999 rezultate për

premte

Çfarë po ndodh me Neymar, sponsorat tërheqin reklamat pas akuzës për përdhunim Sponsorat e yllit të futbollit brazilian Neymar kanë pezulluar fushatat e reklamave pas një skandali të dyshuar përdhuni
Masakra në Zelandën e Re, terroristi të premten del para gjykatës Njeriu i akuzuar për kryerjen e masakrës së dyfishtë në xhamitë e Zelandës së Re në mars do të bëhet i dyshuari i parë q
Moti për nesër (TABELA) Parashikimi sipas IGJEUM, Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit RESHJET Nesër (e premte dt.31)
Mos iu gëzoni diellit, priten reshje të forta në ditët në vijim Siç parashikojnë meteorologët, sot do ketë intervale më të gjata me diell. Në fundjavë më freskët dhe me shi Fushat e
Fuga: E premte e zezë për arsimin dhe shkencën në Shqipëri Akademiku Artan Fuga prej kohësh ka mbajtur një qëndrim kundër autoriteteve të shtetit lidhur me zgjedhjet në Akademinë
Puna dhe dashuria, kush janë fatlumët e së premtes? Horoskopi për ditën e premte, 17 maj 2019, sipas Paolo Fox Dashi Gjatë kësaj të premteje do të keni mundësi që ta
Nuk ndalen reshjet në gjithë Shqipërinë Edhe dita e nesërme, e premte 17 maj 2019, parashikohet të jetë me reshje shiu në të gjithë territorin e vendit. Sipa
Shi gjatë gjithë javës, mësoni se kur do të dalë dielli Mesa duket pranvera e këtij viti do të vazhdojë të jetë me rreshje shiu dhe temperature të ulta. Sipas sinoptikante
Fati dhe dashuria për ditën e premte Horoskopi për ditën e premte, 10 maj 2019, sipas Paolo Fox Dashi Parashikohet një ditë mjaft e mirë për dashurinë,
A do të ketë reshje nesër? Edhe dita e nesërme, e premte 10 maj 2019, pritet të jetë me reshje shiu të dobëta në të gjithë territorin e vendit, ndë
Nesër nuk keni nevojë për çadra, shijoni diellin pranveror (TABELA) Rikthehen temperaturat pranverore/ Moti, e premte 19 Prill 2019 Pas ditëve të tëra me reshje shiu, e premtja pritet t
Nesër reshje në të gjithë Shqipërinë, këto janë temperaturat Dita e nesërme pritet të karakterizohet nga një mot i vranët, me temperaturat maksimale që pësojnë disa gradë ulje kraha
Çështja e "Brexit" vazhdon akoma, të premten votohet për herën e 3-të Deputetët britanik do të votoj për çështjen e "Brexit" përsëri të premten. Nuk dihet se nëse në paketën e votimit pë
Vrasja e avokatit, Dhoma e Avokatisë ndërpret shërbimin për 3 ditë Ekzekutimi i avokatit Ravik Gurra ka sjellë reagimin e Dhomës e Avokatisë. Ata shprehen se Dhoma do të ndërpresë shër
Policja e Zelandës vendos shami për nder të viktimave (FOTO LAJM) Një police në Zelandën e Re ka treguar solidarizimin e saj për viktimat e sulmit të së premtes së kaluar në një mënyrë t
HOROSKOPI/ Kjo shenjë të ruhet nga një konflikt që vjen rrotull prej kohësh Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft e mirë për të lindurit e kësaj shenje. Hëna dhe Venusi do të kenë ndikim të favorshëm
Cristiano Ronaldo mungon në stërvitjen e Juventus Cristiano Ronaldo ka munguar në seancën stërvitore të Juventusit të martën, para ndeshjes së kampionit aktual italian në
Zbulohet shteti i takimit të Trump me diktatorin Kim Jong Presidenti Donald Trump tha të premten se diplomatët amerikanë kishin pasur një “takim shumë produktiv” me zyrtarët e Ko
Të premten Greqia voton për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO Protokolli për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO të enjten do të dorëzohet dhe do ta rishikojë Komisioni kompetent për m
Kuba goditet nga meteori, shi gurësh mbi shtëpitë e zonës (VIDEO) Një meteor goditi pasditen e së premtes Kubën perëndimore. Guri hapësinor ra pranë qytetit Viñales, duke mahnitur banorë