999 rezultate për

premierĂ

Premiera e Bes Kallakut, si u veshën të ftuarit VIP (FOTO LAJM) Filmi i shumë përfolur i Bes Kallakut më në fund u finalizua. Premiera u mbajt ditën e djeshme, ku të ftuar ishin pad
Super sukses, premiera e filmit “Joker” u duartrokit pĂ«r 8 minuta rresht NĂ« fund tĂ« muajit gusht u publikuar traileri i filmit tĂ« ri “Joker”, ku nĂ« rol kryesor luan Joaquin Phoenix. Filmi tr
Festivali Ndërkombëtar i Filmit fillon sot edicionin e 11-të Sot nis festivali ndërkombëtar i filmit PriFest me 6 ditë festive, me mbi 70 filma, prej tyre 7 premiera botërore, 5 pre
NjĂ« mesazh nga tĂ« rinjtĂ« pĂ«r tĂ« rinjtĂ« - Realizohet Premiera e filmit “Ana TjetĂ«r” (VIDEO) TiranĂ«, 10 prill 2019, nĂ« ambjentet e AkademisĂ« sĂ« Filmit dhe Multimedias Marubi, u zhvillua premiera e filmit mĂ« tĂ« ri
Injoroi Tunën? Reagon me pak fjalë Elvana Gjata (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme është mbajtur në Kosovë premiera e filmit më të komentuar të vitit "2 gisht mjaltë" i cili ka thyer r
Elvana nuk është gati për Tiranën, shtyhet premiera e filmit me Ermalin Kur na ndajnë vetëm pesë ditë nga "Shën Valentini", festa e të dashuruarve që më herët ishte caktuar edhe si data e prom
Premiera e filmit e Lorik Canës, Rama përlot nënën e kapitenit me fjalimin e tij Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar në mbrëmjen e organizuar me rastin e premierës së filmit autobiografik të kapiteni
Çudira nga Spanja, lojtari mbyll sezonin pas pezullimit Ndoshta mund tĂ« jetĂ« njĂ« vendim i çuditshĂ«m, por kur merr parasysh veprimin e bĂ«rĂ« gjithçka merr kuptim. Lojtari spa
Rudina Magjistari jep lajmin e gëzueshëm për emisionin e saj Emisioni i pasdites "Rudina" është padyshim shumë i ndjekur dhe i pëlqyer nga publiku të cilët e kanë pritur me padurim
Realizohet filmi i Pjetër Malotës ku luan dhe Van Damme, së shpejti premiera (FOTO LAJM) Shqiptari Pjetër Malota, i cili për herë të parë në Amerikë ka shkuar në moshën 13 vjeçare, ku jeton edhe sot, ka realiz
Jonida Vokshi mĂ« e bukur se kurrĂ« nĂ« premierĂ«n e filmit tĂ« saj “7 ditĂ«â€ Jonida Vokshi padyshim qĂ« Ă«shtĂ« njĂ« ndĂ«r figurat mĂ« tĂ« bukura tĂ« showbizit shqiptar qĂ« po korr sukses dhe nĂ« fushĂ«n e ki
Emma Watson elegante te premiera e Colonia Dignidad (FOTO LAJM) Aktorja simpatike Emma Watson kishte zgjedhur një veshje tepër elegante në premierën e filmit të saj më të fundit Coloni
Ndryshimi i emrit të Teatrit të Komedisë Me 72 votat e shumices, Kuvendi miratoi sot shnderrimin e emrit te Teatrit Kombetar te Komedis ne Teater Eksperimental.
"Class of '92", film për 6 ikonat e United (FOTO LAJM) Ditën e dielë është mbajtur premiera e dokumentarit "Class of '92", i cili flet për gjashtë futbollistët e artë të Manch
Premiera e "Breaking Dawn", aktorĂ«t nĂ« tapetin e kuq (FOTO-LAJM) ‘Breaking Dawn, Part 2’, kapitulli i fundit i sagĂ«s romantike-vampireske e ‘Twilight’ tashmĂ« i Ă«shtĂ« zbuluar publikut. K
Shkup, sot premiera e operas "Skënderbeu" Në kuadër të manifestimeve për kremtimit të 100 Vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë sonte në Operën dhe Baletin e Maqed
Masakra në Denver e planifikuar Studenti 24-vjeçar i cili shkaktoi masakrën në kinemanë e mbushur plot të Denverit, ku shfaqej premiera e filmit të ri t
Premiera e filmit "The Dark Knight Rises", Hathaway me look të ri Anne Hathaway është paraqitur me një look të ri në premierën e filmit "The Dark Knight Rises", në Londër. Me flokë të sh