999 rezultate për

premier

Mane s’do të luajë deri në tetor në Premier Ligë Liverpooli pritet të jetë pa Sadio Manen deri në tetor për ndeshjet e Premier Ligës, pas kartonit të kuq që mori në taki
Tifozet më tërheqëse në botë të skuadrave në Premierë Ligë (FOTO LAJM) Është e vërtetë që Premierë Liga ka një rëndësi shumë të madhe dhe sidomos për djemtë. Dhe teksa sezoni e Premierës
Njihuni me "Trajnerin e Muajit" në Premier League, drejton klubin me 0 humbje në histori David Vagner është shpallur trajneri më i mirë i muajit gusht në Premier Ligën angleze. Hadërsfilld merr pjesë për h
Marotta: Duhet të marrim shembull Ligën Premier për shkurtimin e afatit kalimtar Menaxheri i përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta mirëpret lëvizjen e Ligës Premier për ndryshimin e afatit të tra
Premierliga befason të gjithë me vendimin e fundit Afati kalimtar në Premierligë tash e tutje do të mbyllet para hapjes së sezonit Klubet e Premierligës janë pajtuar që
Ramos do të përdoret nga Reali për të arritur tek ylli që luan në Premier League Sergio Ramos, kapiteni i Real Madridit dhe kombëtares spanjolle mund ta sjell yllin e Premier League-s në Santiago Berna
Valon Berisha mund të transferohet në Ligën Premier Mesfushori i Kosovës, Valon Berisha mund të ndërrojë skuadër në minutat e fundit të afatit kalimtar veror. Pasi ka sh
Sanches në Premierligë Revista sportive gjermane, Kicker, ka bërë të ditur se Bayern Munich dhe Swansea City kanë arritur marrëveshje për trans
Futbollisti shqiptar transferohet në Premier League, merr urimet nga Xherdan Shaqiri Në Premier League ka kaluar edhe një shqiptarë tjetër dhe ai është Florent Hadërgjonaj. Shqiptari i përfaqsueses zvic
Sa skuadra të Premierligës do të jenë në Ligën e Kampionëve këtë sezon? Sot është konfirmuar numri i skuadrave angleze në Ligën e Kampionëve. Liverpool bëhet ekipi i pestë i Premierligës që
Rooney hyn në histori të Premierligës Wayne Rooney ka hyrë në histori të futbollit anglez. Ish lojtari i Manchester United që këtë verë iu bashkua Evertoni
​Xhaka: Arsenal do ta fitojë këtë sezon Premierligën Mesfushori kosovar, Granit Xhaka është kthyer në një ndër futbollistët më të rëndësishëm tek Arsenal në fillim të këtij
Manchester United kryeson në Premier League, zhbllokon rezultatin ndaj Swanseas (VIDEO) Manchesher United ka arritur të gjejë rrugën e rrjetës në minutën e fundit të kohës së rregullt në pjesën e parë nëpërmj
Arsenali i kthen përgjigje Interit për Mustafin Interi tashmë ka marrë përgjigje negative nga Arsenali për Shkodran Mustafin. “Sky Sports” raportoi gjatë ditës së tr
Ringjallja e futbollit anglez erdhi fal Premier Leagues, 25 vitet e një historie që ndryshoi botën Më 15 gusht 1992, lindi Premier League. Sheffield United dhe Manchester United nisën një ligë që do të ndryshonte përgji
Lojtari i Barcelonës kërkon largimin, gati lufta në Premier league Deklaratat e Sergi Samper do mund të hapin një luftë në Premier League, pasi ai tha se do të gjejë një klub të ri. Sa
Murinho: Jepini kohë zgjedhjes time, deri sa të ambjentohet Viktor Lindelof u la jashtë skuadrës së Manchester United për ndeshjen e parë të sezonit dhe Jose Mourinho thotë se mbro
Shenjë e mirë nga Premier Liga, 7 gola për ndeshjen hapëse (VIDEO) Arsenal dhe Leicester aknë dhuruar një mbrëmje magjike në Emirates Stadium. Topçinjtë e Wengerit kanë arritur të fit
Barcelona në siklet: 1 lojtarë, 1 klauzolë dhe 3 ekipe të gatshme Manchester United dhe Chelsea janë gati të thyejnë klauzolën e lirimit të Sergi Roberto nga Barcelona. 25-vjeçari ka
Klopp tregon favoritin në Premierligë Jurgen Klopp beson se Manchester City është favorit për të triumfuar në Premierligë sezonin 2017/18. Trajneri i Liove