999 rezultate për

premtimin

Pacolli bën premtimin e madh: Për 3 muaj do ndërtoj një pallat për të prekurit nga tërmeti Ditën e sotme kryeministri Rama ka vizituar Krujën dhe familjet e mbledhura nga Thumana, të cilët mbetën të pastreha pre
Thaçi: BE ta përmushë premtimin për liberalizimin e vizave Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i cili ka udhëtuar sot për në Bruksel, ku do të marrë pjesë në Samitin “Ballkani Per
Bashkia e Tiranës e harron premtimin për ushqimin falas në shkolla Në 23 nëntor, dy vite më parë Bashkia Tiranë miratoi projektin pilot për 4 shkolla të kryeqytetit që do të funksiononin
Macron jep premtimin e madh: Në këtë rast, jam i gatshëm të hap negociatat Në një intervistë me revistën The Economist, të publikuar të enjten, Presidenti Macron tha se Bashkimi Evropian ka nevoj
Negociatat/ Hahn: Zhgënjim, BE nuk mbajti premtimin Parlamenti Europian ka nisur sot në mbrëmje debatet mbi një draft-rezolutë për çeljen e negociatave të anëtarësimit për
Hahn publikon lajmin e bujshëm për negociatat Me anë të një postimi në rrjetet sociale, komisionari për zgjerimin Johannes Hahn ka thënë se liderët e Europës dështuan
Ministri gjerman: BE të mbajë premtimin për hapjen e negociatave me Shqipërinë Bashkimi Evropian duhet të mbajë premtimin për hapjen e negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, pasi dy vende
"Nëse e fitoni titullin, do të zhvishem lakuriq", "Miss Bumbum" bën premtimin e madh për Chelsea-n (VIDEO) Jessica Lopez konsiderohet si njëra prej tifozeve më tërheqëse në ishull. Lopez e cila quhet ndryshe "Miss Bumbum", ë
Pas dasmës Blero prek zemrat e të gjithëve, i bën premtim publikisht vjehrrit (FOTO LAJM) Më datën 22 të muajit që lamë pas, çifti i njohur i shoëbiz-it, Blero Muharremi dhe Afrona Dika, kurorëzuan me martesë d
Neymar bën premtimin e madh: Do të jap jetën në fushë për PSG-në Neymar ka deklaraur se do të japë jetën në fushë për PSG-në. Brazilani ishte gjatë verës i përfolur në mendia se do t’i
SHBA: Irani shkeli premtimin për të mos shitur naftë në Siri htetet e Bashkuara kanë akuzuar Iranin për shkelje të “premtimeve” pasi anija transportuese Adrian Darya 1 supozohet se
Nuk e mbajti premtimin, Labi shkurton mjekrën dhe flokët për videoklipin e ri (FOTO LAJM) Deputeti ka thyer premtimin se nuk do të shkurtojë flokët dhe mjekrën deri në liberalizimin e vizave. Këngëtari Labin
Rama u bën premtimin e madh tropojanëve: Asnjë hidrocentral tjetër mbi Valbonë Kryemimistri Rama dha një premtim të madh për tropojanët. Ai tha se përveç atyre dy hidrocentraleve që janë duke u ndërt
Edi Rama jep premtimin e radhës: Pas Vlorës edhe Finiqi do ketë Aeroport (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka vijuar fushatën elektorale, ku i pranishëm në Finiq, tha se ka filluar puna për ndërtimin e aer
Bashkimi Evropian duhet ta mbajë premtimin për Maqedoninë e Veriut Maqedonia e Veriut arriti më larg se që mund të supozohej para disa viteve dhe tani është koha të shpërblehen angazhimet
Pas vdekjes së të atit, Loredana bën premtimin e ndjerë (FOTO LAJM) Reperes me origjinë shqiptare i është dashur të përballojë shumë momente të vështira. Pas skandalit me çiftin zvicer
Agim Doçi i bën premtimin e madh Ndocajt: Do të jap 7 mijë vota Në emisionin 360 gradë në "Ora News" poeti Agim Doçi për kandidatin e vetëshpallur të Lezhës, Eduard Ndocajn ka deklaru
Pochettino bën premtimin: Nëse fitojmë Champiosin do të qaj për një javë Tottenhami do të luajë në datën 1 qershor kundër Liverpoolit me shpresën për të ngritur lart trofeun e Championsit në Ëa
Kim Kardashian mban premtimin, liron të burgosurit Kim Kardashian duket se po i qëndron besnike premtimit të saj, për të luftuar për reformën e burgjeve. CNN ka shkruar
Dalin dëshmitë e 'fajdexhinjve' të Shkodrës: Radovani na mashtroi me premtimin e Edi Ramës Dosja e bujshme e “fajdexhinjve” në Shkodër duket se po merr një tjetër rrjedhë. Në Gjykatën e Apelit, 12 të arrestua