999 rezultate për

premierligĂ

Ferdinand: Premierliga duhet të anulohet, shëndeti është primar Ikona e Manchester United, Rio Ferdinand, ka bërë thirrje për anulimin e Premierligës. Me justifikimin se shëndeti pu
Tre futbollistë te Premier League testohen për koronavirus Koronavirusi ka vendosur botën e sportit në një kaos total, me përhapjen e tij të shpejtë. Kampionati spanjoll, ai it
Pas Serisë A dhe Bundesligës, edhe Premier League pa tifozë Premierliga pritet të jetë kampionati tjetër i futbollit që do të afektohet nga Coronavirusi/ Covid-19. Deri më tani
Piatek refuzon ofertat nga Premierliga, skuadra madrilene në sulm Krzysztof Piatek ka refuzuar ofertat e Crystal Palace dhe Genoa pasi që dëshiron të transferohet te nëj skuadër më të ma
Sot të gjithë pushim, por jo Premierliga (FOTO LAJM) Si me çdo 1 janar, edhe sot, Premierliga zhvillon ndeshjet e radhës. Gjatë ditës së sotme zhvillohet nëntë ndeshje te
Ylli i Barcelonës e pranon: Premierliga është më e fortë se La Liga Ylli i Barcelonës, Frenkie de Jong, beson se Premierliga angleze është një nivel më lart se La Liga, për shkak të intens
Super goli i De Bruyne zgjidhet më i miri i muajit, shijojeni "perlën" (VIDEO) Premierliga angleze sot dhuroi çmimet për më të mirët e muajit nëntor. Liverpooli e dominoi totalisht muajin nëntor d
Nis "gjuetia" nga Premierliga për Neymar e Mbappe Manchester City, Chelsea dhe Liverpool janë vënë pas yjeve të PSG-së, Neymar dhe Kylian Mbaprre. Siç raporton Le Pari
Ylli i United do largohet nga Premierliga me parametra zero, Inter, Juventus dhe Milan futen në garë Aventura e Nemanja Matiç te Manchester Unites, do të mbyllet me shumë mundësi sezonin që vjen dhe kështu, serbi do të je
Cavani heq dorë nga Seria A, Premierliga destinacioni i ardhshëm Edinson Cavani mund të transferohet në Premier League sezonin e ardhshëm. Sipas "calciomercato", dy ekipet e Manchesteri
Shpenzoi 100 milion euro, Fulham bie nga Premier League (VIDEO) Wotford fitoi me shifrat e thella 4-1 ndaj Fulhemit, duke i shkaktuar kësaj të fundit rënien në Championship. Fulham
Premierliga befason të gjithë me vendimin e fundit Afati kalimtar në Premierligë tash e tutje do të mbyllet para hapjes së sezonit Klubet e Premierligës janë pajtuar që
Milan refuzon një ofertë nga Premierliga për një sulmues Milani ka njoftuar se ka refuzuar ofertën e West Ham United për sulmuesin kolumbian, Carlos Bacca. Oferta e West Ham
Tottenham i interesuar për Pizarron dhe Paulinhon Skuadra e Tottenham është e interesuar të transferojë në ekip mesfushorin brazilian të Corinthiansit, Paulinho duke hequ
Premierliga, formacioni më i mirë i sezonit (FOTO-LAJM) Federata Angleze e futbollit ka publikuar ekipin më të mirë të sezonit 2012/13 në Premierligë. Një pjesë e mirë e këtij
Prioritet ynë është Premierliga Mesfushori i Chelseas, Florent Malouda ka insistuar se Premierliga vazhdon të jetë prioritet për gjigantin londinez por
Premierliga shikohet nga 4.7 miliard njerëz Kampionati anglez i Premierligës është kampionati me audiencën më të madhe sot në botë. Kampionati anglez ka një shikues
Chelsea, prioritet Premierliga Trajneri i ri i Chelseas Andre Villas-Boas ka bërë të ditur se triumfi në Premierliga është prioritet i skuadrës së tij.
Premierliga do të nisë sipas planit Tani edhe zyrtarisht Kampionati Anglez Premier Leauge do fillojë ashtu siç ishte paramenduar. E vetmja ndryshim do të ke
Premierliga, rrezikon të mos luhet java e parë Pas anullimit të ndeshjes Kombëtare Angleze kundrejt asaj Holandeze tashmë frika shtohet edhe më shumë për mos fillimin