dhe organet gjenitale të prera, skena horror në Argjentinë (FOTO LAJM) Një vogëlush vetëm 12 vjeç është gjetur i masakruar me mbi 30 plagë dhe organet gjenitale të prera. Kufoma e gjymtuar
Homazhi i veçantë i të rinjve në Zelandë ku tregojnë dhimbjen për sulmin (VIDEO) Të rinj nga shkolla të ndryshme në Zelandën e Re, banorë etnikë Maori, bënë një homazh specifik, të tyrin, në nderim të
Misteri i qeses me 27 duar të prera ka shokuar banorët e këtij rajoni (FOTO LAJM) Disa banorë nga Khabarovsk, në pjesën lindore të Siberisë kanë bërë një zbulim që ka tronditur mbarë opinionin publik në
I ngjan një përbindëshi, historia e gijotinës që bëri kërdinë me koka të prera Gijotina është një kornizë me dy shtylla vertikale të bashkuar nga një trasversale që mban lart një teh çeliku në formë
Duar të prera dhe trup të djegur, detaje shokuese nga brenda dyqanit ku shpërtheu mina Shpërthimi brenda një dyqani celularësh sot në rrugën Qamil Guranjaku”, pranë Drejtorisë së Higjenës në Tiranë ka alarmu
Horror, gjendet një qese me duart e prera të njerëzve (FOTO LAJM) Disa banorë nga Khabarovsk, në pjesën lindore të Siberisë kanë bërë një zbulim që ka tronditur mbarë opinionin publik në
Sfilata horror e GUCCI, koka të prera dhe gjarpërinj (FOTO LAJM) Prezantimi i koleksionit të markës Gucci-s, vjeshtë / dimër 2018 ishte ndoshta shfaqja më horror që është parë deri më t
Nëna e lindi në shtëpi, foshnja që vdiq kishte të prera në trup Një nënë 40-vjeçare e lindir fëmijën e saj në shtëpi, por kur pa që shëndeti i tij u rëndua shkoi në spital. Por, e
Sot mbahet Asambleja e PS-së, a do të ketë "koka të prera" si Tahiri Ditën e sotme PS do të mbajë mbledhjen e Asamblesë ku është parashikuar të bëhet analiza e pare e 100 ditëve të qeverisj
"Kokat e prera" të gazetarëve dhe monopoli mediatik Nga Dr.Elvin Luku Krisja e marrëdhënieve mes “Top Channel” dhe qeverisë “Rama 2” e shënoi “kurbanin” e parë: Dre
Jessie J shfaqet me look të ri dhe pa make up Këngëtarja britanike Xhejsi J, njihet për performancat e saj të veçanta. Këngëtarja e hitit ''Price Tag'' është sfa
Si të gatuajmë supë me perime Përbërësit: 1 qepë (e madhe, e qëruar dhe e prerë imët) 2 thelpinj hudhër (të prerë imët) 2 karotë (të mëdha, të që
Recetë për supë me perime Përbërësit 1 qepë (e madhe, e qëruar dhe e prerë imët) 2 thelpinj hudhër (të prerë imët) 2 karotë (të mëdha, të qër