999 rezultate për

premier

Skandal seksual, "ylli" i Premier Leagues paguan para për të shpëtuar Mediat britanikesë fundmi kanë publikuar një skandal seksual ku në të është përfshirë një futbollist i njohur i Premier
Roma "peshkon" tek Milani, kërkon "ylli" e skuadrës Klubi i Romës në këtë merkato vere po kërkon disa përforcime të reja për skuadrën. Së fundmi objektivi i tyre është
Januzaj drejt rikthimit në Premier League Adnan Januzaj pas përfudimit të Botërorit mesa duket do të rikthehet në Premier League, pranë klubit të Everton. Futb
Real Madrid një hap larg firmosjes me portierin nga Premier League Real Madrid është prej javësh në kërkim të një portieri, megjithëse portieri aktual Navas ka bërë një paraqitje mjaftë t
Gjigantët e Premier League injoruan Mbappen një vit më parë Kylian Mbappe është kthyer në lojtarin më të kërkuar të momentit, ku çdo skuadër do të kishte ëndërr për ta pasur në for
Xherdan Shaqiri "letër" lamtumire tifozëve (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri tashmë është zyrtarisht lojtarë i gjigantëve të Premier Leagues, Liverpool. Më parë Shaqiri luante p
Ky është numri që Shaqiri do të mbajë te Liverpool Futbollisti me origjinë shqiptare, Xherdan Shaqiri është shumë pranë transferimit të gjigandët e Premier Leagues, Liverp
Xherdan Shaqiri transferohet te gjiganti i Premier Leagues Xherdan Shaqiri ka bërë një paraqitje tëpër të mirë në këtë Botëror me skuadrën e Zvicrës. Pas kësaj paraqitje janë
Premier League “fiton” Botërorin "Rusia 2018" Tashmë jemi në fazën gjysmëfinale të Botërorit dhe kanë mbetur vetëm katër skuadra për tu ndeshur, Franca, Belgjika Kroa
Televizionet në hall, sezonin e ardhshëm “Facebook” do të transmetojë Premier Leaguen Teknologjia duket se sa vjen edhe futet më shumë në botën e futbollit. Çdo ditë po krijohen metoda të reja. Risia m
Bale kërkon rikthimin në Premier League Gareth Bale është lidhur shumë një largim të mundshëm të tij nga klubi i Real Madrid. Sipas gazetës "Mirror", Bale d
Premier League me pushime dimërore Premier League tashmë do te bëhet me pushime dimërore. Federata e Futbollit anglez dhe klubet kanë gjetur marrëveshje
Higuain: Dëshiroj të luaj në Premier League Gonzalo Higuain ka thënë se ai mund të largohet nga Juventus, duke thënë se "dëshiron të luaj në Premier League". Sul
"Hysaj do të shkoj atje ku do të përfundojë Sarri" Agjenti i Elseid Hysaj ka thënë se mbrojtësi i djathtë i Napolit është gati për tu ribashkuar me Maurizio Sarrin në Prem
Pep Guardiola lavdëron Sarri-n Trajneri i Manchester City-t Pep Guardiola ka bërë një deklaratë për teknikun Sarri, ku e quan si pjesë e trajnerëve më
Fulham fiton ndaj Aton Villas, kthehet në Premier League pas katër viteve (VIDEO) Aston Villa dhe Fulham luajtën sot në Wembley në ndeshjen finale të play-offit që përcaktonte skuadrën që për vitin e ar
Finalja në Premier League shpërblehet më shumë se fituesi i Champions Leagues E gjithë bota e ka mendjen tek finalja e Kievit, ku Reali i Madridit dhe Liverpooli do të diskutojnë trofeun e Champions
Johnston: Burra, gra, fëmijë, të gjithë e duan, të mos e humbasim Salah Legjenda e Liverpooli, Craig Johnston i ka bërë thirrje klubit që të luftojë me çdo kusht për ta mbajtur Mohamed Salah n
Mësohet data e "super-finales" angleze “Community Shield” është një ndeshje vjetore futbolli që luhet midis titullarëve të Premier Ligës dhe fituesëve të FA Cu
Tifozët e "Djajve të Kuq" nderojnë Cristiano Ronaldon "Djajtë e Kuq" padyshim që janë një ndër skuadrat elitare në Premier League dhe jo më larg se javën e kaluar United shën