999 rezultate për

premtoi

Ziberi i BDI-së takon të rinjtë, çfarë i premtoi Sot, Kandidati për kryeministër të parë shqiptar Naser Ziberi, në parkun e Çairit realizoi takim me rininë ku shpalosi p
Rrëfimi i dhimbshëm: Koçi Xoxe i premtoi nënës se do i falej jeta, por si e pushkatuan Kjo eshte historia e panjohur e Zalo Xhomaqit nga rrethi i Kolonjës, i cili pasi diplomua në Liceun Francez të Korçës, g
U premtoi tokë iranianëve, kapet në flagrancë 48 vjeçari Policia e Tiranës ka godtur një tjetër rast të veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies ndihmë shtetasve të huaj, për
Premtoi 10 milion euro për kokën e Albin Kurtit? Flet kërcënuesi i kryeministrit të Kosovës Një ditë më parë në mediat kosovare u raportua për një lajm, ku pretendohet se kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin K
PD i nxjerr videon Ramës: Si gënjeu për pagat e "luftës" (VIDEO) Sekretari i përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka publikuar një video ku shkruan se kreu i qeverisë është kapur në fla
Dy ditë pas rrëzimit të qeverisë në Kosovë vjen reagimi i amerikanëve: Ja çfarë na premtoi Kurti Emisari i Presidentit Amerikan në bisedimet Kosovë –Serbi Richard Grenell,në një intervistë ekskluzive për Emisionin Pr
Nuk doli "live" siç premtoi, Rama: I ra të fikët, e s'po përmendet! Kryeministri Edi Rama kishte njoftuar një dalje për mediat sot në orën 15:30. Por kur kaloi një orë nga orari i paral
Iu premtoi pagë shpërblim, Sindikata e Infermierëve të Shqipërisë i dërgon letër Ramës Sindikata e Infermierëve të Shqipërisë i ka dërguar një letër kryeministrit Rama duke i kërkuar që të vlerësojë infermie
Jozefina Topalli akuzon ashpër Lulzim Bashën: Tradhtoi demokratët! Jozefina Topalli hodhi akuza ndaj kryedemokratit Lulzim Basha duke thënë se shndërroi Partinë Demokratike në parti karna
Paga minimale 300 euro! A e kopjoi Rama Bashën i cili e premtoi një vit më parë? Kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku Lulzim Basha shpesh herë kanë akuzuar njëri tjetrin për "kopjime" premtimesh e v
"CIA premtoi 3 milion dollar për të helmuar Enverin", si u servir dosja sekrete në Tiranë A është e vërtetë se Mehmeti Shehu kishte kërkuar 3 milionë dollarë për të vrarë Enver Hoxhën, ose më saktë për të helmu
Balla premtoi ndëshkim, vjen goditja tjetër nga PS për Lefter Allën "Të qënit përdorues nuk përshtatet me detyrë e një funksionari publik kushdo qoftë ai..." Kjo ishte një tjetër deklar
U premtoi punë e u mori 8 mijë euro, arabi mashtroi dy egjiptianë në Tiranë Një shtetas arab, i cili u arrestua me bujë, gati një vit më parë, dhe për këtë shkak u vendos nën hetim, vazhdon të mas
Premtoi largimin e Ramës me çdo kusht, por u ul me të: Basha i nxehur ka një tjetër zotim tani Lulzim Basha ka qenë në qendër të sulmeve publike nga ish-kolegë të tij të djathtë si edhe rrjetet sociale për shkak se
Premtoi 50 milionë euro nëse fiton Albin Kurti, a do të kthehet kosovari nga SHBA? (VIDEO) Menaxheri i shumë ndërmarrjeve të njohura i cili ndër të tjera ka punuar edhe në Bloomberg e NYFIX, para zgjedhjeve kish
I premtoi Australinë për 13 mijë euro, si u kap në Spanjë Luan Bundo Detaje te reja nga arrestimi në kryeqytetin spanjoll te Luan Bundos, 62 vjeç, i shpallur në kërkim ndërkombëtar, pasi ak
Dëmet nga tërmeti në Shqipëri, Kosova premtoi ndihmë por as pas dy javësh s’ka ndarë asnjë euro As pas rreth dy javësh, institucionet e vendit ende nuk kanë vendosur për shumën e mjeteve financiare që do t’i dhurohen
Futbollisti që i shënoi 2 gola Realit premtoi diçka para ndeshjes Mbrëmja e së martës ishte ajo që Emmanuel Dennis nuk do ta harrojë kurrë, pasi ai shënoi të dy golat e Club Brugge në ba
Basha: Rama premtoi uljen e çmimit të energjisë, por zhyti në varfëri shqiptarët (VIDEO) Ky eshte videomesazhi tjeter me fakte i kreut të opozitës Lulzim Basha për skandalet e qeverisjes se Edi Ramës. Këtë
Premtoi zero ndërtime, Veliaj e kthen Tiranën në "kantierin" e vendit Bumi i ndërtimeve të reja do të vazhdojë me trend në rrijte edhe përgjatë viteve të ardhshme dhe Tirana, kryeson si “kan