999 rezultate për

premtimet

Premtimet e kandidatit për president të Barçës: Formacioni me Mbappe dhe Haaland (FOTO LAJM) Kandidati për president të Barcelonës, Toni Freixa ka premtuar se ai do të bëjë tri transferime gjigante, nëse arrin të
Nuk i mbajti premtimet? Basha thumbon Ramën Kreu i PD, Lulzim Basha e ka nisur ditën me një postim në rrjetin social Facebook, ku shkruan se Rama në vitin 2013 prem
Lulzim Basha ka një mesazh për shqiptarët: Ka ardhur koha! (VIDEO) "Një kryeministër që nuk mban premtimet e tij duhet të largohet. Ne kemi plane serioze dhe të zbatueshme për vendin. Ang
Basha nxjerr 9 premtimet që nuk u përmbushën kurrë nga Rama Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, ka vijuar me akuzat në drejtim të kryeministrit Edi Rama. Sipas kryeopozitarit, Rama ka
Nuk mbajti premtimet, qytetarët lidhin pas peme kryebashkiakun Kryebashkiaku i Chiapas ka përfunduar i lidhur pas një peme në formë ndëshkimi për shkeljen e premtimeve ndaj qytetarëve
"Ne do të ulim çmimet e ushqimeve", Basha nis premtimet Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas lajmit për rritjen e çmimeve të shportës, ku Shqipëria rendi
Basha i numëron Ramës premtimet e pa mbajtura: Po vjen dita të largohesh gënjeshtar Vijojnë replikat në distancë mes kryeministrit dhe kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Bashës, ku pak më parë ky u fund
Duka letër ramës: Mbani premtimet dhe jepini fund bojkotit Presidenti i FSHF-së Armand Duka i është drejtuar kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama në lidhje me situatën e nderë të
"Rama gënjen", deputetja nxjerr videon me premtimet e kryeministrit (VIDEO) Demokratja Jorida Tabaku ka postuar një video në Facebook ku thotë se kryeministri Edi Rama nuk e mbajti premtimin për n
Dita e 5-të e fushatës, ja premtimet e partive politike Fushata parazgjedhore për zgjedhjet e parakohshme parlamentare më 15 korrik gjendet në fillimin e saj dhe derisa partitë
Zbardhet takimi Kim-Basha: Udhëheqësit të përmbushin premtimet! Në përfundim të takimit të zgjatur rreth 50 minuta me kryedemokratin Lulzim Basha, ambasadorja e Shteteve të Bashkuara t
Rama harron premtimet plot zell për tërmetin: Duhet bërë durim! Këtë mëngjes po mbahet mbledhja e katërt e Komitetit Kombëtar të Rindërtimit pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit. Në
Von der Leyen: Të mbajmë premtimet për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen tha se vendet e Ballkanit Perëndimor, Shqipëria dhe Maqedonia e
Zaevi harroi s’i u bë kryeministër – harroi edhe premtimet për shqiptarët! Kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev ka thënë se deri më tani ka dhënë prova të mjaftueshme për të marrë besim
Rikthehen protestat studentore, studentët të pakënaqur me premtimet Ditën e sotme ka nisur viti i ri akademik 2019-2020, teksa studentë të Universitetit të Tiranës, kanë zgjeshur të protes
Albin Kurti kryeministër? Mediat serbe i rikujtojnë premtimet për heqjen e taksës Lëvizja Vetëvendosje e Albin Kurtit u shpall fituese e zgjedhjeve parlamentare të 6 tetorit në Kosovë, ndërsa e dyta u r
Kosova nuk ndahet në tavolinë: Haradinaj publikon premtimet e tij (VIDEO) Ramush Haradinaj në zgjedhjet e 6 tetorit do t’ia mësyjë përsëri postit të kryeministrit. Duke qenë se sot ka filluar ed
Majlinda Bregu e zë halli me të bijën, për Kejdën thyen premtimet (FOTO LAJM) Instagrami mesa duket është shumë i rëndësishëm për Kejdën, vajzën e ish-deputetes së PD-së, Majlinda Bregut. Padyshim e
Qeveria harron premtimet për "Shkupi 2014" “Shkupi 2014” nuk ka pësuar asnjë ndryshim edhe pas ndërrimit të pushtetit në Maqedoninë e Veriut, dy vjet më parë. L
Studentët të pakënaqur me premtimet e qeverisë, i rikthehen protestave Në muajin dhjetor të vitit të kaluar studentët nisën protestat masive para Ministrisë që zgjatën deri në muajin shkurt.