999 rezultate për

premtoj

Pompeo dhe Lavrov premtojnë sa më shumë mirëkuptim Sekretari amerikan i shtetit, Mike Pompeo, i tha ministrit të jashtëm rus, Sergei Lavrov, se presidenti Donald Trump ësh
Nga Moise Kean tek Jadon Sancho, njihuni me telentet që premtojnë shumë për të ardhmen (FOTO LAJM) Disa të njohur dhe disa janë pak. Përmes galerisë ju do të niheni me futbollistët që kanë lindur pas vitit 2000 teksa t
Donte të mbytej në lum, Elvis Naçi dhe Sidrit Bejleri i premtojnë shtëpi "Shqiptarët për shqiptarët" e organizuar nga Ilir Hoxholli dhe prezantuar prej Elvis Naçit dhe Sidrit Bejlerit është kth
Haradinaj dhe Bushati premtojnë shumë për bashkëpunimin ekonomik Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ministrin për Evropën dhe Punët e Jashtme të
Magjia që na pret sonte, vazot e Champions-it "premtojnë" surpriza Mbrëmjen e kësaj të enjteje, pritet të sjellë shumë emocione dhe surpriza. Duke filluar nga ora 18:00, nga Forumi “G
Ndizet Superiorja, Tirana e Teuta premtojnë spektakël Kategoria Superiore do të vijojë sot me ndeshjen e parë të javës së dytë. Java e parë ka lënë shumë për të dëshiruark
Botëror apo “minieuropian”, gjysmëfinalet premtojnë surpriza Anglia, Belgjika, Franca dhe Kroacia, sipas rendit alfabetik, janë skuadrat e mbetura që do të tentojnë të kapin fillimi
Katër ndeshje të "magjishme", çerekfinalet premtojnë spektakël Pas kualifikimt të Anglisë mbrëmjen e djeshme u përcaktua edhe çifti i fudit për në çerekfinalet e Botërorit. Tashmë
Spektakli që na sjellë dita e pestë e Botërorit, Belgjika dhe Anglia premtojnë surpriza Sot luhen ndeshjet e ditës së pestë të Botërorit "Rusia 2018". Ndeshja hapëse e kësaj dite është përballja midis Sue
Solli në jetë një vajzë, Emina i tregon botës krenarinë për Shqipërinë Supermodelja Emina Çunmulaj as këtë herë nuk është kursyer me fotografitë e vajzës së sapolindur. Tashmë pjesë e shtë
Edhe në gradime Thaçi bën atë që e di më mirë, të premtojë Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka graduar sot gjeneralët e Forcës së Sigurisë së Kosovës. Me këtë rast kreu i shtetit
Gjithçka gati për “Grammy Awards”, yjet premtojnë spektakël Ceremonia e ndarjes së shpërblimeve kryesore në industrinë e muzikës, “Grammy Awards”, do ta sjellë një laramani të yjev
Zyrtare: Skënderbeu nënshkruan me sulmuesin e talentuar, Blerim Krasniqi Nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare, Skënderbeu ka zyrtarizuar afrimi e bërë së fundmi në merkato. Bëhet fjalë p
Drejtuesit e Interit premtojnë një merkato të madhe në janar Interi këtë sezon synon një vend në Champions League, dhe pritet që drejtuesit e klubit zikaltër të bëjnë një merkato ci
Bardhyl Dauti: Kam një projekt të realizueshëm për Tetovën, nuk premtoj se do e bëj Dubai Në një intervistë ekskluzive për emisionin 'Inside' kandidati i PDSH-së për kreun e komunës së Tetovës për zgjedhjet lok
Adnan Neziri: Ndërmarrja komunale në Tetovë e dështuar, premtoj riorganizim të plotë Në kuadër të fushatës zgjedhore kandidatët pretendent për të fituar komunën e Tetovës, vazhdimisht janë në terren duke v
Kandidatët në Strugë premtojnë rregullimin e pishinës së mbyllur Pas Komunës së Tetovës dhe asaj të Çairit, për t’u përballur në "Debat Pernime" radhën e kanë kandidatët e Strugës. V
Visar Ganiu: Në mandatin tim do bëj gjithë atë që e premtoj për komunën e Çairit (VIDEO) Kandidati i Bashkimit Demokratik për Integrim për kreun e komunës së Çairit, Visar Ganiu ka shpalosur programin e tij el
Dasma e ëndrrave, momentet më emocionuese nga dasma e Besit e Xhensilës Ndërsa zhvillonin ceremoninë martesore në Pallatin e Brigdave, si dy artistë, Besi dhe Xhensila i kanë dhënë emocione,
"Vapa po sjell apokalipsin, ju premtoj që është më keq nga se mendoni" Vapa që ka pllakosur vendin tonë ka nxitur shumë njerëz që të thonë se të tillë kohë nuk e kanë përjetuar më parë. Ndosh