999 rezultate për

premtuar

Rama del bllof, në 2013 fitoi zgjedhjet duke premtuar rikostruktimin e teatrit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama vazhdon të jetë i vendosur rreth shembjes së teatrit Kombëtar. Por në 2013, kur Edi Rama shpal
Dorina Mema tregon pse nuk martohet: Ia kam premtuar vajzës, asnjë mashkull në shtëpi Gjatë intervistës në emisionin "Mos i fol Shoferit" në TV Ora, sportistja e fitnesit Dorina Mema ka treguar arsyen pse a
Do na sigurojë çdo nevojë, Rama zbulon shtetin që i ka premtuar ndihmë pa kushte Shqipërisë Qeveria i ka kërkuar ndihmë Turqisë në rast të një emergjencë më të madhe për shkak të koronavirusit. Kryeministrit R
E kishte premtuar, Sali Berisha merr pjesë në manifestimin e Metës Ish-kryeministri Sali Berisha u është bashkuar protestuesve në bulevardin "Dëshmorët e Kombit" në tubimin e thirrur nga
Del shifra, sa para dhuroi Greqia për Shqipërinë Delegacioni grek ka zbuluar shifrën që do të japë për të përballuar dëmet e tërmetit të 26 nëntorit në Shqipëri. Mëso
Vuçiç nuk mban fjalën, sa para dha Serbia për tërmetin në Shqipëri Kanë dalë shifrat e para të shteteve që kanë dhuruar para për rindërtimin e zonave të dëmtuara nga tërmeti. Mësohet
Një kapitull i ri për Kosovën, ndryshimet që do të sjellë qeveria Kurti Plan ambicioz në atë që e ka quajtur kapitull të ri për Kosovën, ka prezantuar kryeministri i ri, Albin Kurti. Në funksi
Klodiana Lala “përplaset” me Salianjin: I kishe premtuar 200 mijë euro Gazetarja Klodiana Lala ka debatuar me ish-deputetin demokrat, Ervin Salianji, i cili është i ftuar këtë mbrëmje në emis
A do të inagurohet 'Arena Kombëtare' në kohën e premtuar? Duka sqaron gjithçka Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka konfirmuar se "Arena Kombëtare" do të inaugurohet në ndes
Zaev: Pagat e mjekëve do të arrijnë në 100 denarë Kryeministri Zaev zotohet se do të gjenden resurse për rritjen e pagave të mjekëve specialistë dhe personelit tjetër mje
Do të dërgonte një të ri në Belgjikë për 3 mijë e 500 euro, arrestohet autori Departamenti për Krime të Rënda i Prokurorisë Themelore në Gjilan njfton ndalimin e një shtetasi pasi në këmbim të 3 mij
Shumë kohë pas datës së premtuar, "Migjeni" nis fluturimin (FOTO LAJM) Që nga dita e hënë, avioni me emrin Migjeni do të nisë fluturimet drejt Italisë. Ka qenë vetë Kryeministri Edi Rama q
Alizoti: Mu premtuan 100 mije euro për zërin e Agron Xhafajt Fredi Alizoti ditën e sotme ka deklaruar se i ishin premtuar 100 mijë euro për të bërë zërin e Agron Xhafajt. "100 m
300 mijë vende pune të premtuara nga Rama, Basha: Përzuri më shumë se 300 mijë shqiptarë (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha me anë të një vdeo të bërë publike në faqen e tij zyrtare në Facebook, ka vënë n
Probleme shëndetsore të përsëritura, Merkel mund të lërë pushtetin Kancelarja gjermane Angela Merkel mund të detrohet që të lëshojë pushtetin më shpejt se sa që ishte parashikuar për shka
S'ka hapa pas, Mitsotakiq njeh Marrëveshjen e Prespës Qeveria e re greke nën udhëheqjen e kryeministrit Kyriakos Mitsotakis nuk do të ndryshojë politikën e jashtme dhe evropi
Një miliardë euro mblidhen për ndërtimin e katedrales Për vetëm dy ditë, më shumë se 1 miliardë euro janë mbledhur si donacion për të ndihmuar në rindërtimin e katedrales Not
Probleme me financat, Azdren Llullaku 4 muaj pa u paguar Azdren Llullaku, futbollisti shqiptar i cili luan në Rumani te skuadra e Astra ka 4 muaj që nuk paguhet teksa prblemet
E pesta e vërteta? Rama jep një tjetër datë për mbarimin e Tiranë-Elbasan (VIDEO) Kryeministri Rama ka premtuar katër herë hapjen sa më shpejt të rrugës Elbasan-Tiranë që kur ka ardhur në pushtet, por k
Berat Gjimshiti mund të largohet nga Atalanta Berat Gjimshiti mund të largohet nga Atalanta. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare mudn të transferohet te klubi madh turk