999 rezultate për

prenga

Shqiptari me zemrën e madhe jep bukë falas në Itali: E di si është uria! (FOTO LAJM) Italia është vendi më i dëmtuar në jetë njerëzore nga COVID-19. Ndërkohë që qytetarët vazhdojnë të jenë në izolim, n
19 ditë në izolim, mbrojtësi i Kombëtares zbulon 5 aktoret pornografke të preferuara Në këto ditë të vështira karantinimi, klubi letonez i Rigës, iu ka kërkuar futbollistëve që të zgjedhin 5 gjërat e tyre
Dalin pamjet, me kë ishte Jan Prenga para se të rrëmbehej dhe të vritej (FOTO LAJM) Jan Prenga, 49-vjeçari që u vra teksa mbahej peng në Kamëz i kaloi momentet e fundit pranë një gruaje. Disa fotografi
Rrëfimi i plotë i vëllait të Jan Prengës: Kush e urdhëroi zhdukjen për drogën e vjedhur Ndërkohë që hetimet vazhdojnë, në media është zbardhur dosja e plotë të Prokurorisë, ku ndër të tjera është edhe deklari
Plasmas me njolla gjaku, çfarë gjeti policia afër resortit ku u transportua Jan Prenga Janë ndërprerë sot kërkimet për trupin e Jan Prengës i marrë peng në datën 17 janar të këtij viti. Mësohet se më 31 j
Flet kryetari i Shoqatës së Pajtimit të Gjaqeve: Pse u përfshi djali im nga Anglia në pengmarrjen e Prengës Nikolle Shullani, kryetar i Shoqatës së Misionareve të Paqes dhe Pajtimit të Gjaqeve në Shqiperi flet për mediat dhe sqa
EMRAT/ Dëshmia e vëllait të Jan Prengës, fajtor për vrasjen është treshja nga Shkodra Anton Prenga, njëri prej djemve të familjes Prenga ka rrëfyer të gjithë ngjarjen se si ndodhi grabitja e drogës deri tek
Rrëmbimi i bujshëm i Jan Prengës, zbulohet premtimi i "kapos" nga Ekuadori: Do lirohet për dy orë Është akoma kryetemë në media, rrëmbimi dhe vrasja e Jan Prengës në Kamëz. Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhj
Publikohet video 3D, si u rrëmbye Jan Prenga në mes të Kamzës (VIDEO) Publikohet për herë të parë video 3D e rrëmbimit dhe vrasjes së 49 vjeçarit Jak Prenga në Kamëz, nga vëllezërit Hajri.
Familja Prenga hap dyert e mortit, operacioni i kërkimit të trupit në ditën e 8 Prindërit e Jan Prengës, i rrëmbyer në datën 17 janar 2020, kanë hapur dyert e mortit për të pritur ngushëllimet sipas r
Nisin sekuestrimet, "Anti- KÇK" blindon kompleksin e Hajrave ku u vra Jan Prenga Në Kompleksin "Golden" në Shijak aktualisht kanë zbarkuar efektivët e Operacionit Forca e Ligjit. Altin Hajri, është
Si u thye besa, çfarë u zbulua nga biseda e vëllait të Prengës me Rexhepin në Ekuador Policia e shtetit po vazhdon të zbardhë ngjarjen e ndodhur në 17 janar ku u rrëmbye dhe u eliminua në mënyrë makabre 49
17 ditë nga rrëmbimi dhe eliminimi makabër i Jan Prengës, ende asnjë gjurmë për trupin e tij Sot 16 ditë nga pengmarrja, torturimi dhe zhdukja e trupit të 49 vjeccarit Jan Prenga dhe ende asnjë gjurmë. Ndërkoh
"Unë të jap besën", çfarë u zbulua nga biseda e vëllait të Prengës me Rexhepin në Ekuador Policia e shtetit po vazhdon të zbardhë ngjarjen e ndodhur në 17 janar ku u rrëmbye dhe u eliminua në mënyrë makabre 49
Zbardhet dëshmia e vëllait të Jan Prengës: Mos bëni gabim ta prekni mallin! Zbardhet dëshmia e vëllait të Jan Pregës, i cili është rrëmbyer dhe vrarë më 17 janar të këtij viti. Anton Prenga ësh
"Mos e prekni kokainën", zbardhen telefonatat pas pengmarrjes mes familjes Prenga dhe Rexhepit Sot dyjavë nga pengmarrja e bujshme në Kamzë, ku si pasojë e torturave ka ndëruar jetë 49 vjeccari Jan Prenga. Mësohe
A ishte Prenga në resortin luksoz? Hap gojën një prej të arrestuarve Dalin pamjet e të arrestuarve për pengmarrjen dhe vrasjen e Jan Prengës. Seanca për dhënien e masës së sigurisë ka fi
Ende nuk është gjendur trupi i tij, policia: Jan Prenga vdiq sapo u rrëmbye Pak ditë më parë opinioni publik u trondit pas rrëmbimit në Kamëz të shtetasit Jan Prenga, trupi i të cilit ende nuk ësh
E mbështollën me qese dhe e futën në furgon, zbardhen detajet tronditëse të vrasjes së Jan Prengës Janë zbardhur detaje të reja nga pengamarrja dhe më pas vrasja e 49-vjecarit Jan Prenga. Pas rrëmbimit në rrugën ‘Lon
Pengmarrja dhe vrasja e Jani Prengës, zbardhen emrat e porositësve Janë zbardhur emrat e porositësve të pengmarrjes së Jani Prengës në zonën e Kamzës paraditen e 17 dhjetorit, i cili sipa