999 rezultate për

premtuar

Siç kishte premtuar! Enca po plas "bombën" e parë të vitit 2021 (VIDEO) Këngëtarja Enca Haxhia po rikthehet fuqishëm në muzikë, pas një pushimi të gjatë për shkak të ndërhyrjes në këmbë. Aj
I është premtuar statusi i ministrit të Arsimit?! Mark Marku reagon ndaj Ramës Ish-deputeti dhe pedagogu Mark Marku ka komentuar sot detyrën e re që i është besuar sot, ku është zgjedhur drejtuesi po
Shehaj sulmon Ramën për spitalin e premtuar nga Erdogan: Do sjellësh mjekë nga Turqia? Pak ditë më parë kryeministri Rama gjendej në Turqi aty ku mori premtimin e Erdogan për ndërtimin e spitalit të Fierit.
200 milion lekë mashtrim, arrestohet "investitorja" 49 vjeçare në Tiranë Policia e Tiranës ka vënë në pranga 49-vjeçaren Adelina Haxhiraj, e cila hiqej si investitore dhe mashtronte qytetarët.
Gjuzi takon naftëtarët, bën paralajmërimin e fortë: Do ta ndez nesër parlamentin! Deputeti Kujtim Gjuzi ka takuar sot naftëtarët e Ballshit të cilët janë në grevë urie, prej ditësh duke kërkuar pagat e
Emigrantë të paligjshëm në makinë, si i zotojnë "tokën e premtuar" të rinjtë shqiptarë të huajve Katër persona janë arrestuar nga policia e Gjirokastrës pasi u kapën duke transportuar emigrante të paligjshëm. Në kudër
Kosovari kapet "mat" në Korçë, çfarë e çoi pas hekurave Policia e Korçës ka goditur tre raste të trafikimit të klandestinëve, duke vënë në pranga një person dhe dy të tjerë jan
Toka e premtuar, arrestohet shoferi teksa transportonte tetë emigrantë të paligjshëm Policia e qarkut Korçë ka arrestuar një person pasi po transportonte 8 emigrantë të paligjshëm. A. R., 40 vjeç, banue
"Toka e premtuar", arrestohet korçari teksa transportonte një familje drejt Kosovës Një 52 vjeçar është arrestuar në aksin rrugor Librazhd-Elbasan, teksa po transportonte një familje me 5 pjestarë nga Afg
"Toka e premtuar", arrestohet tironsi teksa transportonte 15 emigrantë (VIDEO) Policia e Korçës ka vijuar operacionin "Perimetri", dhe ka goditur një tjetër rast në fushën e dhënies ndihmë shtetasve
"Toka e premtuar", arrestohen katër persona Policia e qarkut Korçë ka goditur​ 4 raste të tjera të veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies ndihmë shtetasve
Toka e premtuar: Merr fund grupi i cili kalonte emigrantë në rrugë të paligjshme (VIDEO) Policia e Korçës ka vijuar operacionin policor i koduar "Perimetri", duke arrestuar 5 shtetas të cilët transportonin emi
Napoli merr vendimin përfundimtar për Hysaj Është raportuar gjatë për një largim të Elseid Hysajt nga Napoli në fund të sezonit. Madje thuhej se lojtari i Kombë
Toka e premtuar, si arratisen me kamion shqipëtarët drejt Britanisë Mbretëria e Bashkuar ka qenë prej kohësh një destinacion sa i preferuar, aq edhe i pamundur për shqiptarët që duan të em
Lëvizja BESA: Koalicioni jonë do të fitojë të paktën 61 deputetë Lëvizja Besa, si pjesë e koalicionit “Mundemi”, e filloi fushatën sot nga Kërçova, duke zhvilluar takim me banorët e Zaj
Toka e premtuar/ Si u bë Shqipëria urë për arabët, arrestohet motra e drejtoreshës së Kufirit Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin e koduar “Toka e premtuar”. Goditet një tjetër rast i veprimtarisë krimin
Rama del bllof, në 2013 fitoi zgjedhjet duke premtuar rikostruktimin e teatrit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama vazhdon të jetë i vendosur rreth shembjes së teatrit Kombëtar. Por në 2013, kur Edi Rama shpal
Dorina Mema tregon pse nuk martohet: Ia kam premtuar vajzës, asnjë mashkull në shtëpi Gjatë intervistës në emisionin "Mos i fol Shoferit" në TV Ora, sportistja e fitnesit Dorina Mema ka treguar arsyen pse a
Do na sigurojë çdo nevojë, Rama zbulon shtetin që i ka premtuar ndihmë pa kushte Shqipërisë Qeveria i ka kërkuar ndihmë Turqisë në rast të një emergjencë më të madhe për shkak të koronavirusit. Kryeministrit R
E kishte premtuar, Sali Berisha merr pjesë në manifestimin e Metës Ish-kryeministri Sali Berisha u është bashkuar protestuesve në bulevardin "Dëshmorët e Kombit" në tubimin e thirrur nga