999 rezultate për

premium

Kryeparlamentari Kosovës viziton kombëtaren, premton premium në rast kualifikimi në “Euro2020” Në stadiumin "Fadil Vokrri", sot janë mbledhur futbollistët e Kosovës për ta zhvilluar stërvitjen e parë para dy ndeshje
Tërhiqet nga komentet sportive, babai i pseudonimeve të idhujve Lamtumirat janë gjithmonë emocionuese deri në pikëllim dhe nëse flasim për futboll, të parat që na vijnë në mendje janë
Buffon nuk del në pension, mund të transferohet tek Liverpool Sipas kanalit sportiv italian Premium-Sport, Buffon mund të mos pensionohet edhe për një sezon. Ka gjasa që Buffon të
YouTube paralajmëron shërbimin e ri me pagesë për muzikë Udhëheqësi Global i Muzikës në YouTube, Lyor Cohen, ka dhënë disa detaje mbi shërbimin e ardhshëm të abonimit të muzikës
Conte: Roma e meritoi fitore Antonio Conte tha se "Roma e meritonte fitoren, pasi ishin më të uritur. Chelsea duhet të kuptojë se duhet të fitojmë bu
Ministri raporton pas vendimit që paratë e sigurimeve të ndahen për veteranët Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka raportuar në Komisioni për Shëndetësi, Punë dhe Mirëqenie Sociale. Duke u përg
Nokia sfidë të hapur Samsung-ut dhe Apple-it, sjell Nokia Premium Nokia padyshim që njihet si një nga telefonat më të fortë dhe sidomos "legjenda" e njohur si 3310. Por pas publiki
Murinho për Perisiç duhet të kalojë "murin kokfortë" Jose Mourinho mund të kërkojë një nënshkrimin e katërt me Manchester United këtë verë, por a do të jetë Ivan Perisic?
Interi transferon një mesfushor Mediat italiane e quajnë punë të kryer transferimin e Matias Vecino te Interi. Ai të hënën do t’i kryejë testet mjekësor
Honor 9 prezantohet me Euorpën Honor, ka lansuar smartfonin e avancuar Honor 9 Premium në Evropë. Honor 9 Premium vjen me 6 GB RAM memorie dhe 128 GB
Zbulohen yjet që do të gjuajnë 11-metërshat nëse finalja shkon me penallti (FOTO LAJM) Juventus dhe Real Madrid do të diskutojnë mbrëmjen e sotme në Cardiff finalen e madhe të Ligës së Kampionëve. Disa mendo
Sacchi: Reali ka mbrojtje mediokre, i shpëton vetëm Ramos Arrigo Sacchio sheh si favorit Juventusin në finalen e madhe të Champions League për këtë sezon, teksa do të ketë përbal
Nuk do ta besoni se cilës skuadër i tremben Allegri dhe Buffon Nuk do ta besoni se cilës skuadër i tremben Allegri dhe Buffon Juventus ka siguruar mbrëmë një biletë për në çerekfinal
Zbatimi i Ligjit për sigurimet shëndetësore në dorë të Qeverisë Edhe pse ministri i Shendetësisë së Kosovës, Imet Rrahmani, ka paralajmëruar se nga 1 korriku 2016 do të fillojë mbledhj
Prezantohet Sony Xperia Z5 Premium me ngjyrë rozë Sony së fundmi ka zbuluar versionin përfundimtar të modelit rozë të Xperia Z5 Premium. Telefoni vjen tre muaj pas zbulim
Samsung nxjerr në treg tabletin premium Galaxy S TabPro (FOTO LAJM) Samsung ka nxjerrë në treg tabletin më të ri Galaxy S TabPro. Tableti është një PC 2-in-1 dhe përmban një tastierë që mu
Audi Q7 së shpejti në treg (FOTO LAJM) Audi Q7 është modeli më i ri që do të hidhet në treg i cili ka një sërë karakteristikash. Audi Q7 do të ofrohet me dy mo
Testohet Galaxy S7, S7 Edge dhe S7 Premium Samsung po punon për të sjellë në treg modelin më të ri të telefonin të tij më të ri, Galaxy S7. Sipas informacioneve ng
Prezantohet zyrtarisht Nokia XL Nokia prezanton një shtesë te tretë në familjen Nokia X - Nokia XL, 5 ". Telefoni është me kase plastike dhe ka një kame
Cassano do të jetë vetëm i Milanit Agjenti i Antonio Cassano-s, ka qartësuar se sulmuesi nuk ka plane rreth një largimi nga Milan, pasi ai tashmë ka plotës